Hamile kalmak istiyorum?

bir buçuk yıldır evliyim artık hamile kalmak istiyorum eşimle düzgünce ilişkiye giremiyoruz. açıkça anlaticam yani eşimin penisi kıvrık içime sadece küçük bir kısmı girdi bu zamana kdar benden hiç kan gelmedi sürekli bana senden niye kan gelmiyor diyor yani kızlık zarımdan şüphe ediyor çok acıdığı için bende yapma filan diyorum tam olarak dibine kdar girmedi hiç çok da büyük bi penise sahip değil zaten daha öncede kimseyle evlenmeden filan birlikte olmadım kan gelmiyor ben bile şüphelenmeye başladım niye gelmiyor bozulmamış mıdır sizce acaba ,?

1|0
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı her delindiğinde kan gelecek diye bir şey yok, bu ilki... Bazı zarlar esnek olabiliyor ve doğuma kadar ilişki yaşasanda yırtılmayabiliyor bu iki... Eşin böyle şeylere takılıp sana sorup duracağına sana güvenini bir sorgulasın, bu güvensizlik olmaz evlilikte, çok büyük sıkıntı çıkarır...
    Düzgün ve sağlıklı bir cinsel hayatınız yoksa ikinizde bu durum için birlikte doktora gitmelisiniz, çünkü bu sağlıklı bir durum değil ve ilişkinizi zedeler...
    Hamile kalmak ise başka bir konu, içine bir kısmı girebiliyor ve içine boşalabiliyorsa hamilelik için bir engel yok. Buna rağmen hamile kalamıyosan o zaman artık çareniz yok zaten, kesin doktora gideceksiniz ;)

0|0
    0|0
    • esım hayır ılla kan gelıcek gelmezse olmaz fılan dıyor aklıma cok takıyorum o yüzden yanı ben kendımden emınım bozulmuşsa o bozmuştur bozulmamamşsada bozlmyo yanı

• bunda utanılacak, ayıplanacak bir şey yok, siz ilk önce birbirinize güveneceksiniz, daha sonra bir doktora danışacaksınız, ya da bir psikoloğa, aile terapisti olup cinsel yaşamda uzman ;)

Erkekler Ne Diyor 31

• Bir kısmı derken 2-3 cm girmiş midir?

0|0
    0|0
  • Esnek bir kızlık zarına sahip olabilirsin. Bu zarlar yırtılmıyor. Yırtılsada zor yırtılıyor diye biliyorum. Bu konuda size en iyi cevabı jinekolog verir. 😎

0|0
    0|0
  • parmağını soksun bir de öyle deneyin. eğik olsa da sıkıntı olmaması lazım normalde

0|0
    0|0
    • ya gırmedekı cok ıcıme zaten kucuk penısı kucuk bır kısmı ucu gırdı

• parmağını soktu evet elımı bır sey ıtıyo burada fılan dedı kendısı bıde

• o zaman orada bir sıkıntı var biraz zorlanman gerekiyo sanırım

• esnek zara sahip olabilirsin, sperm sayısı düşük olabilir, ya da senin yumurtan sorunlu olabilir, boşalma oluyorsa içine tam girmesine bile gerek yok, mutlaka doktora görünün, eşinle

0|0
    0|0
  • Bazı zarlar esnek oluyormuş dr. dan duymuştum adam akilli ilişkiye girin soksun hepsini eşin bide her içine boşalan hamile kalmaz hamile kalmak icin teknikler var ayaklarını yukari kaldirip belinin altına yastik koyman lazim araştır biraz olmazsa doktora danışın onlar daha iyi bilirler

0|0
    0|0
  • Bu durumu jinekoloğa anlat çekinme eşinin penisini düzeltebilirler bu zamana kadar bile iyi durmuşsunuz böyle şeymi olur.

0|0
    0|0
  • 2-3 cm kadar giriyorsa bozulması lazım seninki esnek olabilir ama seni cinsellikte tatmin edemiyorsa bu zor bir surum çoğu evlilik bu yuzden yıkılıyor eşinin penisi için doktora gidin bir çaresine bakın amleiyat felan

0|0
    0|0
  • Bu ne yahuu yatak odasini desifre etmissin. Esin bunu okusa seni bosar beee:)))) doktora gidin tip cok ilerledi. Zaten hamile kalmak istiyorsan once bir kontrolden gecmeni tavsiye ederim smer yaptir. Sonra hamilelik dusun. Bol sans. Birde o kivrik ne yaa nasil yani egri bugru mu. Onu anlamadim.

