Vajına dudağı (kısa başlık)?

vajınanızın dudakları sarkık olan varmı. varsa bu durumdan rahatsız mısınız. estetik açıdan çık kötü durmuyor mu sizce

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• yaradışı gereği bazı kızlarda olabilen bir durum, çok rahatsız ediyorsa seni, estetisyenin kapısını çal, bu devirde her şeyin bir çözümü var, ona gelene kadar, dert edilecek o kadar çok şey var ki, tek derdin bu olsun, Allah dermanı olmayan dert vermesin:(

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sadece estetik açıdan sıkıntı olabilir başka bir problem yok.

0|0
    0|0
  • yahu bırakın bu işleri, sarkık olsa ne olur, olmasa ne olur? vajinanın her türlüsüne tapan erkek milleti varken bu soruları sormaya bence hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin penisi kızların vajinasi bitmez bu sorular... neyse dicegim şu ki işlevi ve sağlık sorununuz yoksa estetiği dert etmeyin pek sağlık herşeyden önemli...

0|0
    0|0
  • ne kadar sarkık olduğuyla alakalı bazen rahatsız edici oluyor oralda ama bu değişcek bişe değil gibi takma kafana

0|0
    0|0
  • Sarkik derken 50 yasinda teyzeninki gibi demiyorsak eger hafif sarkiklik iyidir daha guzel emilir ;) gerginse., neyse sustum.

0|1
    0|0
  • Takılma böyle şeylere. Biz türk erkekleri pek dikkat etmeyiz neyin ne olduğuna.

0|0
    0|0
  • O dudaktan dökülen kelimeler önemli :P Pardon yanlış gelmişim :)

0|0
    0|0
  • Çokmu sarkık seninki. abartılı kendini salmış sarkık olunca hoş olmuyor sanki çok yıpranmış gbi izlenim veriyor

0|0
    0|0
  • dilber dudağı gibi mi

0|0
    0|0
  • degsm sansın yok kendıne guvenceksn

0|0
    0|0
  • bence güzel tahrik edici canım

0|0
    0|0
  • demek ki senin ki sarkık biraz ama oralda iyi oluyo kanka

0|0
    0|0
  • Abla sen burdaki abazaların lafına bakma bence sorun olmaz ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Sorun değil biz erkekler sizin kadar seçici değiliz malesef..

0|0
    0|0
  • sarkmayan kaldı mı sss

0|1
    0|0
  • benle evlen takmıyorum detayları :D

0|0
    0|0
  • çok pis duruyor heleki büyük onlar ıyyyyyyyy iğrenç ya

0|0
    0|0
    • bencede iğrenç. dobra olduğun için teşekkürler

• benim için sıkıntı olmaz bence kötü karşılamana gerek yok eşin olcakinsanın da problem yağcağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • sarkık dudakmı güzelliğine bağlı olarak yalanırda ısırılırda ama ben sarkık dudak tercih etmem o yzuden evlenmeden bir görmek ii dir ;) ben erkek olarak sevmiyorum sizi bilemem tabi :)

0|0
    0|0
  • Bunlardan hangisi senin?

http://i.hizliresim.com/bQGPZm.jpg

Erkekler bunların hiç birisine takılmazlar.
    Yeterki vajina olsun.
    Ama en çok istenilen 10. daki gibi daha bir çekici olur.
    Ama diğerleri de itici gelmiyor.
    Hiç kimse hayır demez buna.

1|1
    0|0
  • benm kız arkadaslarımın birinin öyle uzundu dudakları yani ama çok da sorun olan bişey değil. ben içine girerken sıkıntı oolur sanıyordum ama olmadı. şekil açısından çok hoş görünmese de berbat değil ama yani sıkıntı yapacak bişey değil.

0|0
    0|0
  • Ya yemişim vajina dudağını önemli olan içi soktum mu hissetmem lazım dış görünüş iyi olupta içi boş olursa neyleyim o güzelliği

1|0
    0|0
  • en beğendiğim vajina tipi diyemem ama sorun edecek bişey değil. hem sarkık dudakları dillemek de ayrı keyif verir ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Estetikciye git eger seni rahatsiz ediyorsa :)

0|3
    0|0
    • ilk zamanlarda takılmıyordum ama şimdi dokunuyor biraz

• Düsünmeden yap estetigi. Yoksa hic rahat etmessin

• Takılma böyle şeylere temiz tut yeter :)

0|3
    0|0
  • Hicbi' erkek vajina dudaklari kotu diye kalkip gitmez iliski esnasinda. Dert etme.

0|1
    0|1
    • canım benim bu kadar emin olma. benim başımdan geçti. adam benimkini gördü ve beğenmedi. bahane uydurarak yanımdan ayrıldı

• Ohaa ciddi misin ahjahja. Var mi oyle bi' erkek.

• Bana denk geldi. Iste

• işlevine bak napıcaksın şekli sanki herkes görcek.

0|0
    0|0
  • al benden de o kadar. bu konuyu o kadar kafaya takmıştım ki önüme gelene soruyordum seninki nasıl diye :) psikoloji ile alakalı bir durum zaman zaman takıp zaman zaman sallaaaa diyorum. bence kötü degil, ayrıca arastırdım ben görüştügüm estetik doktorları oldu, açıkcası ikilemde kaldım, kesilen bölgede his kaybı yaşama ihtimalin az da olsa var.. şahsen adam bu görüntüden rahatsız olacak diye, hayattaki en büyük zevklerden birini heba edemem. hem seven adam her türlü seviyor. evlenmeyi düşündügüm biri var bak mesela ben kıllı adamları sevmem, sevgilim acık acık gögsünde fazla kıl oldugunu bu durumdan rahatsız oldugunu eger bende rahatsız olursam epilasyona gidebiecegini soyledi ve gitmesini istemiyorum, gerek yok. ben onu oyle seviyorum :)

0|1
    0|0
    • teşekkürler canım yorumun için. bende barışık kalmayı becermeliyim.

• dipnot: bunu extra seven erkeklerde var ve hijyen onlar için daha önemli. rica ederim efenim. takılmayınız :)

• Türkler olarkg gnelde bzmkiler büyük ve dolgun yabncılarınki çizgi gbi çk gzel

1|1
    0|0
Yükleniyor...