Sürtünerek ilişki sonrası?

Arkadaşlar sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdim. Pantolonuma boşaldı. Ben de eve geldikten sonra unutup yıkamadan dolabıma koydum. Sizce diğer pantolonlarıma da sperm bulaşmış mıdır? Onları da yıkamalı mıyım? Yıkamadan giyersem hamile mi kalırım?

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• hamile kalmasın ama iz kalır diğer pantolonunda

0|0
    0|0
    • Yani dolabımdaki diğer eşyalarıma geçemez değil mi

• Hayır hamile değilim baktım. Ama bundan sonrası için dedim ben. Dolabımdaki diğer eşyalar yoluyla sonradan hamile kalır mıyım diye

• nasıl olacak içine yaklaşık 16-17 cm giriyor orda boşalıyor ona rağmen kalınmıyor üzerine bulaşmış meni hemkurumuş nasıl hamıle kalacaksın

Erkekler Ne Diyor 26

• Spermler dış ortamda fazla yaşamaz. Hamile kalma şansın yok yani diğer pantolonlardan.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ciddi mi soruyorsun. Dalga gecmek için mi?
    Ya sperm dediğin 3 saniye sonra etkisiz elemandır.
    :)

0|0
    0|0
  • herhangı bır zararı yok. bulasıp bulasmadıgını bılmem ancak pantolon uzerınden hamıle kalınmazz. spermler o kadar uzun sure yasayamazlar.

0|0
    0|0
  • odan soğuksa ve spermler için uygunsa spermler bir gece hayatta kalırsa pantolonu giydinde iç çamaşırından geçerse ve vajinanın içine dalarsa ordan yumurtalığa doğru koşarsa ve bilşeşirse hamile olursun. :D
    şaka yaa biz gece kendiliğinden boşalıyoz iç çamaşırımız sabah kuruyor. hepsi ölüyor

0|0
    0|0
  • Hamile kalma fobin var senin

0|0
    0|0
  • Kanka hamile kalir miyim sorusu sence mantikli mi bir de diğerlerine degmis olabilir yikasan iyi olur

0|0
    0|0
    • Kalır mıyım kalmaz mıyım

• Ya bak simdi hamileligi cok basite aliyorsunuz en icne bosalinca bile anca hamile kaliniyor cinsel bölgenw döl degse bile hamile kalinmaz ki araştır bu konuları dalga konusu olma burada :)

• evi yak kesin çözüm

0|0
    0|0
  • dolabı yıka

0|0
    0|0
  • kesin sen bu şekilde dünyaya geldinnnnn.. yani yanlışlıkla oldun.. istenmeyen çocuksun ^_^

0|0
    0|0
  • :DDD hepsini yıkamakınada ama evde baska bayan varsa onların kıyefetlerıyle atma bu seferde onlar hamıle kalabbilir :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
    • Kafa buluyorsun ama bu benim için bir problem

• Sperm dış ortamda yabancı hiçbir kimyasalla temas etmez ise 24 - 72 saat arası canlı kalabilir. Sabun, su veya başka maddelerle karıştırıldığında kısa sürede (5-10 dk.) canlılığı azalır veya canlı kalmaz.

• Ne içtiniz ilişki sonrası?

0|0
    0|0
  • Komedi

0|0
    0|0
  • şimdiden kurut kaldır 3-5 sene sonra ıslar kullanırsın.

1|0
    0|0
  • spermin vajina dışında oda sıcaklığındaki ömrü 3 dk.

0|0
    0|0
  • İçine boşalsa bile hamilelik zor bazen. Korkma. Korkacaksanda yapma böyle şeyler :)

0|0
    0|0
  • Yasin kaç

0|1
    0|0
  • bu sorumu şimdi arkadaşım yıkamalısın evet ama ikinci sorduğun soruya sadece gülüp geçiyorum

0|0
    0|0
  • seninle aynı O2 yi alıp CO2 yi veriyorum ya...

0|0
    0|0
  • spermin canı neyki hemen çlür zaten yavrucak merak etme kanks :D

0|0
    0|0
  • o nasıl bir fantezi öyle eline alsanda sen 31 çektrseydin bari

0|0
    0|0
  • Kalmazsın hamile

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz, zaten sperm hücreleri dışarı çıktıktan iki saat sonra ölürler... sürtünmeye devam..:)

0|0
    0|0
  • Üniversite tez sorusunu bize sormuş:)

0|0
    0|0
  • ah kezo ah

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz merak etme spermler çoktan ölmüştür. Öyle çocuk olsaydı ben takım kurardım

0|1
    0|0
  • Ergenmisin ne salakca soru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bulaşsa dahi spermler o kadar uzun süre yaşayamaz.

0|0
    0|0
  • Sen üniversitede okuyosundur allah bilir :S

1|1
    0|0
  • ahahaha sesli güldüm :D hamile kalacaksın.

0|1
    0|0
  • Hepsini yıka giyersen sperm bulaşır sdasdf

0|0
    0|0
  • o spermler ölmüştür coktan

0|0
    0|0
  • Onu bunu geçte yika herşeyi pis pis gezme ben sorundan ziyade o pantolonu nasil katlayip dolaba koyduguna sasirdim :D

0|0
    0|0
  • güldüm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...