Arkadaşım sanal seks yaptığını anlattı bana?

İnternette erkeklerle yazışıyormuş sıkıntıdan çok boş vakti var, bana çekinerek birşey itiraf etmem lazm dedi ve o adamlarla cinsel sohbetleri olduğunu ve göğüslerini açıp gösterdiğini anlattı, yani sanal seks olmuyo mu bu?
Onu kırmadan yapmamasını falan söyledim, ama galiba zevk alıyor bırakmak istemiyo... kendide dedi çok kötü alıştım basitleştim diye.

Bu kız normal değil dimi? Ben böyle birşey asla yapmam... ya aklıma bile gelmez iğrenç... yapan var mı aranızda bu kadar yaygın mı bu?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar yüzünü göstermezse göstermesin , her insanın teninde ona has izler ve şekiller bulunur ve en azından annesi bunları bilir.

Arkadaşın yakında tehdit alıyorum resimlerim görüntülerim alınmış diye veryansın ile gelirse sana hiç şaşma, karşıdaki daha fazla şeyler almak ve kullanmak için eline geçireceği bu tarz bir bilgiyi yüzü görünmüş kadar iyi kullanabilir. Bu işlerinde pislik kurtları var.

Sen arkadaşına son olarak böyle bir bilgiyi anlat ve kendi aile ve ruh sağlığı hatta beden bütünlüğü için bu işlerden uzak kalmasını söyle. Ve bununla arkadaşlığını da gözden geçir , zira bu işler masuma da bulaşır konu büyüyünce , sen biliyordun da neden söylemedin ya da engel olmadın diye senin de başına çöreklenirler.

1|0
    0|0
    • Bende sizin gibi düsünüyorum. Onunla tekrar konusmam lazim, ama benimle yasit kocaman kiz kendi akli fikri var karisamam özel hayatina sadece fikir verebilirim elimden baska birsey gelmez... dediginiz gibi arkadasligimi da gözden gecirecegim. Yakin bir arkadasimdi ama sogudum bunlari duyduktan sonra acikcasi, arkadasligimi bozmadan biraz mesafeli olmayi düsünüyorum. Tehlikelerini anlattim, zaten yüzümü göstermiyorum ki dedi cok hafife aliyor... hatta birisine kendini fahise olarak tanitmis adam fiyat falan sormus buna sonra kesmis sohbeti... buna benzer igrenc seyler :( kiz normalde böyle basit degil, sevgilisi falan da yok gercek hayatinda öyle seyler yasamamis ama sanal alemde neler yapiyo endiseleniyorum onun icin, bence cok pisman olur ilerde simdi ciddiye almiyor sadece :(

• Duydum , aynı aynı :)

• Iyi :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Güzel kardesim, bu kiz normal. En az senin kadar. Bir insan seninle ayni zevkleri ve degerleri paylasmiyor diye ona anormal demeni hos karsilamiyorum. Sen yapmazsin, igranc bulursun o ayri bir olay. Buna saygi duyulmali. Arkadasin da esek degil ya? Demek ki bir sekilde bu olaydan zevk almis yapmis.

Onu kirmadan, kendisine bu olayi yanlis buldugunu söyledigin icin samimiyetle tebrik ediyorum. Arkadas dedigin böyle olmali.

1|0
    0|0
  • teshircilik ve begenilme duygusu ile yapilan hareketler bunlar insallah gosterdigi sadece gohusleridir. yuzunu falan gosterip kotu kisilerin santajlarina maruz kalmaz. :(

1|0
    0|0
    • bende dedim bunu ona, göstermiyom yüzümü dedi. ama yinede cirkin bisey ya ilerde pisman olur cok bence.

• hemen iğrenç felan ne siniz siz ya neyi iğrenç seviyosa zevk alıyosa niye iğrenç

0|0
    1|0
  • Zarar gelmiyor ne olsa sonrasinda kapatip cikiyorsun diyorlar

0|0
    0|0
  • baya yapan var

0|0
    0|0
  • Rezillik.

0|0
    0|0
  • vardır hoşlanrlar canım

0|0
    0|0
  • çok normal ileride kocan ya da eşin senden uzak olduğunuzda böyle şeyler isteyebilir

0|0
    0|0
  • ben yapıyordum. bıraktım ama yine istiyor canım :/

0|0
    0|0
    • Nefsine yenik düşme, yapma...

• Saol kardeşim doğru dedin, Allah razı olsun

• Sağol kardeşim Allah yardımcın olsun.

• Çok zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • umarım bir gariban ile evlenmez