İnsan bir an da cinsiyet değiştirmek isteyebilir mi?

Kız arkadaşım gayet bakımlı yani nasıl diyeyim bildiğin kadın olan şahıs birden bir değişti. Kendinden gayet memnundu. Şimdi de hiç beklenmedik bir an da saçlarını kestirdi. Daha saçlarını kesmeye kıyamayan topuklu ayakkabıya taytlara eteklere makyaja hasta olan kadın ben erkek olmaya karar verdim demiş O. o ben kendimi buldum vs. Demiş. Merak ettiğim bu sadece bir özenti olabilir mi ya da arkadaşlarından dolayı heves mi. Biraz dengesiz bir insan çünkü -_- ve yaşı daha 20

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• heves mi yoksa cidden böyle bir isteğimi var bilemeyiz ama bir psikolog bunu fark edebilecek düzeydedir

0|0
    0|0
    • Yabi canı istedi diye cinsiyet değiştirmek bu kadar kolay değil dimi

• önce kararın kesin olup olmadığının anlaşılması için bir uzmana gidilmesi şart

• Ayh allahım psikolojik bişey olsun yeter ki -_- gerçekten şaşırtıcı bir durum çünkü

• Bu kararının altında başka birşey yatıyor olmalı uzun zamandır içinde gizlediği birşeydir bence bu

0|0
    0|0
  • ısteyebılır

0|0
    0|0
  • Tercihlere saygı

0|0
    0|0
  • özemtiii

0|0
    0|0
  • açın kapayın düzelir o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gaylerimize, lezbiyenlerimize sahip çıkalım pankartlarından dolayı bunlar hep. Ya tamam taşlayalım, yuhalayalım demiyorum elbette, ama bu kadar da normale indirmeyelim. Ülkemizde artık cinsiyet değiştirmek, kimlik değiştirmek o kadar basite indirgendi ki çok sıradan şeylermiş gibi algı bıraktı insanların bilinçaltında. Nil Erkoçlar aylarca medyada konuşuldu, tartışıldı. Ne gerek vardı ki bu kadar konuşulmaya, medya hiç düşünemiyor, çoluk çocuğunda tv izleyebileceğini. Hal böyle olunca da özenti olan ergenlerimiz de sanki matah bir şey yapıyorcasına çok kolay lezbiyen, gay olmaya başladı. İşte bunlar biraz da teknolojinin gizliden bilinçaltımıza yerleştirdiği şeyler.

0|0
    1|0
    • Ya kız zaten eşcinsel ancak böyle tavırlar sergileyen biri değildi. Sadece bir kaç saat içerisinde böyle bir karar verilir mi yahu -_-

Yükleniyor...