Bir kızın bakire olup olmadığı fiziğinden anlaşılabilir mi?

Lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar. Siz erkekler bir kızın bakire olup olmadığını fiziğinden anlarmısınız? Poposuna bakarak yada ne biliyim başka bir yerine bakarak anlaşılırmı? Kısacası bir kızın dış görünümünden belli olurmu bakire olup olmadığı?

0|1
18|34

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğun nasıl olduğunu duyduğumda şoka girdiğim zamanlardı mahalledi şerefsiz abiler önlerinden geçen kız için yemiş bu belli derlerdi acayip merak ederdim ne yemiş yediğini nasıl anlıyolar diye meğer anlamı başkaymış vay i*neler ben halen anlamam mesela okadar safım

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• valla bı kız sakladımı her türlü saklar yediği naneyi o yüzden Allah herseyın hayırlısını nasip etsin dıcez beklıcez baska care yok

3|3
    0|0
  • bu aralar moda olan " sorularla dalga geçen şahıslar hakkında ne düşünüyorsunuz ? " gibisinden yapılan ergensi ataklara tokat niteliğinde ve sual formunda cevap !

gel de dalga geçme şimdi :/

1|1
    2|0
  • evet genelde tecrübeli ve zeki erkek yüzde 75 ihtimalle fiziğinden anlar ama hiç bir zaman kesinlik belirtmez tamamen bireyin anatomi ve morfolojisinden kaynaklı yanlış bir teşhiste olabilir:)

1|1
    1|0
  • Fiziği fikir verebilir ama net bir sonuca varılmaz. biraz konuşsam, hakkında bilgi edinsem biraz daha yakın sonuçlar elde edebilirim. ama kesin sonucu öğrenmenin tek 1 yolu var. o yolu da açıklamıyorum.

sevgilinin senin bakire olmadığını öğrenmesini istemiyorsun. acınası.. bol şans

1|0
    1|0
    • Yoo ne alakası var öyle bi derdim olsaydı soruyu o şekilde sorardım zaten yani mesela ''erkek arkadaşımın bakire olmadığımı öğrenmemesi için ne yapmalıyım?'' Diye ;)

• genelde bacakları ayrık olur ayrık ayrık yürürler popo büyümesi olur bu 2 sini çok duydum ne kadar doğru bilemem ama belli oluyo dış görünüşten çoğu erkek anlar gibime gliyo

2|1
    1|1
  • çok net olmasa da bakışlarından ve duruşundan anlaşılır. yani orası burası şekil değiştirmez ama kendini belli eder denirya. işte öyle birşey. yanılma payı büyük olsa da anlaşılıyor.

3|0
    0|1
  • havuza gidilir. batıyo sa slkgkjdfkh tamam eksileyin

4|1
    0|1
  • ben anlaman için suya sokuyorum kızı eğer kabarcık çıkarıyorsa bakire değil demektir...

1|2
    0|1
  • araba mı bu kaportadan bakınca anlayalım...en fazla saçına bakıp boya var mı yok mu onu anlayabiliyoruz.hamama gönderip anne expertizi yapıyorlardı ama o da yalan oldu zamane hatunları için...

1|0
    0|0
  • Evet gözlerinde ışık parlaklık gidiyor, vs gögüsleri sarkıyor

1|1
    0|0
  • anlaşılmaz

0|1
    0|0
  • Ben çok temiz çalışırım otopside bile tam olarak anlaşılmaz!

2|1
    0|0
  • Yüzüne yansıyor. Te allam...

0|1
    2|0
  • Fizik kurallarına göre E=mc2 ise buna rağmen karekök çarpanlarına ayrılmadıysa o zaman sonuç pozitifdir.

2|0
    0|0
    • tbi köklere bakıp diskriminant ın 0 dan küçük ılup olmadığına bakmak lazım :)

• aynen oyle guzelim fizik ve matematikte arada kaynadi ona yanarim.Haydar abiyi cagirmak lazim

• bu bi kızın g..tüne bakıp hangi takımı tuttuğunu tahmin etmeye benzer... akıl ve mantık sahibi bi insan buna şöyle şöyle anlaşılır demez, diyemez...

2|0
    1|0
  • Ruhu bakire olmadıktan sonra fiziksel bakire olsa kaç yazar?

1|2
    1|2
  • kardeş 21.yüzyıldayız

sen nerde yaşıyosun ?

bu soruyu gençliğine veriyorum...

0|0
    1|0
  • evet anlarız tabi ki yürümesinde anormallik olur götü sanki onun değilmiş gibi görünür tabi anal denedilerse

1|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • muayene ve ilşki dışında anlaşılmaz. hatta bazen ilşkide de anlaşılmaz.

2|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • İsminden bile anlıyorum artık ben

2|1
    2|2
  • Eğer bakan kişi müneccim penisi yemediyse biraz zor bilir

0|0
    0|0
  • tahmini bilgi olabilir bacak acısı göguslerin acısı falan ama tahminidir.

