Sırılsıklam aşık olduğunuz kişinin bakir/bakire olmadığını anlarsanız ne olur?

Uzun süre peşinden koştuğunuz evlenmeyi düşündüğünüz kişinin sizden önce bir cinsel hayatı olduğunu ve cinsel anlamda ilk olmayacağınızı bilmek sizi nasıl etkiler ona hala aşıksınız, uzun süre aklınızda hayaller kurup sonunda kavuşmuşsunuz ve biterse de özleyeceğinizi biliyorsunuz ve belki de bir kere ayrılmayı denediğinizde geri dönüş olmayacak. Bu durumda hiç bir şeyi önemsemeden devam eder misiniz yoksa içinizdeki aşk acısıyla yalnız mı kalırsınız?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim başıma geldi ve 3 yıldır birlikteyiz yaza da evleniyoruz. geçmiş geçmişte kalmıştır önemli olan ruhunun bakirliği benim için yoksa her şey bir zardan ibaret değil. yapmasaymış iyiymiş ama olmuş sonuçta ve bunu benden saklamayacak kadar da açık yürekliydi. ciddi olduğumu söylediğimde bir kaç gün içinde durumunu anlattı. kabullenmem zor oldu ama kabul ettim bir şekilde, seviyorum seveceğim. ben de bakir değilim bu arada. rızayla ve para karşılığında pek çok kez ilişkiye girdim. o da bunları biliyor.

6|3
    1|2
    • bakir olsaydın durum değişir miydi yani ben bu kadar beklemişim bunun için mi der miydin?

• evet sırılsıklam aşık olan insan anlar durumu ama insan olursa olur olmazsa başkasını bulurum diyorsa en ufak engelde bile ilişkisi yıkılabilir. yalnız sen açıldın yani platonik miydi başta :S

• platonik değildi, uzun bi müddet adını koymadık, sadece arkadaştık, sonra ben niyetimi açıkladım o da benden hoşlanmış. yaklaşık 40 gün kadar normal arkadaş ortamında muhabbet etmiştik zaten. o da benden hoşlanmış ama durumu yüzünden olamayacağını düşünüyormuş. bir şeklide aştık çok şükür o günleri de.

Kızlar Ne Diyor 12

• benden önceki hayatı benden önceden kalmıştır geçmiştir mazidir o,benimleyken birisi ile olursa aldatırsa ayrılırım.yoksa geçmişi için yargılamam onu.

2|2
    0|0
    • Artık bu sorulara cevap vermeden önce sen cevap yazmış mısın diye bakıyorum.Yazmama gerek kalmıyor çünkü. :)

• genelde aynı fikir de oluyoruz bu tarzdaki sorularda :) bende sen yazmışsın mısın diye bakıyorum :)

• erkekler bakire kız istiyor çünkü kızın ondan önceki sevgilisiyle kendi performansını karşılaştırmasını istemiyor...kız bakire olunca nerden bilsin daha iyisini.. :)

bakire olup her haltı yiyen okdar kız varken göreceğin 1 damla kan mı onu namuslu yapacak?

2|2
    0|1
  • eskı devırde yaşamıyoruz sonucta...erkekler kızların bakırelıgını dusunene kadar ılk kendı bakırelıgıne bakıcakk...kendısı bakıremıkı benıde bakıre ıstıyor...?

2|1
    0|0
  • eskiden olsa neyse ama şimdi durmlar berbat.siz erkekler elalemin karısına ızına yaklaşmssanız tabikide çok temiz kızların sayısı artıcak.malesef kendinizde biraz toparlanın.çoğu kızda sevdiği için kaybetmiştir sanmıyorum keyf için olduğunu.ama neyse önemli olan insanlık.

