Ters ilişki sert oldu bir sorun olur mu?

26 yasindayim daha once 15 kez kadar anal yaptim hic sorun cikmadi genislemede olmadi 3 yil aradan sonra 2 gece once yine yaptim kremsiz ve sert sekilde ilk kez bu kadar acidi ve yandi hala devam ediyo bir sorun olurmu ne dusunuyosunuzz..

Güncellemeler:
Duzgun cevap veren arkadaslara tsk ederim.. vaaz verenler siz hic konusmayin akil a ihtiyacim yok ne yanlis ne dogru biliyorum.. Ben sadece bilgi almak istedim... kinayalarda kinamasin sizin karinizin da el degmemis olmucak bu devirde ;)))

0|1
4|39

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bişey olmaz korkma burdaki herkes seni geyiğe sarmış ama ilk yüllenince acı çoğalmıştır uzun sürede yapyınca ondan olur

1|1
    0|1
    • EİC için teşekkür ederim

• Anladim saol

• Bende uzun süre kız arkadaşımla sadece anal yaptım onun için durumunu en iyi ben anlarım senin

Erkekler Ne Diyor 38

• kınamaya veya vaaz vermeye gelmemiştim fakat güncellemen çok çirkindi. kendin yapıyorsun diye herkes yapacak diye bir şey yok. sizin karınız el değmemiş olmayacak diyip bir de göz kırpmışsın. en azından 15 kere anal ilişki yaşamış olmayacak o kesin :)

3|1
    0|0
  • 26 yaş , 15 anal , 3 yıl ara , 2 gece => 26+15+3+2 = 46
    MHP'nin 46. yılı kutlu olsun...
    :))

3|5
    1|2
  • Bir süre sıçarken çok canın acıyacağını söyleyelim. Geriside bir şey olmaz zaten.

1|1
    0|0
  • hayır hiç bir sorun olmaz sadece kremsiz ve sert bir şekilde olduğu için biraz tahriş olmuş o kadar. Bir daha krem kullanmaya dikkat et.

1|0
    0|0
  • Anala fazla alistirmissiniz kendinizi. saglik sorunları yasarsiniz. bilginiz vardır sanirim bu konu hakkinda

1|1
    0|0
  • Bir süre yanmaya devam eder sornrasında sıkıntı olmaz. Ha bide 35 40 yaşında dötünde bezle geziceksin.

0|1
    1|0
  • Herkes senin gibi g. tünü s. ktirmiyo, bir de kınamayın demiş:D sen bozdurdun diye herkes bozduruyor mu sanıyorsun:D

1|0
    1|1
    • kızın çevresinde düzden yapan yok demekki ne yapsın dolayısı ile herkesi öyle sanıyor (:

• Sira cevreme geldi

• sen terse devam et bence hatta hiç düz yapma hep ters yap kusura bakma ama çok mal ca bir yazı olmuş hele sonu dahada malca...
    "kinayalarda kinamasin sizin karinizin da el degmemis olmucak bu devirde ;)))"
    nasıl bukadar emin olabiliyorsun anlamadım haa bu arada anladıgım bir nokta var senin çevrende düzgün insan yok annen dahil hepsi ters demekki ondan bu şekilde yazdın ;) ee ters olan kişi hayat boyu terstir dahada önemlisi çevresi de terstir. Selametle ;)

0|0
    1|0
    • Neresini ne yaptırdığı beni ilgilendirmezse, böyle bilmiş bilmiş konuşanlara uyuz oluyorum ben de... Direk sövesim geliyor..

• o zaman pardon özür dilerim hata bende (:

• o zaman yazdıklarım "kochaliI" için bu arada bendeki de önyargı nicke bakmadan ve senden cevap bekledigimden direk sana hiteben yazmıştım ;) bu yazılar kochaliI e benden gelsin

• gecer kendini toparlaması lazım :) tabi krem çok önemli analda esasında krem değil kayganlastırıcı madde önemli. cünkü vajina gibi anüs kendi sıvı salgılamaz kayganlasmaya yardımcı olucu buda zorlamaya neden olur tahrişe neden olur.

1|0
    0|0
  • kremsiz yapılır mı ya ah be kardeşim :s

1|1
    0|0
  • Anala devam dimi dostum :D

1|1
    0|0
  • kayganlaşması şart. yoksa ciddi sorunlar olur

1|1
    0|0
  • Zor soru zor cevap. ...

