Kızlık zarı? ya yardım edin? ben eşimle ilişkiye girdim?

2 3 cm kadar içime girdi sadece benden kan gelmedi niye gelmiyor diyor bana. ondan önce briyle ilişki yaşamadım neden olabilir yardım edin

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• iyi de birincisi eşinin konu ile ilgili bilgisi ne kadar var bunu bilmek gerekir, bana kalırsa konu hakkında cahil.
    ikincisi 2-3 cm'lik ilk girişte kızlık zarı yırtılacak diye bir kural yok.
    üçüncüsü kızlık zarı bilimsel olarak 7 çeşit olarak tanımlanmış ve bunların ikisi ilişkide yırtılmaz birisi de doğum olmadan yırtılması mümkün değil.
    dördüncüsü sana eğer bacaklarının arasından akmayan kanın hesabını sorarken sana inanmıyorsa onun sadakat ve sevgisinden asla emin olma.

1|0
    0|0
    • ya evet cahıl ılla kan akcakmıs

• evet ben ılıskıye gırmek ıstemıyorum zaten. gırdıgınde de goremyrum tabı o boşalıyor zaten ıcıme degıl ısı bıtıncede bana neden senden kan gelmiyor bende anlatyrum kan gelmeyblr yda hala bozulmamaıs olablr dyrum ahyr kan gelcek bana ılla dıyo

• işin gerçekten zor. dediğim gibi bunu ancak iyice araştırıp eşinin de araştırmasını sağlamalısın. yoksa çok kez üzüleceksin.

Erkekler Ne Diyor 15

• 2 3 cm çok kısa bir mesafedir. Ayrıca bazı kızlık zarları esnektir. İlişki ile değil de doğum yaparken bozulur. Belki de kızlık zarın olmadan doğmuşsundur. Bu konuda sana yardımcı olabilecek birisi var bu sitede aslında ama sanırım daha yeni olduğundan cevap veremiyor senin soruna. Bana bir mesaj ile ulaş istersen GynoBüşbüş di sanırım sitedeki ismi.

0|0
    0|0
  • 2,3 cm yerine sonuna kadar girseyxi mutlaka kan gelirdi ucjndan dokundurmus senimi suçluyor

1|0
    0|0
  • bu senin eşin değil mi? neden 2-3 cm giriyor hepsini girmeli... 2-3 cm ile kızlık bozulmaz daha ilerisinde zar

0|0
    0|0
  • Esnek zar sorunsali umarim. kocan hanzonun teki degildir yavasca alistirarak. gun ve gun hard sekse gecerseniz kan gelebilir hanimefendi kendinizden emin olun

1|0
    0|0
    • cok acıyo ama ben acısına dayanamıyorum hard sexs degıl 4 cm bıle gırmemıstr yanı smdye kadar

• Ne kdr oldu evliliginiz.. ama 3 4 5 derken yavasca tamamini sokmayi denemeli izin vermelisiniz bir kere caniniz yanar sonra mutlu olursun ;)

• küçük müş bazan daha dayanıklı ola biliyor

0|0
    0|0
  • Zar 4 cm içerde zaten biraz daha girsin veya zar esnek olabilir.

0|0
    0|0
  • acemılık ten baska bır sey degıl 2,3 cm gırme ıle bozelması zordur esın işi bılmıyor ,

0|0
    1|0
  • peki eşinden kan geldimi?

1|1
    0|0
  • kızlık zarı esnek olabilir

0|0
    0|0
  • Bu kadar cahil olmayın ya

1|0
    0|0
  • çok takma ne önemi var.

0|0
    0|0
  • esnek olabilir zarın canım

0|0
    0|0
  • Aciklayici sitelere gir zar tam kapali olsa kizlardan adet kani gelmez onu acikla esnek oldugunu doktora gideceginizi onun doktoru sececegini soyle doktorun yaninda hic bir ters harekette bulunma bide esinin penisi kisami

0|0
    0|0
    • evet hem kısa hemde egrı cok acıyo zaten ıcıme gırmesıne dayanamyrum o kdr acıyo yanı

• Bazisinin zari hilal gibi oluyor ilk icine girerken sanki karton yirtar gibi hissetmesi lazim kocaninki egriyse hissetmeye bilir ondan sen zevk de alamazsin

• eşin diyorsun 2-3 cm girio diosun amaç?

1|0
    0|0
  • Zar esnek olduğundan yırtılmamştır. Tamamrn girrmeyi denemediniz mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kücükken yere düserken falan yirtilmis olabilir. ya da bazilarinda gercekten kan gelmiyormus :S

0|2
    0|0
  • dur ya sakin ol, illa hemen gelecek diye bir kaide yok ki , a yrica 2,3 cm ne ya olurmu ole sey neden tam girmedi icine , herkezin kizlik zari onde olacak diye bir kaide yok, ayrica esnekte olabilirsin , esin sacmalamis canım k bakma

0|2
    0|0
  • tamamını soksun akar eğer akmassa esnektır zarın

0|2
    0|0
  • canım kızlık zarları kişiye göre yapısına göre değişir sanırım senin kızlık zarın doğum esnasında yırtılacak kocan inanmıyorsa hastaneye gidip ispatlayabilirsin ve doktorda sana dedğimin aynısı diyecek. :)

0|2
    0|0
  • bazı bayanlarda kızlık zarı geridedir, bazılarında doğuştan olmayabilir bile iyi bir kadın doğum doktoruna gidin

1|1
    0|1
Yükleniyor...