Cinselik olsa herkes yorum atıyor aşk meşk ilşkii olunca yardım edicek bir allahın kulu çıkmıyor nasıl insansınız anlamıyorum?

evet cinsellik olsa 90 kişi yorum atar ama aşk meşk ayrılık ilşkilerinde bir allahın kulu bir insan evladı yorum atmaya yeltenmiyorrr... azcıkın yardımcı olun yaaaa

0|0
025

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz iddialı bir konu açmışsın.. burada ''0'' cevap alan tek soru bilimsel sorulardır..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• aşk diye saçma sapan şeyler yazıyorsunuz ondandır.
    yoksa ferhat geldi 'abi dağı nasıl delicem ' dedi de biz mi cevap vermedik?

1|0
    0|0
  • Evet haklisin kizlar yine daha yardimsever.
    Ben yardimci olmaya cakisiyorum cogu soru bos beles geliyo

1|0
    0|0
  • Tabi ki var. dogur zamanda sorarsan yardımcı olacaklardır

0|0
    0|0
  • buyur yardım edeyim mevzu nedir ve bu soruyu neden cinsel saglikta sordun ask iliskilerinde sorsaydin :)

0|0
    0|0
  • ben ikisine de atıyorum kanka

1|0
    0|0
  • Hiç bakmıyorsun ki başka da yorum olsun..

1|0
    0|0
  • Ben her gördüğüme yardım etmeye cevap vermeye çalışıyorum bilgim olduğunca :)

1|0
    0|0
  • Cinselliğe düşkün insanlarız. Ülke olarak bu konuda açlığımız var anlayın artık bunu.

1|0
    0|0
  • Aşk ilişkilerindeki ve ayrılık bölümündeki soruları soranlar cevabı biliyor olmalarına rağmen soru açıyorlar. Cevap yerinede teselli bekliyorlar. Kimse kusura bakmasın ama yazılanları okuyup 'vah canım, ayıp etmiş, vay terbiyesiz vs.' yazarak kimseyi pohpohlayacak ( teselli edecek) havamda değilim. Onun yerine gerçekten gerçek sorunu olup gerçek çözüm arayanlara yazıyorum. Mantıklı olanda bu zaten.

0|0
    0|0
  • Sorun belli. çözüm belli, karşısındaki hiç takmıyor, seni insan yerine koymuyor, sen bir hiçmişsin gibi davranıyor, ve sen hala ona yaranmaya çalışıyorsun gibi olaylarla gelip hala ne yapsam çok aşığım diye soranlara cevap verilmez.

0|0
    0|0
    • o da o soruyu sormak zorunda demekki durumu kötüde soruyorrrr yardım istiyorrr

• Otur aşk ve ilişkiler kategorisindeki soruları oku. Ayrılması gerekiyor. Karşısındaki zerre değer vermiyor. Hala ne yaparım diye soruyor. Ne yazalım şimdi onlara?

• Sorun nedir?

0|0
    0|0
  • derdin ne anlat madem derman olmaya çalışalım. millet cinsel açlık çekiyor napsın :)) siz kızlarında payı çok bunda.

0|0
    0|0
  • boş işler çünkü aşk meşk işleri... senin aşkından ölen biride sana bu muameleyi yapıcak:) gerçek olan bu sadece...

0|0
    0|0
  • hangi soru link atarmısın

0|0
    0|0
  • sevgilin eğer soğuk davranıyorsa araya mesafe koy kardiş :) göreceksin sana gelecek.

0|0
    0|0
  • sorunun neyse söyle prof yardımcı olurum :D

0|0
    0|0
  • ateizler? hadi bunu da açıklayın

0|0
    0|0
  • Cinsel Açlığın Afrika sıdır Türkiye de ondan

0|0
    0|0
  • atiyoz