Erkekler neden bakire kızla evlenmek ister?

kızlar böyle bi beklentiye girmez genelde ama erkekler neden bunu ister. kendileri istedikleri gibi cinsellik yaşıyorken neden evlenecekleri kişinin hiç bir şey yaşamamış olmasını isterler

Güncellemeler:
ben bakireyim ama sırf bakireyim diye birisinin benimle evlenmesini istemem yani evlilik bu şarta bağlı olmamalı. erkeklerin işine geliyor bu.kendileri istedikleri gibi yasıyorlar. onlara günah değil mi? böyle düşünen erkekler bencil ve egoist. bakire olsa bile bir kız 20 kişinin altından geçmiş olabilir. buna ne diyeceksiniz. yada kızlık zarını diktirenler var :) kendini çok akıllı sanan salak erkekler için :) hadi bakalım içiniz içinizi yesin bencil erkekler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben bu sitede daha önceden de bu tarz konularda çok yorum okudum ve görüşüm her zaman aynıdır . Bunun bakire olup olmamakla da alakası yok , benim hiç o tarz bir deneyimim olmamasına rağmen zihniyetim , bakış açım böyle , hep de böyle devam eder bu , bakire olup olmamakla alakası yok . Kızın biri bekaretin önemli olmadığını en azından erkeklerle eşit önemde olduğunu savunsa bazı erkekler ve kızlar ' Sen kesin bakire değilsin de ondan böyle söylüyorsun vıdı vıdı ' yaparlar. Bu zihniyet meselesidir kardeşim . Cinsellik doğal bir dürtüdür , bunu Allah vermiş sonuçta , belli bir yaşta kadında da erkekte de var . Artık devir değişti , eskisi gibi erkekler de kızlar da 16-18-20 yaşlarında evlenmiyor , evlilik yaşı en az 30 oldu nerdeyse ,kadında da erkekte de , lisans - yüksek lisans askerlikti , para biriktirmek derken yaş 30u geçti , açıkçası 30 yaşına gelmiş ama hiç cinsel deneyimi olmamış erkeğin de evlendikten sonraki cinsel yaşamı biraz zor olur bence, sağlıklı bir durum değil çünkü istemesine rağmen o dürtülerini bastırmış , psikolojisi bile bozuk olur kişinin , kadında da bu böyle , bilir misiniz bilmem kadınların da cinsel dürtüleri var , Allah vermiş , ve kadınlar bunu tamamen ' zevk ' için yapıyorlar , ne kadar ayıp , hani para için falan olsa neyse , erkekler nasılsa kadın da öyle , 30una kadar bastırılan dürtüler muhakkak fizyolojik ve psikolojik sorunlara yol açar , sonra evlendiğinde frijit , vajinismus vs . olur , aseksüeliteye kadar yolu var , kızlık zarı kadınları aşağılamak için de tamamen biyolojik bir amaç için vardır . Gönül ister ki herkes sevdiği , güvendiği , bağlandığı biriyle yaşasın bu güzel deneyimi , böyle öyle yaşamak istiyorum her şeyi sevgiyle , güvenle , bağlılıkla ... Ama öylesine yaşayan insanları da hiçbir şekilde eleştirmem , yargılamam , her kesin kendi hayatı , kimseye de 2. sınıf insan muamelesi yapmam , İnsanları benimle birlikteykenki davranışları , ona olan sevgim ve karakteriyle değerlendiririm . Hele bir de erkeklerin bu tutumunu destekleyen kadınlara söyleyecek hiçbir laf bulamıyorum , kendilerini kabul ettirmek ,' Beni kabul eder misin , bak bir hata yaptım vs...' Bu neyin kafası ? Lütuf mu ediyor erkek kabul edip , biz mal mıyız , eksikli miyiz ? Devlette zaten aynı kafada , bu kafada gidersek nolur bilemiyorum , kürtajından tut , her türlü şey , ama bu zihniyetteki kadınlara da her şey mübah , onlar zaten toplumda da her yerde 2. sınıf vatandaşı olmayı kabul etmişler.

