Sevgilim ilk gece korunmamamı istiyor, neden bunu istiyor?

Bakire bir kızım sevgilimle evlilik planları yapıyoruz. ilk gece korunmayalım sonraki gün korunsakta olur. ilk gecenin bebeği olursa bu muhteşem olur diyor. neden bunu istiyor anlamıyorum ben hemen cocuk sahibi olmak istemiyorum. diyorum. nasıl olsa çok düşük bir ihtimal korkma muhtemelen sadece ilk gün korunmamakla olmaz diyor

Güncellemeler:
ne olur aşkım lütfen korunma ilk gece diyor :) gel de bu cümleye dayan içim gidiyor o benden birşey isteyince :) ama yapmak istemiyorum şaşırdım kaldım

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• ihtimal düşük değil çünkü ben ilk gece hamile kaldım :):)

2|4
    0|0
    • :(( ya neden ilk gece anlamıyorum. bakire evlenen kız arkadaslarımın hepsi korundular

• :):):)

• naber :)

Erkekler Ne Diyor 12

• ihtimal düşük diye birşey yok.Yumurtlama dönemindeysen çok riskli.Hiç riske girme bence.

1|0
    0|0
  • %0,001 bile bir ihtimal varsa gerçekleşemeyecek bir şey yoktur...istermediğin ot burnunda bitermiş..sen korun ...

2|0
    0|0
  • şimdi bu durum sizin anlaşmanıza bağlı ama bir erkek olarak eşin hoş ve güzel düşünüyor tabiki o ayrı ama sonucta ikiniz ortak bir hayat yaşıcaksınız birbirinizi kırmadan herşeyi cözebilirsiniz ayrıca yok ilk gece cocuğum olmaz sonra olur falan bunlara inanmayın onu Allah bilir...

1|0
    0|0
    • yani illa ki neden ilk gece onu anlamıyorum sonraki günler olsa ne olacak? aradaki fark ne

• cünkü düğün akşamı damadın arkadaşları gece olacakların şakasını damada yaptığı için damat gururlanır ve ilk gece yapmk zorundadır.

• Bence de muhteşem olur , ilk gecenin bebeği .. Neden diye sorma, bilmiyorum

1|0
    0|0
    • işte bende nedenini merak ediyorum

• Ne bilim, ilk gece, özel gece ve özel bir çocuk

• ya adamı demekki çok beklettin adamda biran önce onun olmamı istiyor ilk gecede olmayacaksa sonra olmasının anlamı yok bence sende fazla üzme adamı onun ol gitsin aynı durum benim de başıma geldi ilk gece olmaz olmaz dedi anlayışla karşıladım tam bir ay sonra kızın zaten bakire olmadığını öğrendim bana yamanmaya çalışıyormuş bence sende öyle bi duruma düşmemek için bırak ilk gece ne oluyosa olsun

• Fantazi olabilir başka bir gerekçe göremedim çünkü ilk defa karşılaşıyorum böyle bir şey ile. Kızlığını korunarak teslim etmeni istemiyor olabilir. Dakka 1 gol 1 yapmak istiyor olabilir :) kestiremedim tam olarak

1|0
    0|0
    • bi fantazi ugruna yanlıs bişe olursa evlilik oturmadan:(

• Sevgilini anlayabilmiş değilim fakat belki dalga geçiyor bile olabilir. Bence bu durumun ciddiyetini karşına alıp konuşman gerek. Eğer hala aynıysa ve ciddiyse bu konuda bu düşüncesi geçene kadar ilişkiye girmeyi reddedebilirsin. İstemediğin şeyi kocan bile olsa sana yaptıramaz. BU ÜLKEDE BİLE!

• neden dalga gecsinki :( evet haklısın yaptıramaz ama anlamaya calısıyorum

• Neden düşük ihtimal olsun :) eğer olacak bir takvimdeyse , %90 gebe kalınır .

1|0
    0|0
  • ertesi gün hapı at panpa

2|0
    0|0
  • evleneceğin erkek sonuna kadar haklı. bencillik yapma, bırak adam sexin zevkine sonuna kadar varsın. bebek yapmayacaksan niye evleniyorsun? adam seninle evlenecek sonra sex konusunda ciddi problemlerle karşılaşacak. 'prezervatif gerçekten kötü bir şey'

0|0
    0|0
    • bebek istiyorum ama en azından bikaç ay beklemek istiyorum

• sevgilim kullanma diyor işte

• sen alttan al, biraz naz cilve yap o kabul eder. bi tabir var göster ama verme. alamayacağını anladı mı senin her istediğini kabul eder. gerçi sizler benden daha iyi bilirsiniz :))

• başına kalmanı istemiyordur

0|0
    1|1
  • İlk gece hamile kalma ihtimalin çok zayıf.Onu kırma derim ben.

0|0
    0|0
  • sen o zaman hap ile korun ama ona korunmadığını söyle ;)

1|0
    0|0
    • düşünmedim değil hani :)

• hapı nasıl kullanacağını iyi öğren de, sonra hamile kalma.

• Belki ilk gece senınle arasında hıc bısey olsun ıstemıyor ollamaz mı ? bence doğal hakkı korunma o da korunmaaz ilk gece cocuk olursada sıkıntı oolmaz ..

0|0
    1|0
    • neden sıkıntı olmaz? insan kendini cocuk sahibi olmaya hazır hissetmiyorsa nolacak o zaman?

• ya tamam da neden ilk gece özellikle neden 1 ay sonra değil

• ya bak bunun bırcok sebebı olabılır.Bunlar burda kımse acıklayamaz da sevgılındende ıyı bılemez..Ama ben mesala evlensem nasıl dıyım yasım gelse 29 a hemen gerdekte cocuk yaparım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hap ile korun ona söyleme en iyisi :D

1|0
    0|0
    • öyle yapmayı düşünüyorum:)

• aşkım lütfenn diyor :D istemiyorum ama ona dayanamıyorum offfff

• Tamam de o zaman yukarıdaki yorumları okudum da cok uzun sureli flortlesmemişsiniz galiba riske alma dicem nasıl anlıcak ki hem hap aldıgını peki ona sadece prezervatifle mi korunmamak istiyormus onu sor belki sadece sorun prezervatif olabilir ertesi gün hapına birşey demiyor olabilir sor bakalım.

• evlnenmemize 1 ay kala bn hap kullanmıştım tabi bunu oda biliyordu ilk gece prezervatif işiyle uğrastırma dedi bana hap en iyisi :) cok rahat oldu yani ilk gun ne oldu bitti anlamiyorsun şu an 9 aylık hamileyim haftaya bebegimi kucagıma alacagım :)

1|0
    0|0
    • Allah sağlıklı dünyaya getirmeni nasip etsin o halde :) benden gizli hap alırsan bozuşuruz diyor bizimki :)

• o zaman ya ikna edeceksin yada istedigini yapacaksın :)

• hayırlısı olsun:)

• ben ılk gece korunmadım hıc bısı olmadı sonrada cok dıkkat etmedık korunmaya acıkcası gene olmadı ama artık korunalım dedık pat bırde baktımkı hamıleyım varmı boyle bırsey yaaa:((

1|1
    0|0
    • :(( neden ilk gece korunmamızı istemiyor erkekler? bi mantıgı var mı anlamadım ben

• ya ılk gece hamıle kalmak o kadar kolay degıl artı hamıle kalmak hıc kolay bı ıs degıl aslında yumurtlama gunlerını takıp et o zaman sorun olmaz

• teşekkür ederim dikkate alacağım

Yükleniyor...