Eşim varikosel olabilir mi?

Yaklaşık 1 yıldır penisinde bir damar ereksiyon halindeyken şişiyor ve ağrı yapıyor. Hatta bu ağrının arttığını söylüyor. Bir üroloğa göründük. Ultransonla baktılar. Bir sorun olmadığını söylediler.
Nette bakarken varikosel diye bir hastalık yani kısırlık olduğunu gördüm. Başka bir doktora görüneceğiz ama çok korkuyorum. :( Varikosel olabilir mi?
Ağrısı kasıkta değil sadece şişen damar ağrıyor.

Güncellemeler:
1 yıldır aynı damar şişiyor ağrı yapıyor.

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• o çok zorladığı içni olmuştur oraya krem sürecek.. onun özel kremi var seks shopa giderseniz çözerler..

0|0
    0|0
    • abi 1 yıldır mı geçmedi :(

• çok teşekkür eerim inş öyledir :(

• korkma ben kremlerle bel ağrılarımdan kurtuldum ama bengay da sür.. daha sağlam yapar..

Erkekler Ne Diyor 7

• Testislerdeki damarlarda olur varikosel. Peniste olmaz.

0|0
    0|0
  • varikosel ameliyatı olmuş biri olarak söylemeliyim ki varikosel ağrısı kasıklarda ya da testiste olur sık bir rahatsızlıktır tedavisi bsittir can sıkmaya değmez

0|0
    0|0
  • varikosel olsa çıkardı ultrasonda ereksiyon halinde damar şişer normaldir ama ağrı sorunu var doktor değiştirin olmazsa.

0|0
    0|0
  • damar cerrahına görünün

0|0
    0|0
  • Çocuk yapmayı deneyin

0|0
    0|0
  • sen de korku içindesin di mi minik kuşu kaybetme korkusu :D

0|0
    0|0
    • çocuğumuz yok

• inş olur :) doktora görünsün o zaman utanmaya gerek yok

• Varikosel orada olmaz bacım. Usg ile baktılarsa rahat ol zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım bızımde aynı sorunumuz varr bız gıttık doktora bu ağrılardan dolayı kısırlık baslangıcı var dedıler cokk kotu olmustukk sonra baska doktra gıttık hamıle kalma oranın cok dusuk dedı ama olduuu hamıle kaldım sureklı sıcak tutması gerek bunun cokk faydasını gorduk tavsıye ederım

0|0
    0|0
Yükleniyor...