Arkadaşlar sadece bana mı özgü merak ettim yardımcı olabilir misiniz acaba?

düzenli bir seks hayatım olmasına rağmen sürekli canım sevişmek istiyor sürekli eriksiyon halindeyim uyanınca uyumadan önce kısacası her an sadece sevişmek istiyorum bazı günler seks arkadaşım la beraber olduğumuzda yeter bunaldım halim kalmadı diye şikayet ediyor ama ben hiç bir türlü doyamıyorum sizce bendeki sorun ne?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir sorunmudur emin değilim ama daha öncdden böyle bir durum yoksa geçici bir dönrmdesindir diyebilirim. Kendini biraz daha işe güce vermeni ve tüm boş vaktini bunları düşünmek dışında başka bir şeyler yaparak harcamanı öneririm. Ben öyle olduğum dönemlerde hep bunu yaparım, ara ara banada oluyo ;)

0|0
    0|0
    • yaklask aydır boyle gecıcı degıl gıbı geldı cınsel hayatımda canlı abazalık falan degıl yanı neden boyle oluyor onu anlayamadım :(

• abicim tam karsımda bı sekreter var bacaklarını acıyo guluyo benı tahrık etmek ıcın herseyı apıyo patron kayıyo ben her turlu lavobada vs. de kayar frenlerım kendımıde patron dan cekınıyorum sıllık sureklı tahrık edıyo tanga sının rengıne kadar herseyı goruyorum :(

• Bir tanede bende var böyle teşhirci, çok kötü oluyorum. Kadına bir kaç kez elbisesinin gömleğinin eteğinin çorabını çok yakıştığını söylemiştim, şimdi beni bugüne ne giysem jürisi gibi kullanıyo :) gelip gelip konuşmalar, önümde etrafını döndürüp kendini göstermeler :)
      Her şeyin başlangıcı o hatun olabilir ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...