Son olarak bence kimse kimseyi yargılamasın , ağır laflar etmesin , hayat bu belli olmaz sonra burda ettiğiniz lafları , tükürdüğünüzü yalamak zorunda kalmayın !

• bu yazıyı yazan ellerini öpüyorum,harika süper bir yazı ,eline,düşüncelerine,zekana ve pırıl pırıl beynine sağlık... tebrik ederim

• bu kadar güzel anlatılabilirdi ancak, seni kutluyorum, referans yazı olarak sitede yer almalı

• HARİKASIN!

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 34

• erkekler kadının geçmişine takılmak istemezler. Akıllarını böyle birşeyin meşgul etmesi deli eder.. birde yetiştiriliş var.. seks yaparken bile onlardan dahamı iyiyim dahamı kötüyüm diye teraziye koyarız. Bu soru hep var oldu hep varolacak..

• ahahahaha iyi de neden yani? gidin sevişin rahatlayın.

• benm öyle bir düşüncem yok mesela arkadaşım.

• Yaşlı zengin bir hanım Mezarcı Temel e gelir ve " bakire doğdu bakire büyüdü bakire yaşadı ve bakire öldü " yazmasını ister. Yazı ile uğraşmak istemeyen Temel " Bunlar oraya siğmaz.Ben açılmadan iade yazayım " der. Anlayan anladı...

• Her kız için bu şekilde düşünülmez.Öyle kızlar vardır ki en ala f**işe olsa umursamazsın.Bana göre önemli olan ruhtur.Ruh or*spu olduktan sonra beden bakire olmuş neye yarar?

• ++++++++

• Aşırı sahiplenme, kıskançlık, verilen eğitim ve toplum tepkisi. Hepsi bundan ibaret.

Bence..

• Kendisi istediği gibi cinsellik yaşıyor diyorsun nereden biliyorsun? İstisnalar var tabi ama ona kadiysa bayanlar da yaşıyor. Mesela klitoristen orgazm olmak cinsellik değil mi? Üstelik de bir erkeğin mastürbasyon yapmasına daha da çok zevk alıyo sunuz. Bunu söyle degististirmek lazım, vajinaya girmek varken erkekler niye elleriyle, sabunla pocket Pussy ile ugrasiyorsunuz die. Aslında erkekleri tebrik etmeniz gerekiyor. Şunu da ekleyeyim niye erkekler bakire evlenmek ister sozune: hicbirsey ısıtılmış bir elmayı yemek istemez. Ben de öyleyim ve Evlenecegin bayan da benden bunu bekleyin. Yani bayanın bekaret önemli olduğu kadar erkeğin de bekaret önemlidir. Herkese bacağını arasına sahip çıkmasını bilsin. Gece gündüz, özellikle parayla iliskiyebgiren erkeklere de şunu söylemek istiyorum: Evlenecegin elinizden de bekaret beklemeyin, çünkü sen bakır değilsin ki esin de bakır olsun. Ayrıca insanlar ilkleri sevgililer ile yaşamak ister. Mesela ben iyi bir haber alsam bunu sevdiğim kişi ile paylaşmaya yapamam. Peki cinsellik gibi şahane olan bir şeyin ilkini bana ömür boyu katlanarak biri ile niye paylasmayayim...

• ++

• bakire olmasini isterdim degilse sogurdum ..

