Cinselliğin de aşk gibi kriterlerinin olmasındaki esas sebep nedir?

19 yaşımdayım. Yaklaşık üç senedir cinsel ilişki yaşamadım. ilk deneyimimden sonra yaşayamadım yani, bu aralar biraz kendimi libidom yüksek hissediyorum. bazen diyorum arasam eski sevgilimi, çağırsam bunu kabul eder mi? ama bakire olmadığımı bilmediği için vazgeçiyorum, beni bu şekilde tanıyacak yeni biri olsun istiyorum ama, yeni bir kişiliği tanımak, alışmak, sevmek zaman alır gibi geliyor.

Cinselliğin de aşk gibi kriterlerinin olmasındaki esas sebep nedir?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Olan olmus zaten Ask gibi kriterleri yoktur Ask ile uzaktan yakindan alakasi yoktur.Biri Amac digeri aractir.Ihtiyac olabilir ama yerinde ve zamaninda olursa fazlasi zarar tabiki ozellikle bu toplumda.Birgun iyi biri denk gelir seversin belki bir omur beraber olursun.Belli olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni bu şekilde tanıyacak yeni birinin düzgün bi karakteri olması gerek.Yoksa ne olduğunu anlamadan kendini ' kaşar ' sıfatıyla anılıyor bulursun.Bu yüzden tercihini doğru insanlardan yana kullanmanı dilerim.Aksi takdirde olaylar istemediğin şekilde gelişebilir.

0|0
    1|0
  • istemem yan cebime koyy koyucak yer bulurlarr onlar senii bulur merak etmee **

0|0
    1|0
  • sana yardımcı olurum istersen

0|1
    1|0
  • sex için aşk , ilişki yaşayacağına dürüst ol anlaş biriyle seviş olsun bitsin, dürüstlük en önemlisi, ama tabii dikkatli de ol.

Sizler için varız.

0|0
    0|0
  • Sen 16 yaşında kimle yaşadıysan kesin onu unutamazsın. Diğerleri sana zor gelir..

0|0
    2|0
  • cinsellik aşkla doğrudan bağlantılıdır çünkü. bu sorunun cevabını bulsan ne bulmasan ne

0|0
    0|0
  • bizde böle sevgili yok ki sade yalvartan denk gelir bize millet ne şanslı

0|1
    0|0
  • eski sevgiliyle cinsellige başlanmaz şaşkın.

1|0
    0|0
  • Hiç Şahin K. p*rnosu izlememişsin sanırım.

0|0
    0|0
  • İstersen aşk olmadanda girebilirsin o sana kalmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 16 yasındayken o ilişkiye giröekten korkmadın mı ne hissetitn

0|0
    0|0
    • kendi isteğimle olmadı ki, aslında lütfen anlatmayayım, kötü hissediyorum.

• yo istemiyorsan anlatma tbi genede eski sevgilini aramak yerine baska arkdş tanısabilirsin

• eski sevgilinlemi ilişkiye girmiştin ?

0|0
    0|0
    • Hayatımda iki kişi oldu ama, ilk çıktığımla ilişkiye girdim. Onu değil şimdi diğer çıktığım kişiden bahsettim ilişkiye girmek istediğimi söylerken.

• bnce eski sevgilinle girme.

Yükleniyor...