Sevgilinizin aşırı sevgisi tarafından bıktığınız oldu mu?

Nişanlım tarafından sürekli, neredeyse saat başı aranıyorum. Sabahın körü demiyor, çatkapı geliyor. Beni çok sevdiğini biliyorum. Cinsellik konusu başka bir olay. Sürekli istekli, ben istemesem bile ısrarlarıyla pes ediyorum sonunda.

Yalnız kalmak istediğim zamanlar oluyor. Saçmaladığımı düşünüyor, sürekli dip dibe olmak istiyor. Ondan o kadar bıktım ki ne kadar sürer bilmem, ama bir süre yüzünü bile görmek istemiyorum artık. Ailem ayrılmak istiyorsan nişanı at diyor, çok kararsızım. Sevmiyor değilim ama sabrım taşmak üzere. Biraz sıkıntılı bir insanım. Bu kadar yakınlık, sürekli dip dibe durumları neredeyse psikolojimi bozdu. Evlenmeden her şey tükenmek üzere.

Anlatmaya çalışsam da anlamıyor. Sizce ayrılmalı mıyım, siz olsanız ne yapardınız?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ne kadar ciddi bir ilişki olursa olsun kesinlikle çiftler arasında belli bir mesafe olmalı amacı kötü olduğunu düşünmüyorum nişanlının.Ama ona bu durumu uygun şekilde ifade etmen gerekiyor.Ya da ailenle bu konuyu konuş onlar mesafe koysunlar o zaman daha etkili olabilir bu durum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bal yiyen bile baldan bıkar diye bir söz vardır. Bence onunla açık açık bunu konuşmalısın. Her şeyin abartısının insanı bayacağını bir şekilde anlatmalısın. Bunları yapmadan ayrılmak bence yargısız infaz gibi.

0|0
    0|0
  • bi şeyler bu kadar çabuk tükeniyorsa evlenince ne yapacaksın? hadi bunları yapmadı diyelim. ewlenince her sabah uyandığında yanında olcak. aynı ewde beraber yaşayacaksın eeee? o zaman da bu hissini hissetmeyecek misin?

0|0
    0|0
    • sorun aynı evde yaşamak değil benim kendi başıma arkadaşlarımla hatta annemle bile yapmayı planladığımız her şeyin içinde olmak istiyor ve oluyorda.benimde başkalarıyla paylaşacak konuşacak şeylerim var herkes gibi ama olmuyor.evli insanlar bile kendi arkadaşlarıyla ailesiyle takılabilirken ben yapamıyorum

• hmmmm tamam anladım şimdi daha iyi durumu.

bi gün sıkılır rahat ol:)

• bu asiri sevgi değil ki! asiri baski resmen

0|0
    0|0
  • arabın derdi kırmızı pabuç:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bulupta bunuosun yaa.. böle bi sevgili isteyen kaç bin milyon tane kız vardır bilio musun sen?

nankörlük yapma, ha illa ki bn değer nedir bilmem diosan nişanlını bana gönder de değeri bilinsin ;)

0|0
    0|0
    • değer bilirim değerde veririm.ama nişanlımın yaptığı bana saygısızlık.bir gün başına gelirse anlarsın.senin değer anlayışınla bu aynı şey değil maalesef keşke öyle olsaydı

• keşke başıma gelse de anlasam

• valla ben genelde ozgurlukçu oldugum ıçın karsımdakıne ılıskıye baslarken soylerım hergun arama sevgı pıtırcıgı gıbı dolanma hergun msj atma hergun bulusmayalım bıseye karısma vs dıye sorun cıkmıyor bende.fakat aılen bıle bunu dıyosa bence ayrıl derım cunku kokuyu bastan vermıs bunun evlenınce olcaklarını dusun bıde

0|0
    0|0
  • Bir kere oldu lanet olsun berbat bir şeydi

0|0
    0|0
  • sen sevmiyosun onu

0|0
    0|0
    • bununla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.onu özlememe bile fırsat vermiyor maalesef.insanlar ilişki içinde olsa dahi kendine ayırması gereken zamanlar vardır.ben bunu yapamıyorum

• haklı olabilirsin ben bu duyguları yaşadım ama sevmediğimi fark ettim

• biz kadınlar böyle seviyoruz bıktırıyoruz belki ama bizim sevgi anlayışımız bu bence ayrılma çok üzülür yazık değil mi ama ona anlat durumu,sonuçların kötü olacağınıda söyle o kendini düzeltir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...