Arkadaşlar benim durumumu yaşayan var mı aranızda? Bu nasıl bir hastalık mantar mı ne bu?

Arkadaşlar 1 ay önce vajina girişimde yanma ve kaşıntı oluştu 3 günde geçti pişik oldu sandım sonra aradan iki hafta geçti sevgilimle cinsel birliktelik yaşadık bu esnada biraz canım yandı sonra bitti elimle dokundum ve vajina girişimde şişlik ve acı hissettim sevgilime söyledim doktora git dedi gittim doktor alttan muayene etti görünürde bişey yok dedi kan falan aldı bişey çıkmadı tahriş olmuştur diye düşündü sonra belki mantardır diye tek bitane ilaç verdi ZOLAX diye bir ilaç içinde bitane hap var iç bunu geçer çok etkili bir hap dedi içtim 3 gün geçti ilişkiye girdim aynışey bugün aynı şey anlamadım daha önce hiç başıma gelmemişti benim neyim var nasıl gececek bu benim durumumu yaşayan ya da yaşayan birini bilen varmı? nolur yardım edin :( teşekürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• vajinanın sağ tarafındamı sol tarafındamı şişlik ve yanagın 2*3 cm içinde bir bölgedemi tam nerede şişlik?

0|0
    0|0
    • vajinanın tam girişindeki dudak denilen kısım var ya orada sağlı sollu anlamıyorum acıyor idrarımı yapınca yanıyor bu cinsel ilişki bitince hemen bakıyorum o zaman olmuş oluyor biraz acıyor sonra 4 5 saate geciyor ama her cinsel ilişkide aynı sorun önceden yoktu hani her zamanki gibi yapıyoruz ama anlamadım

• sağolun :D

• sizde sagolun. iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu *mını biraz boş bırak geçer ak.

2|3
    1|0
    • Adam gereken cevabı vermiş :)

• benim ilkim ve tekim o eşim benim ve 7 aydır birlikteliğim var ilk kez böyle bişey yaşadık son 3 ilişkidir oluyor anlamadım hastaneyede gittim yok :(

• Eşinde bir rahatsızlık olabilir. Bu yüzden İlişki sonrası sende küçük çaplı rahatsızlıklara neden oluyor olabilir. Hastaneye de gitmişsin, Eğer sende bir rahatsızlık olsaydı bulunabilirdi. Ama ilişki sonrası sorun yaşıyorum diyorsun, eşin gitmeli hastaneye.

• Vajinanın iç kısımlarına su tutuyor musun?

0|0
    0|0
    • evet yapıyorum bide ben sabunla yıkıyordum doktor yıkama dedi

• Varsa bilgi almak istediğin birşey mesaj atabilirsin her zaman. Hoşçakal.

• sağolasınız iyi geceler

• utanmasan resim koyacaksın. biz nerden bilelim. bir doktora görünmek en iyisi olmaz mı

0|0
    0|0
    • yukarda yazmıştım göründüm de bişey demedi mantardır heralde ya da tahriş olmuştur dedi zaten gecti de artık sorun yok bu bir hastalıkı utancak bişey yok iyi geceler

• geçmiş olsun

• sağolasın

• Sende penis alerjisi var yandın.

0|0
    0|0
    • yok yaa 7 aydır birlikteyiz sorun yoktu ama geçti zaten gündür yok :D

• şaka ya.

• ilişkiye girmeden dayanamıyomusun dur biraz ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mantar şu beyaz beyaz pamukçuk gibi şeyler oluyor. o da mantardır belki başka bir çeşididir bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • mantar değil ama yaa mantarda sürekli kaşınırmış benim öyle bişey yok birde sürekli kötü kokulu akıntı olurmuş öylede değildi ve 2 3 gündğr yok gecti doktorun verdiği hap işe yaradı sanırım

• daha bir doktora gitmeni tavsiye ediyorum. nasıl doktormuş o vajinal bölge gibi hassas bir bölgeye belki şudur belki budur diye emin olmadan ilaç veriyo kullanma o ilacı iyi bir hastaneye iyi bir doktora git. internetten araştır iyi doktorlar.

• ya şöyle oldu cinsel yönden aktif oldugumu söyleyince alttan muayene ettiler görünürde bişey yoktu sorunu anlattım kan aldılar birde baktı bişey yoktu heralde onda da mantardır ya da tahriş olmuştur önemli bişey değil dedi bir hap verdi zolax diye içinde tek bir hap var etkisini günde gösteriyor mantar için hap dediki cok etkili bu yeterli senin içind edi içtim geçri ama sorun tekrarlarsa daha iyi bir yere giderim

• Ne geliyorsa başınıza abazaliktan geliyor!!!

0|0
    1|0
Yükleniyor...