• sen bakir misin

• çiçeğin koklanmamışı makbuldür

• bir kızın kim olursa olsun benden önce başka bir erkekle ilişki yaşamış olması, bekaretini ona vermiş olması, bunlar sorun değil. namus buna bağlı bişey değil. insan olmak bunla alakalı değil. bütün iyilikler ve kötülükler insanın içindedir. zarı yerli yyerinde tertemiz duran ama arkadan birçok kez ilişkiye girmiş olan kızlar var. götün kızlığı yok, onu nasıl anlayacaklar zar kafalılar çok merak ediyorum. kalp temizse gerisi çamura batmış olsa farketmez. en temiz yürekler, hayatı iyisiyle kötüsüyle en coşkulu şekilde yaşamış olanlar arasından çıkar. çünkü insan ne kadar çok şey yaşarsa o kadar insan haline gelir. her tecrübe iyisiyle kötüsüyle olgunlaşmak ve arınmak için fırsattır. gerçek cennet insanın kalbidir.

• Allah'ina KURBAN Senin ! HELAL OLSUN ! AKLINLA BIN YASA ! Almanyadan sevgiler

• bravo

• neden ister kucağına alacağı çocuğun çıktığı vajinaya başka bir erkeğin penisinin girmesi hoş bir durum mu?

• bedenının bakire olması önemli değil

yeterki ruh fahişe olmasın !

• okadar süper değilim amma benimle birlikte olup sonra bir baskasıyla yatan ve daha sonra yıne bana geri gelip tekrar benimle birlikte olmasını kabul edemem tabiki basında talihsız olay geşmiş olabılir onlar istisna ve kaideyi bozmazlar

• süpersin

• erkek olasan sen hagisiyle evlenmek isterdin ?

• yani kaç kişiyle sevişmiş arkadan yemiş bakire namuslu kızla! mı?

• bakire ama işini bilenle

• bakirsem bakireyle. bakir değilsem bakire olamayanla

• bakirelik önemlidir (tabi kaza dul kalmak ayri birsey onlari katmayin arkadaslar ) tabikide dularin vs yine evlencekler . ama bir genc kizin bakire olmasi ondan önce kimseyle yatmamis olmasi önemli . ben senin bakire oldugnu düsünmüyorum

• düsünmüyorum zaten ;)

• düşünme sen

• bu ne saçma soruya onunla bununla yatıp kalkan kızlamı evlenicem ben nasıl kendime sahip cıkabiliosm o da bi zamet bacak arasına sahip cıksın

• sen bu kafayla devam et kızım

• bakirim gardaş ama kızlara da güven olmuyor artık. esnek olanlar var...

Allah ıslah etsin

• bu söyleyeceklerim evlenmeden ilişkiye girenler için ve altta ambalajdan bahsedenler için geçerli

2. el kadın ne kadar bayatsa.2.el erkekte o kadar bayat PÜSKEVİTÇİLERRR.

• :)))))))

• o kadar :)

• kızlar bekliyorsa evlenene kadar erkeklerde beklicek o kadar

• açık bisküviyi sen satın alır mısın:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• oy oy kızlar ayaklanıyor :D yakında bakir olmayan erkek evde kalacak :D

ben bakirim.bakire istemem gayet normal.sen bu soruyu en az 1 defa cinsel ilişkiye girmiş erkeklere sor..

evleneceği kadının illa bakire olması gerektiğini savunuyosa erkek kendisi de bakir olmalı..çifte standart olmaz bu konuda..kendisi her istediğini yaşayacak ama evleneceği zaman kızın bakire olmasını isteyecek..yok böyle bişey..kadın da evlenmeden ilişki yaşamasın erkek de..

• aynen.allahın izniyle evleneceğim kız ilkim olacak.

• bakir erkeğin hakkı bun istemek ama bakir olmayanın hakkı değil

• Adeten

• Erkek eksenli bir toplumuz yapçak bişey yok ülkeden taşınmadığın sürece :)

• erkekler yüzünden böyle işte yine sebep erkekler

• toplum baskısı adetler böyle elden bişey gelmez kısa bir sürede de değişçek bişey değil yılar alır daha bu bekaret düşüncesinin değişmesi ama o yolda ilerliyor toplum iyimi olur sonucu kötümü olur miletimiz adına bilemiyorum

