Cok korktum nedir bu acaba?

Gece uygunsuz bir kac ruya gordum uyandigimda camasirimda kan vardi. Regl olmadim sadece kan vardi. Bunun sebebi nedir? Kendi kendine bisey olmak dimi?

Güncellemeler:
Yarın doktora gidicem arkadaşlar saolun bir arkadaşın yorumu bayağı korkuttu beni ama başka çözümüde yok gibi..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• rüya görmemişsin sen bildiğin gerçek olmuşsun hemen doktora git netleştir canım

0|0
    0|0
    • Ne olmasi olmadi oyle bisey

• Yahu kendi kendine nasil olcak uyuyodum offf yarin gidiyim bari insallah kotu bisey yoktur

• doktorlar tüy varsa bakmaz bilgine temizle bölgeni 2 dk'da olmuş olmamış söylerler, sende rahat bir şekilde olursun.. bu şekilde bir yere varamazsın.

Erkekler Ne Diyor 3

• kendi kendini bozmuş olabilirsin uykudayken düşük bir ihtimal ama bir doktora görün. Var olan bir kist varmıştır rahimde falan belki o kanamıştır.

0|0
    0|0
  • bence gece gördüğün rüya gerçek olmuştur

0|0
    0|0
  • Bizim bir zarife abla vardı, benzetmek gibi olmasın, rüyasında ibrahim tatlıses le şaparken kendini bozmuş, sonra evde kaldı falan, ama memnundu, havasını atıyordu ibo ya verdim diye, neyse sen bir doktora acil git, içini rahatlat, maazallah anlattığım zarife ablanın olayı gibi olursunda sonra. ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bozmus olablrsn kendni çok garip dr a gorun bence

0|0
    0|0
  • iç çamaşırının dışında kan varmıydı kıyafetinde elinde özellikle... gördüğün rüyalardan kanama geçirmen normal değil ki olmaz böle bişey. 18 den büyüksen tek gidebilirsin ailen öğrenmez. merak etme. doktor sen git annen gelsin demez ;) hem annene anlatmalısın bu durumu. kamerayla ya da başka türlü içine bakacaklar merak etme acımiycak ;)

0|0
    0|0
  • Bence doktora gitmelisin canim

0|0
    0|0
  • Uyku halindeyken belki elinle kendini bozmuş olabilirsin. Doktora git derim

0|0
    0|0
  • bozdun mu kendini acaba

0|0
    0|0
    • Hayir tabiki uyuyodum

• sen bir doktora git ama uyku halinde ne yaptığımızı biliyormuyuz hayır bir ihtimal sadece

Yükleniyor...