Cinselik olsa herkes yorum atıyor aşk meşk ilşkii olunca yardım edicek bir allahın kulu çıkmıyor nasıl insansınız anlamıyorum?

evet cinsellik olsa 90 kişi yorum atar ama aşk meşk ayrılık ilşkilerinde bir allahın kulu bir insan evladı yorum atmaya yeltenmiyorrr... azcıkın yardımcı olun yaaaa

0|0
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz iddialı bir konu açmışsın.. burada ''0'' cevap alan tek soru bilimsel sorulardır..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• aşk diye saçma sapan şeyler yazıyorsunuz ondandır.
    yoksa ferhat geldi 'abi dağı nasıl delicem ' dedi de biz mi cevap vermedik?

1|0
    0|0
  • Evet haklisin kizlar yine daha yardimsever.
    Ben yardimci olmaya cakisiyorum cogu soru bos beles geliyo

1|0
    0|0
  • Tabi ki var. dogur zamanda sorarsan yardımcı olacaklardır

0|0
    0|0
  • Sorun nedir?

0|0
    0|0
  • buyur yardım edeyim mevzu nedir ve bu soruyu neden cinsel saglikta sordun ask iliskilerinde sorsaydin :)

0|0
    0|0
  • Ben her gördüğüme yardım etmeye cevap vermeye çalışıyorum bilgim olduğunca :)

1|0
    0|0
  • ben ikisine de atıyorum kanka

1|0
    0|0
  • Hiç bakmıyorsun ki başka da yorum olsun..

1|0
    0|0
  • Cinselliğe düşkün insanlarız. Ülke olarak bu konuda açlığımız var anlayın artık bunu.

1|0
    0|0
  • Sorun belli. çözüm belli, karşısındaki hiç takmıyor, seni insan yerine koymuyor, sen bir hiçmişsin gibi davranıyor, ve sen hala ona yaranmaya çalışıyorsun gibi olaylarla gelip hala ne yapsam çok aşığım diye soranlara cevap verilmez.

0|0
    0|0
    • o da o soruyu sormak zorunda demekki durumu kötüde soruyorrrr yardım istiyorrr

• Otur aşk ve ilişkiler kategorisindeki soruları oku. Ayrılması gerekiyor. Karşısındaki zerre değer vermiyor. Hala ne yaparım diye soruyor. Ne yazalım şimdi onlara?

• Aşk ilişkilerindeki ve ayrılık bölümündeki soruları soranlar cevabı biliyor olmalarına rağmen soru açıyorlar. Cevap yerinede teselli bekliyorlar. Kimse kusura bakmasın ama yazılanları okuyup 'vah canım, ayıp etmiş, vay terbiyesiz vs.' yazarak kimseyi pohpohlayacak ( teselli edecek) havamda değilim. Onun yerine gerçekten gerçek sorunu olup gerçek çözüm arayanlara yazıyorum. Mantıklı olanda bu zaten.

0|0
    0|0
  • derdin ne anlat madem derman olmaya çalışalım. millet cinsel açlık çekiyor napsın :)) siz kızlarında payı çok bunda.

0|0
    0|0
  • boş işler çünkü aşk meşk işleri... senin aşkından ölen biride sana bu muameleyi yapıcak:) gerçek olan bu sadece...

0|0
    0|0
  • hangi soru link atarmısın

0|0
    0|0
  • ateizler? hadi bunu da açıklayın

0|0
    0|0
  • sevgilin eğer soğuk davranıyorsa araya mesafe koy kardiş :) göreceksin sana gelecek.

0|0
    0|0
  • sorunun neyse söyle prof yardımcı olurum :D

0|0
    0|0
  • sor yardımcı olmaya çalışıyım.

0|0
    0|0
  • Cinsel Açlığın Afrika sıdır Türkiye de ondan

0|0
    0|0
  • atiyoz

0|0
    0|0
  • anlat buradan ya da mesaj at yardım edlim nerden çıkarıyon atamam bir kısmı öyle ama.

0|0
    0|0
    • yok 3 tane aşk ilşkisi için soru sordum bir allahın kulu yardımcı olmadı ama cinsellik oldumuu ne kadar yardımsever oluyorlarr vallah cinsellik bir sorun değil bence aşkk ilşkileri ayrılık derinden sorunlar yaratıyor onlara yardım etseniz daha sevapa giriceksinizzz

• ona ne kadar4 yorum yaparsan yap kişi bildiğini okuyor. burada erkek aldatmış ağlıyor hala çok seviyorum. ya sevgi aşk denilen olay dürüstlük doğruluk birlikte yaşam saygı güvendir ama anlatamazsın ondan.

• Her sorunumuz boyle olsa keske. vah anam vah.

0|0
    0|0
  • Cinsellikmdiince millet belki bir ekmek cikar die geliyor ask mesk olunca zaten ekmeyi yiyen yemis kirintilarla ugrasamam diyor:))

0|0
    0|0
  • Derdin ne anlat bakim:/ mesaj mı atalım buradan mı anlatırsın hadi seni dinliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...