• Öncekileri Göster
  • evleneceğim kadın önceden de sonradan da başkasının olamaz sadece benimdir. ama bahanesi varsa ve gerçekse yalan söylemiyosa bisiklette olmuş gibi yada vajinasıyla oynarken farketmeden falan yapmışsa o zaman da kabul ederim önemli olan zaten başkasının olmaması. kan akması önemli değil bazıları anal ilişkiye girip bakire olduğunu sanıyo bakire değil onlar. erkeklerle kadının farkı da kadında ilişkiye girdiğine dair kalıcılık olması bide sadece sevişmek değil bu sonuçta kadınların düşünceleri duyguları da değişiyor erkekte yok!

• şikayet ettim terbiyesiz seni ! kimin pislik olduğunu iyi görün haksız olunca nasıl küfrediyo !

• ben gerçekleri söylesem o kadar aşağılanırsınız ki ohooo dua edin sitede kurallar var sizin yerinizde olmak istemem

• daha erkeklerin e sinden anlayanınız yok ne sanıyon sen bizi cinsel ihtiyacımız çok arttığı için sizi çok sevdiğimizi mi sanıyon !

• Öncekileri Göster
  • 2. el oluyo çünkü.

• Evet bende öyle düşünyorum zaten.

• sen bakirsen gercekten bakire kız istemek hakkın ama değilsen istemek hakkın yokk

• onlarda 2. el oluyor. Ben bakir erkek olarak neden 2. el bi kızla evleneyim söyler misin?

• Öncekileri Göster
  • Benim böyle bir takıntım hiç olmadı,

• Hiç bir erkek kadınını paylaşmak istemez öncesindede sonrasındada

• asla eşit olamaz

• Bence herkes işine geldiği gibi konuşuyor , karşılıklı rızayla olmuşsa ve kandırılma ve duygularıyla oynama türü bir şey yoksa , kullanılma da yoktur , peki o kız neden kendini kirletilmiş , kullanılmış vs. hissedip , ağlıyor , çünkü tolumun ve toplumdaki birçok erkeğin 'Erkeğin elinin kiri , kızın yüzünün karası ' tarzındaki ayrımcı ve hastalıklı bakışı yüzündendir . Yoksa kadınlar niye öyle hissetsin ki durup dururken . Kısaca erkek ve kadın bu durumda eşittir.

• İşte anlayamazsın bu yüzden hiç bir kıza aşık olmayacağım hiç bir kızla gezmeyeceğim ve tek öleceğim çünkü düzgün kız yok

• Öncekileri Göster
  • düşüncelerim yanlış olabilir affola. benim evleneceğim kişi bakire olmasa bile bunu evlenmeden önce söylemeli ki onu kabullenerek alayım. ama sonradan çıkınca bakire olmadığı ve evlenmeden önce bakireyim dediyse o zman çok çok çok yanlış birşey. ama benim tercihim şuan bakire olması çünkü bende öyleyim..

• bakireyim valla olsa söylerim neden söylemeyeyim gizliden yazıyorum zaten;))

• sende öyleysen bir şey demem ama değilsen haketmiyorsun

• Sen ambalajı açılmış bir ürünü almak istermisin !111bir

• :))))))))))))))))

• bravo ase_asem

• kadınlar 2. ele layık mı ?

• Kaşar olunmadığı taktirde bekaretin bir anlamı bence.

• Yanlış yazmışım.

Kaşar olunmadığı taktirde bekaretin bir anlamı yok bence.

• Namusu bacak arasında arayanlara empati yapın..belki bir kaza sonucu gitti bakirelik yada doğuştan yoktu,biri tecavüz etti bırakın artık bu örümcek kafalılığı ya gerçekten evlenip boşananlar ölsün o zaman hiç şansları yok bu bakış açısından...bedenin ne olursa olsun ruhun bakireyse sorun yoktur..

• O dediğin durumlarda Bakiredir benim gözümde o kız zaten kardeşim.