0|0
    0|0
    • ya dümdüz degıl de bıraz egrı evet dırek grmyor ıcıme actyor cok fazla cok gırmedıgı halde bana kan gelmiyor fılan ben kendımden ve bozuk olmadığından emınım ama nıye gelmiyor kan

• bir kontrol etmek lazim. kendinize ona gore pozisyon verin o zaman. Egrisini de ilk kez duyuyorum. Bana mesaj atsana

• Önceden başkasıyla birlikte olmadiysan gelmesi lazim

0|0
    0|0
  • arakadaşım doktor denen bişey var, gider baktırırsınız anlatırsınız öğrenirsiniz sorunu, napalım şimdi gel ben yardımcı olayım olmadı, para almam söz

0|0
    0|0
  • bence ikinizde doktora gidin esnek olabilir tam girmediğinden olabilir bir baksınlar size acıyor deme sende bir kere girsin sonuna kadar abartm ordan çocuk çıkıyor bir penismi acıtcak azcık zevk almaya bakın

0|0
    0|0
  • başkasıyla yap? mesaj at?

0|0
    0|0
  • Doktorlar ne ise yariyor acaba bir gitsenya keske

0|0
    0|0
  • Hamilelikten girdin bakirelikten çıktın nasıl bir soru

1|0
    0|0
  • ne akdar bı kısmı gırdı 3-4 santım?

0|0
    0|0
    • evet

• bu yeterlı bı sevıye ancak kızlk zarın esnek olablr daha fazla deneyın zar bozulmadan da hamıle kalınablr ayrca sperın rahmınıze yerlesmesı yeterlı

• Kocan da iş yok

1|1
    0|0
  • Bu soruyu burdan sorma yavsak dolu.. Doktora git esın ile..

0|0
    0|0
  • Doktara gitmeden asla bu şüphelerden kurtulamazsın, kızlık zarı içerde görünmezki.. anca muane olucan

0|0
    0|0
  • Kimden kalmak istedigin onemli

0|0
    0|0
  • Hamile kalmana yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • Bozulmamış belli.. zaten bu duyduğunuz acı da bu yüzden. ..

0|0
    0|0
  • doktora gittin mi hiç

0|0
    0|0
  • doktora gidin ikinizin içide rahat etsin guven yoksa sıkıntılar yasamaya baslarsınız..

0|0
    0|0
  • tamamını al içine ozmana boşalsın hamile kalırsın yok sa zor

0|0
    0|0
  • tam giremedimi deliğe eşin?

0|0
    0|0
  • peniste bozukluk varsa posizyon şekli önemlidir.

0|0
    0|0
  • 1.5 yıldır evlisiniz ve hala daha bozulmadın. Neler var ya :D

0|0
    0|0
  • esnek olabilir. yalnız bunun icin evlenmeden öncede cinsel uyuma bakılması gerekir bak piyangodan ne cıkarsa olunca ilerde sen tatminsizlikte yaşayacaksın ve memnun olmayacaksın bir yerden sonra insan dışarıyı ister bu durumlarda ve aldatmalar başlar. Bu sadece senin icin degil herkes icin gecerli. En az insanlar evlenmeden önce sevişmesi ve cinsel uyumunun olup olmadığını anlaması lazım ilişkiye girmesin ama mutlaka sevişsin görsün etsin. Tombaladan numara bekler gibi çekersen sonuc bu olur

0|0
    0|0
  • esnek kızlık zarına sahip olabilirsin ondan kan gelmiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa tüp bebek yapın oda olmazsa yardimci olurum. 23 cm 3 parmak kalınlığında

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• siz bence ikinizde doktora gidin muayene olun

0|0
    0|0
    • nıye

• eşinin penisi içine giremiyormuş bozuldumu bozulmadımı diyorsun 2 nizde bişey bilmiyosunuz şu durumda bir doktora görünün çare bulunur bu duruma

• sen önce doktora bir git

0|0
    0|0
Yükleniyor...