0|0
    0|2
  • ben takmam.. olablr

0|1
    0|0
  • Bence iki tarafta ya bakır yada bakire olmalı yada öncesi unutulup geleceğe bakılmalı. Erkekler sürekli bakire kız istiyorlar Evet ama Peki biz kızlar bakireyken niye bakır erkek istemeyelim

1|3
    0|0
  • okurken durumun ağırlığı sarstı adeta

Dehşet aşıksam ve karşılıklıysa, eski halleri bize yansımayacaksa ...

evet evlenirdim

1|1
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • ha bi de sana söylemiş bakire oldugunu

şu an 1200 tl ye dikiyorlar çatır çatır da kan akıyor.. öyle mi yapmalıydı?

bence dürüst

0|0
    0|0
  • Bak, şu an bakire kız bulmak kolay değil bircok kız maalesef anal oral herseyi yapmıs allah affetsin şeytan kandırıyor oturur güzelce konusursun

biraz dini bilgi de ver, evliliğin mukaddesatından bahset

tövbe etsin bir daha yapmıcam desin olur biter

çünkü bakire olmaması demek, her önüne gelenle yatıyor manasında değil

senden önce birini sevmiştir, şu an sen onu nasıl seviyorsan o da onu öyle sevip istemiştir

yakınlasma olmustur, bundan dolayı kınama

kızı kınarsan inan kendini diktirip evliyken her haltı yiyecek biri cıkar karsına, ruhun duymaz

bakirelik filan bos,tabi su demek degil, bakirelik önemli degil herkes herkesle yatsın önemi yok manasında değil

ama olmus bir kere

o da istemezdi, ilk sevdigiyle olmak isterdi

kader

hiçbirimiz tam masum değiliz

nefis ve şeytan şehvet gibi belalarımız var

peygamberler bile tövbe edecek işler yapmıs, yunus a.s. ın duasını bilir misin

la ilahe illa ente subhaneke inniy küntü minezzalimin

ben kendime zulmettim, rabbim sen beni bağışla -mealen

sen de kıza kıyma

otur konus

1|0
    0|0
  • erkeğin bakir olup olmaması benim için önemli değil hem bakir değilse daha ii ama kız kesinlikle bakire olmalı!

0|1
    2|1
  • hahaha çok komik bunları kafadan geçirmek bile nasıl bir çelişki delice aşık olmak onsuz yaşayamamk ve bunu duyup ayrılmak

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öf aynı soru kaçıncı defa.evlencek oldugun kız, sırılsıklam aşık oldugun... farketmez abi, hatun kişinin geçmişi beni ilgilendirmez.Benimleyken ne yaptığı önemli

3|0
    1|5
  • namusu 2 damla kanda aramam yürekten gelen duygudur sadakattir namus kim ne düşünürse düşünsün umrumda değil ben gönlüme söz geçiremem geçirmem de sığ düşünceye sahip değilim

3|0
    0|2
  • erkek kendısı bakır degılse zaten kabul etmeme luksu olamaz ki ;) normal duz mantıkda boyle... ayrıca oncekı hayatı degılde o ve sonrası onemlı olmalı.

3|0
    0|0
  • Ben de şahsen bekaretini kaybetmiş bir kızla evlenmek istemem. Çünkü bir kızın 10. İlişki yaşadıgı kişi olmak istemem ama kesin olan bir şey varsa o da bayanların çogunun da bekaret konusunda erkekler kadar hassas oldugudur bu hassaslık erkeklerde ve kızlarda ister yetiştirilme tarzından, ister kültürden, isterde müslümanlıktan kaynaklansın bence cok güzel bir hassaslık diye düşünüyorum.

2|0
    2|0
  • Başıma daha önce geldi fakat abartacak birşey değildi. Benden uzak Allah'a yakın. Ne kadar sevsem de işim olmadı o saatten sonra. Hele yattığı kişi de en yakın arkadaşım olduğunu öğrenince, hiç işim kalmadı. Allah'a şükür 2 yıldır görmüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Kızların geçmişte ne yaptığına, erkeklerin gelecekte neler vadettiğine bakılır...

0|0
    0|0
  • bakireliğini verdiğine tekrar döner mi diye hiç mi düşünmüyorsunuz peki?

0|0
    1|0
Yükleniyor...