• ++++

• Bilmelisin ki …

bir kişinin bakire olması onu namuslu yapmaz bakire olmamasıda namussuz yapmaz.

takıntılı iseniz giderseniz evlenmeden önce 400 tl diktirirsiniz ne olmus yanı demekki paha biçilmez bir sey değil miş o kadar

• Sana demedim zaten soruyu soran hanımefendiye dedim ama silmiş onu sorun yok.Teşekkür ediyorum kendisine.

• hakaret etmedim ama haklısın anaerkil bir toplumuz asırı sahiplenmek genimizde var

• Ben bilmem,yazar geçerim gerisine karışmam.Ben İnci Sözlük yazarıyım.Ama senin bu cevabınada şukunu veriyorum çünkü sende haksız sayılmazsın.Ama türk erkeğine hakaretini yakıştıramadım soruyu soranın.Lütfen genelleme yapmasın.Her erkek öyle değil.Saygılar.

• Öncekileri Göster
  • Ben Bakirsem Oda Öyle Olmalı ama Gidip orda burda sürtüp Kızdan Bakire olmasını İstemekde Şerefsizlikten Başka bişe değil.Ben Bakir olarak bakire bi kızla Evleneceğim.

• Evet değil olmamalı da zaten.

• sen bakirsen bunu istemek hakkın ama değilsen hakkın değil

• sevdiğini kimseyle paylaşmak istemez her şeyi ilk olarak kendisinde yaşamasını ister işin temelinde kıskanma duygusu vardır yani ;)

• tamam şimdi oldu anlaştık ;)

• Tamam bakir olup da bakire isteyen erkeklere lafım yok , sadece toplumdaki erkeklerin bu 'takıntılı' düşüncesine lafım , hastalıklı zihniyete yani...

• arkadasım ben bu duygular kadında yoktur demiyorum ki illaki vardır hatta kadında erkeğinin başka kimseyle olmamış olmasını bakir olmasını istemelidir. benim düşüncem bu yönde yoksa aşağılama vs. gibi bi durum yok yani :S

• Öncekileri Göster
  • bu insanların erkek evlat takıntısından başlayıp sonu gelmez bir sorundur..

bir gün gizli saklı sevişen erkeklere de o*spu yaftası yapıştırıldığında böyle bir sorun kalmayacaktır.

not: o yafta bazen gerçekten hakedilmiş olabilir..kadın için de erkek için de..

• Erkeklik gururu. Bazıları buda önemsemeyebiliyor ama.

• ondan başkası o kıza o zevki tattırmamış olmasını ister.ve o kıza kendisinden başka birinin el sürmesini istemez tahammül edemez yediremez.yedirende erkek değildir zaten.

• bızde adamlar hakkında aynı seyı dusunuyoruzz

• hormona sıgının ancak günah be günah

• erkekler istediği gibi yaşıyorda erkeklerde cinsellik hormonu daha fazla.şimdi sen gururuna yedirebilirmisin başkasıyla yatıp kızlığını vericeksin.evlendiğindede o adamla yatıcaksın.o adam hiç düşünmicekmi bu kızla başkasıda yattı diye ?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• benim üniversiteden erkek arkadaşım lisede bir başkasıyla çıktım diye beni terketti ya sana birşey yaptıysa falan diye ama terkedene kadar da 2 buçuk yılımı çaldı evlenicem seninle diye diye bende ona güvendim,inandım,şimdiyse hayatımın en berbat dönemini geçiriyorum üstelik lisede çıktığım çocuk şuan bir başkasıyla evleniyor.Şimdiki sevdiğim adamsa ömür boyu bunun acısını çekmemi istiyor.Ama onun geçmişinde başkaları olmuş üstelik.Bu zihniyeti anlayamıyorum kahroluyorum.