1|0
    0|0
  • Herkes sen mi l*n :D Öyle kızlar var ki bırak vermeyi öptürmüyolar bileeeeee ayıkss :D

0|2
    1|0
    • He he ilk bende oyle yapiyorum

• Yanlis anladin neyse :))

• Farkeder mi? Arkadan yemeyi seviyormusun? seviyorsun, konu kapanmıştır :D

• Sıkıntı olmaz uzun zamandır yapmadığın için acıyor bir kaç güne acısı geçer

1|0
    0|0
  • Olmaz. Zorlanmadan deforme olmuş, geçer 1-2 güne.

1|1
    0|0
  • Hicbirsey olmaz yakibda gecer

1|0
    0|0
  • Sorun olmaz zaten aliskinsin sadece biraz yanma ve zorlanma olur sonra eskisi gibi devam

1|0
    0|0
  • sorun olmaz... sen memnunsan dert etme... geçer...

1|0
    0|0
  • Bütün kızları kendin gibi aşağılama ne temiz kızlar var el ele bile tutuşmuyorlar.
    Sen yargılanmayı istemiyorsun ama insanları yargılıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kaslar ve dokular zarar görmüş olabilir. Kanama oluyormu peki ihtiyaç giderirken? 😎

0|0
    0|0
  • Biraz öyle devam eder

0|0
    0|0
  • 15 kez kadar yaptn bı sorun olmadysa bundan sonra olcagnı sanmıyorm

0|0
    0|0
    • Bu yapilanla daha once yapilanlar ayni sekilde deildi

• sadece acılma olur bıraz ama bu seklde devam edersen saglk sorunları olur

• Acilmada olmadi olsa zaten bu kadar acimaz

• rahmetli aklıma geldi,

0|0
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
  • Yok canım ne olcak zamanla geçer acısı

0|0
    0|0
  • bazen kaıslma olabılır sıklıkla yaparsanız yıne sorun yasamazsınız

0|0
    0|0
    • Kasinma olmadi yanma 3 gun surdu gecti simdi saol duzgun cvbin icin

• rıca edrım bol orgazmalar sıze

• kayganlaştırıcı kullanmadan yapman sağlığına zararlı tahriş edip damarlarda çatlak oluşturabilir. 1 hafta ara verip öyle devam edin. kız arkadaşımla haftada 2 ya da 3 gün uygun şekilde anal yolla birlikte oluyorum anlaşılan sende onun gibi sert seviyorsun ama biz kremsiz yapmıyoruz. kendim bilmesem altına yapma yalanına inanacam:) düzenli devam edecekseniz birkaç defa yavaş yapın esnekleşince sert yapabilirsiniz. ama kremli;)

1|0
    0|0
  • Alisisin canim aldigin zevke bebegim

0|1
    0|0
  • doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 4

• her şey tamam da herkesi kendiniz gibi sanmayın, suçunuzu başkasına yüklemeyi nolur mu?

0|0
    0|1
  • Sağlığın açısından tehlikeside var ama sanane milletin karısından güncellemen hiç hoş değil.

0|0
    0|1
    • Hos olmadigini farkindayim ama bana yapilan bazi yorumlarda hos değil ben bilgi istedim hakaret aldim

• Senin tercihin tabi ki kimseye bişey demek düşmez Ama sağlık konusunu bir düşün derim sıkıntı yaşayabilirsin.

• Tsk ederim zaman aralıklarında oldugu icin bir problem olmadi simdiye kadar tabi hep boyle devam etmez

• ara verince kapanma olduğu için , acıması normaldi.

0|1
    0|0
    • Ewet kapaniyo neyseki acisida gecti 3 gunde

• 3 gunde acici gecti hemen kapanmiyo 1 kac ayi buluyor tabi eski haline donmesi

• evet öyle bende de zor geçmişti

• Bendr 15 kere anal yasadim bir saglik priblemin oldumu

1|2
    0|0
    • 16yı birlikte yapak :D :P neyse şaka bir yana temizliği ihmal etmedikten sonra olmaz nolcak.

• Hayir olmadi zamanla buyuduysede daraliyo tekrar

Yükleniyor...