Sevgilimin ısrarlarına dayanamadım ve anal seks yaptık :(((?

sevgilimin ısrarlarına dayanamadım ve anal seks yaptık. o günden beri sürekli gaz kaçırıyorum :( bu neden kaynaklanır ve çözümü nedir?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• G.. t deliğin kimbilir ne kadar zorlandı , genişledi belkide damarların çatladı, hiç götten yapmadım ama p*rno flimlerde hislediğim kadarıyla delik baya genişliyor,, şimdilik sadece ozurmanı kacırıyosan iyi deveam edersiniz götünü damarları catlar bu sefer altına sıcarsınn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• geçer merak etme denemişsiniz nasibinizi almışsınız ayıplanacak 1şey yok merak kötü 1şey değil 1 daha yapmazsınız olur biter. delik genişlemiş 1-2 hafta içinde eski haline döner kaslar zorlanmış 1az olur öyle rahat ol.

1|0
    0|0
  • nasıl bir sapkın sevgilin varmış

1|0
    0|0
  • hele bir de yumurta yemişsen pis pis kokar kanka yaaa ::)) gerçekten zevk aldın mı bari

1|0
    0|0
  • Anus kaslarını çok zorlamış

1|0
    0|0
  • sadece 1 kere yaptıysan sıkıntı olmz ama asırı yaparsan ılerde buyuk sıkıntılar cıkarır.

1|0
    0|1
  • genişlemeden.
    buyuk abdesttede kaçırırsın yakında

1|0
    0|1
    • ilk defa yaptığım bişiydi pişmanım zaten üstüme gelmeyin yaa :(

• bunun sağlık açısından ne kadar zararı ya da tehlikesi var.

• bir daha yapmazsan düzelme olurda saglık acıısından da yanı karsındakı kısının mıkrop kapması işte

• Sibop delinmis hava kacagi normal. Sibobu degistirmeniz lazim. Tupculerde vardir. Ucuz bise bekledigine degmez yaarindan tezi y9k tupcuye git gaz kacirdigini belirt gec kalmadan maazallah atesle yaklasan olur patlarsin.

0|0
    0|0
  • sevgilime her hafta yapıyorum daha böyle bir sorunla karşılaşmadık. krem kullanmıyor musunuz? düzenli yapacaksan kegel egzersizi yap oradaki kaslar sende güçlü değildir. esneklik kazandığı için güçlendirmen lazım.

0|0
    0|0
  • devamında tutamassın. yapmayın sakın.

1|0
    0|1
  • Devam edersen bokunu bile tutamayabilirsin :D

1|0
    0|1
  • cehennem ateşiyle helak olmayı mı bekliyorsunuz? Eğer içinizde bir nebze korku varsa sizi yaratana yönelin ve tövbe edin.

1|1
    0|0
  • nasıl mide var sizde

1|0
    0|0

• bu durum normal olur yani bir müddet sürer

• dotune tıpaç tak:) bo k var bo k deliğinden yapıyonuz demi...

1|0
    0|0

• ustune gelen yok sen altına gelmişin zaten... kusura bakma sana iyi gelmesi için iyi seyler soyleyemem yaptıgın buyuk bir hata dini yonden ve ahlaki yonden sonuclarıda vijdanın ne malum evleneceğin?

• :( haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• panik yapma geçiyor bana da öyle olmustu

1|1
    0|0
  • bir süre bu şekilde devam eder. Yakın zaman da geçer merak etme

1|1
    0|0
    • anal seks yapmayı bir daha düşünmüyorum ama. devam edersem mi geçer etmezsem mi?

• Mal devam edersen bokunu bile tutamazsin ne salaklar varya

• saol yaa :))

Yükleniyor...