0|0
    0|0
  • ? ? ya

0|0
    0|0
  • bakire olup olmadığınıda anlamazsında kaseye cila attırmışmı anlarsın

0|0
    1|0
  • görünüşle anlaşılmazda parma yontemi ile anlaşılır

0|0
    0|0
  • bence anlaşılmaz ama tavırları ve kişiligi onun ne oldugunu anlatır kesinlikle

0|0
    0|0
  • göbeginden anlarım herhalde göbegine zeytin koyarım eger düşerse bilki o kız bakire degildir :D

0|0
    1|1
    • bacaklarındanda anlaşılır bakire olup olmadıgı

• buna + verilir işte puhahaha :D

• bacaklardan anlaşılıyor işte baldır kısmı ayrık oluyor arkadan baktıgın zaman öndende baktıgın zaman aynı apış aranın hemen altı baldır kısmı :))) bir el karışı kadar bakirelik gittigi zaman açılıyor

• fiziğinden değilde hareketlerinden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 18

• Hiç kimse hiç bir şeyi anlamıyor . hatta anal ilşkiyi anladığını sananlar olmuş kızın tipinden

Bunların hepsine birer nobel tıp ödülü verilmel.

Cahilikleri nesilden nesile geçiyor pes yanii ömrünü tıp eğitimine veren birleri anlayamazken ha bunlar anlıyor cahil cesareti bu olsa gerekk

1|0
    1|0
    • sen bana bı kız goster ben sana vereyım cevapını sonrada kızla tanıs arkadas ol sor benm dedıgım cıkarsa ... cahıllıkmıs asıl sensın cahılll

• evet ben cahilim git burdan.

• bayan cinsel iliski yasagigi gün anlasilir bacagini acarak yürür helde analda yaptiysa

sabah erken cocuklari okula götüren bayanlarda beli oluyo kim yapmis o gün kim yapmamis

erkekte azdiysa anlasilir dolduysa oda bacagin da beli oluyo bosalmamis erkek yani yapmamis erkek anlasilir yapmis kadinda

2|2
    2|0
  • bence hic belli olmuyo popodan falan diolar ama hekesin farkli oluyo bi arkadasim ordek gibi yuruyo mesela poposu ve bacaklari ayirik gibi ama kendisi bakire eminim :D ama utangac oluyomus bakireler konusmasindan belli oluyomus ole duydum :P

1|0
    1|0
  • Ağzından belli olur

0|2
    0|0
    • ağzından nasıl anlaşılır peki ?

• ya konuyla alakalı değil ama burda yaptığım yoruma başkası yorum yazınca bana bildirim gelmiyor

• mert kardeşim sağol... jadore18 konuşma tarzı nasıl oluyor peki ?

• ben anlarım şıp diye

2|2
    2|0
  • bu sitenin yaş ortalaması kaç ya :))

0|0
    1|0
  • canım ılk hfta yuruysnde ıoturup klkmasnda srn olur ama snra anlaselamaz

1|1
    0|0
  • aaaa hahhahaha ha haaaaaha haa ha hah ha.

2|1
    3|0
  • bakir kızlar sağa meyilli yürürmüş yaa yaaa :O

1|1
    3|0
  • Sanki doğum yapmış kızdan bahsediyor gibi :D Anlaşılır mı hiç öyle alakası yok hurafe bunlar

0|1
    0|0
  • öhöm şimdi evet esra ve ceyda kardeşlere bakıyoruz ne görüyoruz 2 kevaşe kılıklı karı bakirelikten uzaktan yakından alakaları yok. gel gör ki ikiside bakireyik diyo demek ki anlayamıyomuşuzz

0|0
    0|0
  • bir deli ortaya laf atmış herkes inanmış

0|1
    0|0
  • yazık nan :))

0|0
    0|0
  • ay bilmiorum ben arkali ónlû ...ama hc bi belirti yok yani.uydurma bunlar

0|1
    0|0
  • daha neler davranışlarından belki

0|0
    0|0
  • bazen anlaşılır bazen anlaşılmaz ewt bacaklardan anlaşılır diyolar ama mesela ben yürürken arkadaşlarım dedi önceden bozulmus gibi duruyomuş ama şimdiye kadar öyle bişey olmadı

1|1
    1|0
  • korkma arkadaşım belli olmaz yapmak istiyosan rahat rahat yap:)

1|2
    2|1
  • bakire oldugu belli olmuyor ama anal yaptiysa cok gercekten belli oluyor hele tayt giydiyse ben bile ayirt edebiliyordum hepde dogru cikiyordu

1|0
    1|0
    • nasıl belli oluyomuş ki o :) :) :)

• o çok belli oluyor işte

• nasıl anlıyorsun ki

Yükleniyor...