Erkek arkadaşım çok erken boşalıyor?

Erkek arkadasımla ayr ı şehirlerdeyiz. ortalama 1 bucuk ayda bir görüşüyoruz. Buluştugumuzda da özlemiş oluyoruz birbirimizi tabi. İlişkiye giriyoruz. Ama çok erken boşalıyor.. vajinaya girmediği sürece bir şey yok her şey cok güzel. girdiği an bitiyor herşey. Onda istek mistek kalmıyor bende zorlamıyorum tabi elimden bişey gelmiyo. bunu kafasına takıyor ama onu üzmemek için ben takmıyomuş gibi yapıyorum.
Acaba sık sık mast. yapıyo? o mu bu hale getirdi? yoksa psikolojik mi? Ben ne yapabilirim bu durumda bir fikriniz var mı?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• erken boşalma sorunu var çaresi için kapı kapı dolaşıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Su sık mastürbasyon yapanlar genelde geç boşalırlar. Psikolojik sıkıntı olabilir. Bunu kendi aranızda çözmeye çalışın. Bu konuyu ona aç ve onunla konuş. 😎

0|0
    0|0
  • erken boşalma evlilik koşullarında tedavi edilir ancak. 2. yi deneseniz süre uzar, geciktirici prezervatiflerden de kullanabilir

0|0
    0|0
  • bu düzeltilebilen bir durum. aşırı istekli ve yaşın genç olması etkiliyor. ilşki sırasında konuşarak ve hareketleri biraz azaltarak başlayın terapiye :)

0|0
    0|0
  • Masturbasyonla alakası yok. Bu bir sorun. Ben en az 1,5 saatte boşalıyorum. Prezervatifinde çok etkisi var boşalmayı zorlaştırıyor mesela. Siz de okey ritim falan kullanabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Cokca mast. Yapmasi onda hadi bosalayim dusuncesini tetikledigi icindir. birde ilkini elinle bosalt bir on dk sonra yapin

0|0
    0|0
  • işin zor:)

0|0
    0|0
  • Gençtir heyecandan boşalıyordur
    Kendisini kontrol etmeyi öprenebilir
    Kadınların vajina kaslarını güçlendirmek içşn yaptığı Kagel egzersisinin aynısı erkek içinde yapılabilir.

0|0
    0|0
  • 31 Çeksin ama boşalmasın. Psikologlar bile öneriyor bu antremanı. Ben ergenliğimde bilnçsiz olarak sürekli yapardım bunu. Şimdi çok şükür en az yarım saat aralıksız çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • bunu ona nasıl söyleyebilirim peki. direk psikologlar bunu öneriyomuş desem alınmaz mı :)

• Ben yöntemi söyledim valla onuda sen düşün :)

• Bende mast yaparken 1-2 dk da bosaliyodum
    sonra biraz dusundum kenfimi psikolojik olarak kosullandirdim
    45 dk oluyo isim cabuksa yine 1-2 dk suruyo
    Herşey beyinde bitiyor.

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç senin ve sevgilinin. Bu birazda tecrübeyle alakalı bişey. Çaresi tabikide var. Ama evlendikden sonra doktor kontrolüyle oluyor.

0|0
    0|0
    • ben 21, o 26. tecrübeyi biliyorum. Ben onu ilkiymişim öyle diyor ama bilemiyoruz tabi ki

• tecrübeyi bilmiyorum olcak o*

• Ne zamandan beri yatıyorsunuz.

• evlendikten sonra düzelir o. düzenli seks hayatı olmadığı için öyle

0|0
    0|0
  • sizin yapacagınız bşey yok hersey beyoınde baslayıp biter onun acemılıgınden oluyor

0|0
    0|0
  • Çok azıyo işte ondan :)

0|0
    0|0
  • Herşeyin olduğu gibi bununda ilacı var kanka.

0|0
    0|0
  • yanı sorunmlu bnde mast ılsıkı devamlı ysıyorum ama 40 dk suruyorr

0|0
    0|0
  • lastikle bağla hiç boşalmasın

0|0
    0|0
  • oncelıkle yapamıyorum pisikolojısnı kafasında atmalı ve bı urologa gorunmelı. ılıskı sırasında gecıktırıcı kullanmayı deneyebılrısınız.

0|0
    0|0
  • ya adam zaten ayda yılda bir buluşuyor demek ki depolar doluyor... pamuh gtü de elleyince direkt piuuuuuuu

0|0
    0|0
  • Sık sık mast. yapması ve çabuk boşalması nedeniyle erken boşalmaya alışmış dolayısyla gayet normal.

0|0
    0|0
  • Ahh ahh senin gibi bir sevgilim olsa başka birşey istemem şerefsizim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düzelmez o canım hiç tatmin olamican

0|1
    0|0
    • bende artık öyle düşünmeye basladım :/

• uçkurum için ondan ayrılcaksam ne anlamı kaldı aşkın birlikteliğin ben beraber çözmeye çalışıyorum bakalm halledicez inş :)

• ya ya halledersin evliliğin 3. ayında görürüm ben seni :D komşun bağırdığında sen bulaşık yıka

• erken boşalabilir dert etmeyin , 2.3.4. birleşmeleri verimli geçirin.

0|0
    0|0
  • sadece bir kezmi birlikte oluyonuz buluşunca

0|0
    0|0
    • yok hayır 3 4 gun kalıyor yanımda. her gecen gün biraz daha uzuyor süresi sanki. sahsen cok az farkla uzuyor gibi düşünüyorum.

• anladım bir gecede kaç kez birlikte oluyosunuz peki

Yükleniyor...