Kardeşimi uygunsuz bir pozisyonda gördüm?

Bu gün halısah maçım vardı ona gidiyordum evden çıktım evden çıktktan 10 dakika sonra ayakkabılarımı unutup eve döndüm evde kız kardeşimle dış kapının arasında epey mesafe olduğu için sesimi duymadı sanırım içerden hızlı nefes alma sesleri geliyordu kız kardeşim mastürbasyon yapıyordu bende onu duyduğumda emin olmak için ilerledim odasına doğru kapısı biraz aralıktı yaklaştım içeriyi görmedim ama anlamıştım mastürbasyon yapıyordu neyse bu önemli değil normal midir kızlar bu yaşta mastürbasyon yapması konuşmalı mıyım kardeşimle? görmemezlikten mi gelmeliyim?

Güncellemeler:
Unutmuşum pardon yaşı:14 lise 1e gidicek bu sene

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• tam benlik soru çünkü çocuk gelişimciyim. evet çok cinsel gelişim evresi henüz 0-6 yaş döneminde olur. yani o dönemde eğer fark ederse bu durumu (anne altını alırken genelde ellerse bu olayı fark eder çocuk) aynen devam eder ( utandırma birşey söyleme yoksa cinsellikten soğur) çok doğal çok normal.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok normal bişey söyleme.

0|1
    0|0
  • yaşı kaç?

0|1
    0|0
  • sen konuşamazsın açık açık, bir buyugun anlatsın bunları

0|1
    0|0
    • Haklısın yanlış birşey falan söylerim hayatı boyunca bana karşı utançla yaşar çok üzülürüm en değerlim o benim

• yakın bir ablanız falan varsa o anlatsın

• Malesef yok

• Normal tabikide

0|1
    0|0
  • Ben de o yaşta yapıyordum ama kızlıgına zarar vermesin elini içeri sokmasın yanii

0|1
    0|0
    • O kadarını bilmiyorum gidip böyle birşey söyleyemem ayrıca ordaki zarın önemi ne? olay kafada bitiyor

• Söyledim ben sadece yani haklısn ama ileride eklenince zorluk çıkarır bazıları diye didim

• Öyle insanlarla evlenmez umarım kardeşim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaç yaşında kız?

0|0
    0|0
  • Bence onunla konusup onu utandirma normal boyle seyler oda insan sonucta

0|0
    0|0
  • kanka annene söle bence ama sen söyleme utanır kız yaptığı normal bişy sakın kızmak gibi bir hata yapma

0|0
    0|0
  • 14 yaşında bir kız gelişim çağındadır. Gögüsleri çıkmış gelişmiştir. Bence normal bunlar. Ama konuşma işini annene bırak.

0|0
    0|0
  • Bazı arkadaşlar sen konuşma başkası konuşsun demişler, ne konuşması ya, kız yanlış bir şey mi yapıyor sanki, sadece yanlış zamanda yanlış yerde olan sendin, unutma 14 yaşında bir insan kız ya da erkek farketmeksizin cinsel ihtiyacı olacaktır ve yaşı gereği mast ile giderecektir. unutma ki sende o yaşta aynı şekilde ihtiyaç gideriyordun değil mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...