Neden göğüs uçlarım hep kabarık anlamıyorum?

Hic inmiyor hep sert ve dik surekli evde bile sungerli sutyen kullanmak zorunda kaliyorum yoksa ne giyersem giyeyim uclari meydanda oluyor sordugum kisilerde boyle bir sorun olmuyormus benimki niye boyle?

0|2
4|64

En İyi Erkek Görüşü

• bu olayın cınsellıkle hıc bır ılgısı yoktur vucut daki kadınlık hormonu denile höstrojen yanı kadınlık hormonun fazlalıgında kaynaklanır hem kadında hem erkekte höstrojen ve testesteron (erkeklık hormonu ) denilen hormonlardan varı eğer bir bayanın vucudunda höstrojen hormunu cok fazlasıyla meme uclarının boyle olması gayet normaldrı bu testesteron hormonunu olması gerektıgınde az oldugununda olayıdır bunada yapıcak bırsey yoktur.. sorunuza yanıt olmadıysa ozelden veya burdan mesaj atıp sora bılırısnız. cınsellık dusunmede etkısı var tabı ama anlıktır bu anlatgım kadar degl cnku sıureklı olan bırseyse hormonaldır.

0|0
    0|0
    • Hormonlarim normal cikti butun tahlillerimi yaptirdim sadece ozgazm aninda ve nadiren baska zamanlarda iniyor uclari yoksa hep dik

• Bisey giymedigimdede ayi havayla da temss etseler oyleler

• ya da cınsel ılıskıye gırıyorsan fazla emdırmendn dolayıda oluyor olabılr

Erkekler Ne Diyor 63

• Neden çoğunluk erkeklerin penis boyu 14-18 arasında iken bazılarının ki 20 ve hatta 26 cm olur.. Genetik yapı.. Bu senin kadın olarak süper seksisin.. Eşin olacak erkek yaşadı hele bebeklerin çok rahat süt emecekler.. Çoğu kadın onların öyle olması için neler vermezdi..

1|0
    0|0
    • Gercektenmi bak bu iyimis istenen bisey yani oyle mi bu?

• İsteklisin bence sürekli.

0|0
    0|0
    • Olsamda dusunmesemde hep yani nerdeyse hep kabariklar

• daha ne istiyorsun ki? ne kadar güzel işte. tamam zor oluyordur, belki bazen de acı veriyordur ama bence dert etme, öyle olması her zaman için bence güzeldir.

1|0
    0|0
  • tahminimce göğüslerin çok küçük 70-75 sütyen varsa bile bol gelir

1|0
    1|0
    • Goguslerim 90 oldukca iri tam aksine

• tamam gördüm ben canlı kastetmiştim ama neyse

• Hayir cevabin birine attim

• Kocan bu durumdan memnundur bence :) insan zihninde canlandirinca tabloyu hiç de kötü olmadigi sonucuna ulaşır :)

0|0
    0|0
  • Akrep burcuysan gayet normal bir durum fakat aşırı rahatsız oluyorsun galiba memelerin küçüktür uçları belirgindir büyük ihtimal. Bir doktora da danışabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ikizler burcuyum 90 goguslerim iri

• Kısa operasyonlarla düzeltilebilir bence en güzeli bir doktora danışmak. Hormonal seviyeniz de kontrolsüz olabilir.

• Hormonlarim normal baktirdim hepsine

• Senden kaynaklı olabilie

0|0
    0|0
  • bence çok güzel sevinmelisin bu duruma uçları da erik kadar vardır kesin yaş 30-35 herhalde bana göre mutlu olmalısın harika bişi

0|0
    0|0
    • Hep uclari kabarik hep, harika bisey degil benim icin ki

• Hormonların normal düzeyde değil. İstersen bir hormon testi yaptırabilirsin..

0|0
    0|0
  • Sutyenin büyük olabilir içinde oynadikca uclari surtuyordur ve diklesiyor olabilir

0|0
    0|0
    • Sutyensizkende oyle

• Coook coook hassas haklisin

• Farkindaysan problem yok erkek arkadasin acisindan iyi olabilir ;+)

• doktora basvur

0|0
    0|0
  • Hep içinde gizli bir yerde derinlerde arzu var istek var onu bulman ve bir an önce rahatlaman lazim... Bence öyle olmali bir erkek için hep avantajdir

