Erkekler neden bakire kızla evlenmek ister?

kızlar böyle bi beklentiye girmez genelde ama erkekler neden bunu ister. kendileri istedikleri gibi cinsellik yaşıyorken neden evlenecekleri kişinin... Daha Fazla

Güncellemeler:
ben bakireyim ama sırf bakireyim diye birisinin benimle evlenmesini istemem yani evlilik bu şarta bağlı olmamalı. erkeklerin işine geliyor bu.kendileri istedikleri gibi yasıyorlar. onlara günah değil mi? böyle düşünen erkekler bencil ve egoist. bakire olsa bile bir kız 20 kişinin altından geçmiş olabilir. buna ne diyeceksiniz. yada kızlık zarını diktirenler var :) kendini çok akıllı sanan salak erkekler için :) hadi bakalım içiniz içinizi yesin bencil erkekler

En İyi Görüş

• Ben bu sitede daha önceden de bu tarz konularda çok yorum okudum ve görüşüm her zaman aynıdır . Bunun bakire olup olmamakla da alakası yok , benim hiç o tarz bir deneyimim olmamasına rağmen zihniyetim , bakış açım böyle , hep de böyle devam eder bu , bakire olup olmamakla alakası yok . Kızın biri bekaretin önemli olmadığını en azından erkeklerle eşit önemde olduğunu savunsa bazı erkekler ve kızlar ' Sen kesin bakire değilsin de ondan böyle söylüyorsun vıdı vıdı ' yaparlar. Bu zihniyet meselesidir kardeşim . Cinsellik doğal bir dürtüdür , bunu Allah vermiş sonuçta , belli bir yaşta kadında da erkekte de var . Artık devir değişti , eskisi gibi erkekler de kızlar da 16-18-20 yaşlarında evlenmiyor , evlilik yaşı en az 30 oldu nerdeyse ,kadında da erkekte de , lisans - yüksek lisans askerlikti , para biriktirmek derken yaş 30u geçti , açıkçası 30 yaşına gelmiş ama hiç cinsel deneyimi olmamış erkeğin de evlendikten sonraki cinsel yaşamı biraz zor olur bence, sağlıklı bir durum değil çünkü istemesine rağmen o dürtülerini bastırmış , psikolojisi bile bozuk olur kişinin , kadında da bu böyle , bilir misiniz bilmem kadınların da cinsel dürtüleri var , Allah vermiş , ve kadınlar bunu tamamen ' zevk ' için yapıyorlar , ne kadar ayıp , hani para için falan olsa neyse , erkekler nasılsa kadın da öyle , 30una kadar bastırılan dürtüler muhakkak fizyolojik ve psikolojik sorunlara yol açar , sonra evlendiğinde frijit , vajinismus vs . olur , aseksüeliteye kadar yolu var , kızlık zarı kadınları aşağılamak için de tamamen biyolojik bir amaç için vardır . Gönül ister ki herkes sevdiği , güvendiği , bağlandığı biriyle yaşasın bu güzel deneyimi , böyle öyle yaşamak istiyorum her şeyi sevgiyle , güvenle , bağlılıkla ... Ama öylesine yaşayan insanları da hiçbir şekilde eleştirmem , yargılamam , her kesin kendi hayatı , kimseye de 2. sınıf insan muamelesi yapmam , İnsanları benimle birlikteykenki davranışları , ona olan sevgim ve karakteriyle değerlendiririm . Hele bir de erkeklerin bu tutumunu destekleyen kadınlara söyleyecek hiçbir laf bulamıyorum , kendilerini kabul ettirmek ,' Beni kabul eder misin , bak bir hata yaptım vs...' Bu neyin kafası ? Lütuf mu ediyor erkek kabul edip , biz mal mıyız , eksikli miyiz ? Devlette zaten aynı kafada , bu kafada gidersek nolur bilemiyorum , kürtajından tut , her türlü şey , ama bu zihniyetteki kadınlara da her şey mübah , onlar zaten toplumda da her yerde 2. sınıf vatandaşı olmayı kabul etmişler.

Son olarak bence kimse kimseyi yargılamasın , ağır laflar etmesin , hayat bu belli olmaz sonra burda ettiğiniz lafları , tükürdüğünüzü yalamak zorunda kalmayın !

• ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi ellerine yüreğine emeğine sağlık

• Öncekileri Göster
    • bu kadar güzel anlatılabilirdi ancak, seni kutluyorum, referans yazı olarak sitede yer almalı

• bu yazıyı yazan ellerini öpüyorum,harika süper bir yazı ,eline,düşüncelerine,zekana ve pırıl pırıl beynine sağlık... tebrik ederim