Adetim, karnim agriyor, moralim bozuk, uykum yok gelmiyor, oluyorum gibi. Napicamm? kizlar bir bakin?

Kizlarrrrrrr:((!
sabahtan beri karnimin acisi gecmiyor sicak seylerde ictim gecmiyor, karnimi sanki cekiyorlar:(
Ayagim belim uyusmus resmen uyuyamiyorum:( napabilirim?

Güncellemeler:
Ayagimda biraz karincalama oluyor acidan olmasin?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım nasıl hissettiğini anlıyorum. kız olmak çok zor şey:( bazen hastanelik olduğum oluyo. bence bitter çikolata rahatlatabilir. su kaynatamam ses çıkarır demişsin, ağrıdan ölmekten daha mı iyi? sıcak su torbasına hemen sıcak suyu doldur ve karnına tutarak yat, hemen uykun gelir. ya da buscopan al çok ağrın olursa arveles alabilirsin. onun dışında limon kolonyası koklayabilirsin, biraz dikkatini farklı yöne çekmiş olursun. yarın da bol bol su iç, böylece kolay bir şekilde temizlenirsin:) şimdiden çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Cokkk tesekur ederim canım benim , :)
      tamam oyle yapicam:)

Erkekler Ne Diyor 4

• allah yardımcın olsunn

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kızlar bir bakın demişsin erkekler daha çok cevap vermiş :D

0|0
    1|0
    • Ee ne yapabilirim?
      Benmi dedim yazsinlar!

• Yazik bu kizlara :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaz evet ama ayağına çorapları giy sıcak su torbasına su koy ama dolu dolu olmasın. Torba yoksa kavanoza koy ama dikkat et. Kasıklana koy çek yorganı üstüne uyu.. Mayışırsın zaten sonra.
    Kavanoz koyacaksan direk sıcak gelir bir havluya sar öyle koy.
    Sıcak su torbası varsa onu karnına koy, sıcak sulu kavanozuda ayaklarına koy.
    Sabah çok hafif bir ağrıyla uyanırsın ağrıdan vücudun yorgun düşmüş olur ama bütün gece o sıcak sular etkili olacaktır.
    Geçmiş olsun canım.

0|0
    0|0
  • Adacayi veya balli limonlu sicak su ic ve yatma yuru esneme hareketleri yap onlar zor gorunsede rahatlatir.

0|0
    0|0
  • sen muhteşem bir insansın ve yarın senin için harika bir gün olacak balım

1|0
    0|0
    • O niye😳☺️? canım

• Hehe insallah canım
      Ya saat o kadar yavas gidiyorki uykum var ama bu sancilar :(

• ellerini karnına koy onun ısısıyla ısınsın geçeceğini düşün bu arada. reiki falan filan enerjisiyle artık :D bende iyi geliyor bu yanii

• Canım sıcak su yap karnına koy ayaklarının altınada sıcak su koy ağrısı hafifler bende şu an adetliyim sıcak su koydum bende

0|0
    0|0
    • :( cok agriuor ya cikolata yemem lazim ancak onu yiyebilirim bu saate, su kaynatamam ses cikariyor:/

• Peki öyleyse canım

• :))

• karnına sıcak bişeyler koy bende adetliyim memelerim şişti sızlıyor

1|0
    0|0
    • Bnmde valla sertlesmis..

• Evet cok :((

• kan yapıcı seyler yemelisin

• Çikolata ye geçer

0|0
    0|0
    • Vallami? Cok yedim bugun gecmiyor...