0|0
    0|0
    • Icimde arzu var evet bunlar hep boyle olduguna gore

• Sungerli takmasam olmuyor zaten sivri sivri gozukuyorlar yoksa

• O zaman onlara bir çözüm lazim bir ayar yapayim mi onlara

• çok şanslı çok. Dünya' da seninlede sevişecek erkek var ya kıskançlıktan kriz geçircem... nasıl birşey ya :) aklımı g. tveren etti :))

0|0
    0|0
    • Nasil ya:)))) niye kislancliktan kriz gecirecen

• Haha intihar edilirmi su hayatta boyle guzellikler varken ;)

• ya çok doğru diyorsun öyle bir güzellik varken intihar edilmez :))) ama benim olmuyor o güzellikler bir türlü

• Gögüş uçları şiskin olan bayanlar benimde şişkin yerim var iki cinsinde ilacı birbirimiz mesaj yollayın tedaviye yardımcı olayım

0|0
    1|0
  • Hep tetikteler :)

0|0
    0|0
  • hormonel bir bozukluk olabilir bence

0|0
    0|0
    • Hormonlarima baktirdim normal cikti hersey

• Sadece bosalinca normal oluyorlar onun disinda hepp kabariklar ama hep cinsellik dusunmesem bile

• çok ilginç ama senin için artı yönleri de var tabi ki :D bazı kadınlarda böyle şişkin olabiliyo ama çekici bence

• kesmeyi denedin mi?

2|0
    0|0
  • uzmantv. com

0|0
    0|0
  • eşin şanslı olucak derim

0|0
    0|0
  • sürekli cinselllik düşündüğün için olablir

0|0
    0|0
  • aynı sorun benim penisim de var

0|1
    0|1
  • Pek bilemem ama yazmak istedim. Yanlış anlamazsan bu ırsı olabilir mi yani belki ailende de vardır başkalarında bide istekle alakali olabilir hormonlardan kaynaklı. Ne sıklıkla istekli oluyorsun

0|0
    0|0
    • Cogu zaman oluyorum inan gunde kac kere mast yapiyorum

• Hmmm. Ondan kaynaklı olabilir sakinleş biraz bence. Mesaj atsana bana

• Ölçüsümü kucuk?

0|0
    0|0
  • Hormonlar normalse sürekli uyarılmayı bekleyen bir bünyeyle yaşıyor olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Onları varyaaa :)

0|0
    0|0
  • Evlenme vaktin gelmis !

0|0
    0|0
  • galiba biraz isteklisin ondan mı acaba

0|0
    0|0
  • benim bildiğim cinsel hormonlar salgılandığında kadınların memeleri sertleşir ve dikleşir

0|0
    0|0
  • Canin hep istiyot

0|0
    0|0
  • 90 Mı? :O Cup?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu sorun yapma bence.

0|0
    0|0
  • benımde ole yapı meselesı herkesın gögsü bir değil

0|0
    0|0
  • Benim de aynı durumda cinsellik falan düşünmezken de aynı neden böyle çözemedim

0|0
    0|0
    • Dusunmesem de hep boyle

• bu olayın cınsellıkle hıc bır ılgısı yoktur vucut daki kadınlık hormonu denile höstrojen yanı kadınlık hormonun fazlalıgında kaynaklanır hem kadında hem erkekte höstrojen ve testesteron (erkeklık hormonu ) denilen hormonlardan varı eğer bir bayanın vucudunda höstrojen hormunu cok fazlasıyla meme uclarının boyle olması gayet normaldrı bu testesteron hormonunu olması gerektıgınde az oldugununda olayıdır bunada yapıcak bırsey yoktur.. sorunuza yanıt olmadıysa ozelden veya burdan mesaj atıp sora bılırısnız.

• Peki bu iyi bir şey mi kötü bir sey mi

• Benimkide oyleee surekli cinsellik dusunuyorum

0|3
    2|0
    • Sen de mi brutus :))

• bu olayın cınsellıkle hıc bır ılgısı yoktur vucut daki kadınlık hormonu denile höstrojen yanı kadınlık hormonun fazlalıgında kaynaklanır hem kadında hem erkekte höstrojen ve testesteron (erkeklık hormonu ) denilen hormonlardan varı eğer bir bayanın vucudunda höstrojen hormunu cok fazlasıyla meme uclarının boyle olması gayet normaldrı bu testesteron hormonunu olması gerektıgınde az oldugununda olayıdır bunada yapıcak bırsey yoktur.. sorunuza yanıt olmadıysa ozelden veya burdan mesaj atıp sora bılırısnız.

Yükleniyor...