• Öncelikle ben tamamen bakire bir kızım. Ama evleneceğim erkeğin bana bakire oldugum için gelmesini istemem asla. Ben söylemeden bana bunu sormasını da istemem. Evlendiğimiz gece saf saf kan geliyor mu diye bakmasını da istemem. Sabah çarşafı da çeker yıkarım hemen. Eğer bunları yaparsa beni bir daha göremez büyük ihtimalle.Ben de ona sormam asla kaç kişiyle yattın da ettin de diye. Bana nasıl davrandıgı önemli.

• bravo ben de aynı düşüncedeyim +++++

• aslında erkeklere de bu konuda katılıyorum ama sadece kendi de bakir olanlara. Çünkü onlar da öyleler ve kendileri gibi istemeleri çok normal el değmemiş temiz bir anne adayı en çok onların hakkı!

Ama birde her gece başka kızla yatan,hiç bir kıza değer vermeyen sadece seks objesi olarak kullanan '' piç '' karakterli insanlar var ki onlar bence bakireyi bırak kız bile bulamazlar inşallah.sen hiç bir kıza değer verme zevk için kullan sonrada gel kullanılmamış ışte afedersiniz ama*sin gitsin bu vatandaş. Senin öyle kız neyine zaten öyle kızlarda adam gibi adam ister ki bu tip adamları da onlar almaz o beğenmedikleri çok ellenmiş kızlarada kalırlar mustahak onlara.

Bir diğer gülüp geçtiğim konu ise soru soran arkadaşa bakır değilsin sen demeleri, lan size ne adam gibi sormuş sorusunu cevap vereceksen ver vermeyeceksen kaybol git birde size açıklama yapmak zorunda kalıyor yazık.

Benim düşüncemi sorarsan eğer evlenmeden önce ilişkiye karşıyım bence herşey özel bir zamanda özel bir insanda pişman olmayacak şekilde yaşanmalı.

• sana katılıyorum ben bir erkek olarak bakire bir kız istiyorum , dediğin gibi herkesle yatan erkeklere karşıyım ve o erkeklerin yattığı kızlara karşıyım , nedense bana bakirlik konusunda sorunu olan kızların herkesle yatan erkeklerin yattığı kızlardan biri olduğu düşüncesi doğuyor. bir başka açıyla kızlar erkekle yatmak istemezse herkesle yatan erkekler olmaz,bu bana göre biraz kızlardan kaynaklanıyor , erkekleri tahrik etmek için hertürlü giysiyi giyen kız erkek bakınca ne bakıosun be diyor?

• Arkadaşa gerçekten katılıyorum hatta burdaki birçok kişiye katılıyorum

• beni anlayan hemcinslerimi görünce seviniyorum yüreğine sağlık

• Bakire olmayanların bakirelere attığı çamur etki tepkimedir bu namusu bacak arasında aramak değimi kimseye karşı cephe aldığım yok ama bakirelik önemlidir bazı kızlara görede bakirlik

• bakireyim ama ben bakireyim diye secilmek istemiyorum

• eger sen bakireysen bende angelina jolieyim ;)

• on numara cevap cevaplayan kisi . bencede kesinlikle bakire degil ;)

• inanmak zorunda değilsin

• güncellemeye katılıyoruuummm.. erkekler cok bencıl cok acımasızz rabbena hep bana tey tey :)

• :)

• anladim sen galiba bakire degilsin .. ve kafayi yiyorsun şu an erkekler bakire kiz istiyor diye .. bak bende bakire degilim pisman da oldum yaptima ama erkekler hakli ben erkek olsam bende bakire kiz isterdim .. daha güzel daha temiz ..

• valla kim ne derse desin bukadar dobra olman kutlanacak birsey . pisman olmani söylemen ve diktirmeye karsi olman cok hos . dobrasin hayata basarilar ;)

• cevaplayan kisi cok gzl yazmisin bakire olmadigin halde bakireligin önemini biliyorsun cok güzel nisanlinada bunu söylemen cok güzel mutluluklar diliyorum ikinize .

• öylemi ..peki hala o eylemine devam ediyor musun?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...