19 yaşındayım aklımda sürekli cinsellik var. Hemde her saniye. Sürekli mast yapıyorum. Bu bir hastalıkmı. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Biseksüel bir erkeğim. Sürekli her saniye cinsellik düşünen biriyim. Sürekli bir kız arkadaşım olduğunu ve onunla seviştiğimizi düşünüyorum. Sürekli mast yapıyorum. Sürekli p*rno izliyorum. Durumum normal değil biliyorum. Aşırı derece çünkü. Bu durumdan nasıl kullanabilirim. Psikolaga gitmek istiyorum. var mı bana Konya'da önerebileceğiniz bir psikolog. Ayrıca ücreti nedir. Ben bu durumdan kurtulmak istiyorum. Sürekli mast yapmak istemiyorum. p*rno izlemeye istemiyorum. Kafamın başka şeylerle dolu olmasını istiyorum. Kafamı başka şeylerle meşğul et felan demeyin. Denedim olmadı. Sürekli cinsellik var aklımda. Lütfen sadece bilgili olanlar cevap versin. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Her saniye düşünüp düşünmemek senin elinde. Başka şeylerle ilgilen demiyorum da her aklına geldiğinde yapma. Kendini kontrol etmeyi bilmelisin. Her aklına geldiğinde yaptığın için alışkanlık haline gelmiş.

0|0
    0|0
    • Denedim en fazla 4 gün dayanabildim. Sonra yine aynı.

• Peki tekrar teşekkür ederim.

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim durumun normal çekinmene gerek yok o dönemden geçiyorsun sadece sıkıntı stres yapma sıkıntı yaparsan asıl sana hastalık gibi gelcek ve ilerisi için ciddi hasarlar olusturacak senin vucudun simdi ferrari gibi maşallah 19 yaşındasın normal dediğim gibi devam et mastlara ama bir manita bulsan çok iyi olcak psikologla falan da ugrasma oke iyisin maşallah

0|0
    0|0
    • Bence anormal bir durum.

• Hayır normal değil. Sürekli düşünüyorum. Her saniye.

• la takma kafana diyorum sana normal erkek adamasın tabiki de düsüneceksin 19 yaş la ama senin aclien bişeler yapman lazım kız arkadasın varsa sıkıntı biter

• git abdest al 2 rekat namaz kıl

0|0
    0|0
    • Denedim olmadı. Orada bile kötü kötü şeyler geliyor aklıma.

• Yalnız kalma hiç olmadı kendine bir hobi edin birşeylerle uğraş boş kaldıkça aklına gelir.

0|0
    1|0
  • Mevlanayı düşün

0|1
    0|0
  • Imana gelll !

0|0
    0|0
  • normal kardeşm skıntı yapma

0|0
    0|0
    • Normal değil ya.

• hmm daha ne diyim kardesm çözüm sende işte :))

• Peki tsk ederim.

• doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...