Vajinamda şişkinlik? Sebebi nedir? Lütfen yardım edin?

O kadar temizliğime dikkat ettiğim halde sürekli vajinamda sivilce çıkıyor aslında sivilce de değil belli bir bölgede bir şişkinlik oluyor bir düğüm oluşuyor ve ağrı yapıyor bazen bir kitle olabilir diyorum hasta olabilirim diyorum ama doktora gitmekten korkuyorum kızlar sizinde başınıza geldimi nasıl kurtulabilirim bundan?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gitmkten nie çekiniosun ki belki sen yabancı birine daha önce hiç açmadn incelesin die ama o doktor bir günde kim bilir kaç çeşit görüyo çekinmemelisin bnce yeterki gideceğin zmn temiz ol

0|0
    0|0
    • Hayır ilşkim falanda olmadı annemden bile çekinirim, tabii doktordan çekiniyorum diye gitmemezlik yapmıyorum ama kötü bişey varsa ondan korkuyorum ve gerçekleri duymak istemiyorum sorun orda

• Haklısın teşekkür ederim en kısa zamanda gidicem bir doktora

• Rica ederm en mantıklısını yaparsın gitmkle emin ol pişman olmayacaksın

Erkekler Ne Diyor 12

• Aşırı istek sıcaklık zevk suyu ve ter birleşince öyle oluyor canım evde tek olduğun zaman etek giy alta külot giyme

0|0
    0|0
  • Doktora git panpa utanma doktor farkli farkli goruyo seninkine takılmaz

0|0
    0|0
  • kıl dönmesidir canım büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • İniallah öyledir

• Hehehe aferdersin ama napim böyle sorguya çeker gibi geldi bana biraz

• gerçekten bişey çekmedim bak :)

• Bence hemen doktora git ins kotu bur sey cikmaz

0|0
    0|0
  • Doktora gitmekten imtina etmeyin.

0|0
    0|0
  • Kilo almissin sen kilo:) fazla mi cips yedin su ara... sivilce mi iyk

0|0
    0|0
    • Kilolu falan değilim 53 kiloyum bunun kiloyla zayıflıka bir alakası yok

• Cok fazla temizliyip oranin florasini bozmus olabilirmisin acep.. Bazi yerler kirli olmayi sever

0|0
    0|0
    • Rahat edemiyorum o ne öyle pis pis temizliğime çok dikkat ederim kokulu ve koruyu günlük ped kullanırım ama yinede oluyor arada bir böyle

• Doğru söylüyorsun bir arkadaşımla falan gitsem daha iyi olur

• ;) hadi gecmis olsun. Birde artik gizli kullanici kullanmayin bunlar normal seyler

• Hamilesin

0|0
    0|0
  • jinekolja git ;)

0|0
    0|0
  • mast yapıyomusun?

0|0
    0|0
  • Çifleşme zamanın gelmiş senin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• temizligi iyi yaomiyosun demek ki genelde ondan olur ama doktora git bence ihmalr gelcek bir konu degil

0|0
    0|0
    • Çok dikkat ederim temizliğime belki tuhaf gelebilir ama hatta aynı karşısında yaparım hiç bir ayrıntıyı kaçırmamak için ayrıca lazerede gidiyorum ama yinede çok dikkat ediyorum bölge temizleme jeli falanda olsun aksatmam

• o zaman sen bir uzmana gorun dedigim gibi ihmal etme

• Kasiklarina yakinsa lenf bezin sisiyo olabilir en yakin zamanda git doktora cekinicek bisey yok

0|0
    0|0
  • Kil donmesi olabilir sende belki.

0|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin bunu düşünmemiştim

Yükleniyor...