Mastürbasyon yaparken kendi cinsinizi hayal ediyor musunuz hiç?

mastürbasyon yaparken karsi cinsimle sevistigimi hayal ederek cok daha cabuk bosalabilyorum. Lezbiyen degilim sevgilimde var fakat anlamis degilim bu halimi.

Lezbiyen p*ornolari izleyerek zevkin doruklarina ulasiyrm tek basima.

Lütfen anlayisli olun ve sizdede böyle birsey oluyor mu dürüstce cevap verin

Güncellemeler:
Sorumu hemen düzeltiyorum yeni fark ettim yanlis oldugunu, demek istedigim hemcinsinizi hayal ederek mastürbasyon yapiyor musunuz? :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• valla fikri amcayı düşünerek 31 çekemem ben. homofobi var bende arkadaş. ben erkek arkadaşlarımı bile yanağından öpemezken ay töbeler töbesi yarabbim :(

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• karşı cins değil, hemcins diyecektin sanırım doğru mu anlamışım

2|1
    0|0
  • Bende lezbiyen değilim ama lezbiyen p*rnosu izlerken normal p*rnodan daha çok zevk alıyorum :)

1|0
    0|0
  • soruda bir gariplik var karşı cinsi hayal ediyorum demişsin karşı cinsin erkek oluyor neden lez olasın anlamış değilim

1|0
    0|0
    • hele şükür farketn hahaha :)

• saol sayende :D

• cevabım sende lezbiyenlik olabilir eğer hemcinsinden hoşlanıyorsan yani iki taraftanda aslında zevk laıyorsun :)

• hemcinsmi gaylıkmı yani bööö

0|1
    0|0
  • karşı cins tabikide

0|0
    0|0
  • Biseksüelisin

0|0
    0|0
  • bende iyi kizin birbiriyle sevistigini izledigimi hayal ettigimde cok tahrik oluyorum.

0|0
    0|0
  • Telaş edilecek bir şey yok. Biseksüelsindir.

0|0
    0|0
  • Hemcinsimi hayal ederek nasıl yapayım tahrik olamam ki...Heterosexüel kimse yapamaz bunu.

0|0
    0|0
  • Sadece karşı cinsi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • evet ediyorum şuan.

0|0
    0|0
  • evet hayal kurmadan mastırbasyon yapılmaz.

0|0
    0|1
  • evet hayal etmeden olmuyo zaten hayal edince daha zevkli :)

0|1
    0|0
    • baştan söylesene kızım şimdi yanlış anlayacaklar gaylık mı hayatta öyle şey yapmam

• Hahaahaaa :D

• Bana olmuyor ama kadınlar bu konuda daha hassas. Hemcinsler ile yaşadığı ilişkiler çok çok daha fazla zevk verebiliyor. Bunda yadırganacak bir şey yok. Seni anlayabiliyorum.

Ayrıca sağlığında ya da ruh halinde sorun yok. Devam. =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet bencede lez p*rnolari daha çok zevk veriyor,fekat hemcinslerimi hayal ederek mast. yapmıyorum.Lez p*rnolarinin daha çok zevk vermesinin sebebi de hayvan gibi olmaması.

2|0
    0|0
  • Sanırım bayanların vücutları daha estetik geldiği için olsa gerek bende izliyorum lezbiyen p*rnosu bazen merak ettiğim içinhemcinslerinden da cok zevk alıyolar zevk noktaları neresi anlayabiliyosun inlemeleri tahrik edici fakat bitmek bilmeyen ön sevişmeleri sürekli öpüsmeleri sıkıcı kısacası hayal ederim izledikten sonra

0|0
    0|0
  • üzülme fıstık normal şeyler bunlar kadın vücudu daha estetik olduğundan ve bir kadın nasıl sevilmek istiyorsa bunu başka bir kadında daha rahat yaşayacağından sorun yok.

1|1
    0|0
  • hayir sadece karsi cinsi ediyorum :P

0|0
    0|0
  • sanırım biseksüelsin.

0|1
    0|0
  • e ne var bunda be panpa! hepimiz öyleyiz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...