Neden erkekler herzaman kızlık bozmayı isterler de, evleneceği kişinin bakire olmasını isterler?

Erkeklerin genelinde bu vardır bakire bir kızla evlenmek, ben dahil ama ben hiçbir kızın kanına girmedim. Girmediğim için de benim bakire bir kızla evlenmek istemem normal. Bir de bakire kızlarla birlikte olup, iş evlenmeye gelince bakire kız arayan erkekler var.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çükünün vicdanın önüne geçmesi ki bi karaktersizlik göstergesidir. benim bi patromun vardı adam o zamanlar ünide ek iş yaparken adam 32-33 yasında 20-21 yasında belli saf, buna güvenmiş güçlü adam diyip etkilenmiş bi kızcağızı yarı tecavüz gibi zorlayarak ilişkiye girmiş bu olayı şirkette duyuldu o garibim kız gelir gider yok dedirtir başka biriyle gezer tozar bunuda canı isterse süs gibi iş yemeklerine filan götürür yanında. bigün kıza gelme demiş kızda iş yerine gelince kızı itti işte orda ben ve okuldan bi arkadaşımızla ipleri kopartık kızı aldık çıktık oturduk konuşduk zavallı kıza neler yapmış ama kızı görmeniz lazım tam saf temiz bi kız zavallı bıraktı gitti o ib..de bu olaydan 4 ay sonra başka bi kızlar nişanlanmış o kızdan acaip etkilenmişdim o zayıf küçük yüzündeki aldatılmış kullanılmış hayal kırıklığını hiç unutamam her aklıma geldiğinde adama adam da değil o böcek'ye etmediğim bedua kalmaz. birini seversin oda seni sever beraber olursunuz sonra yürümez o sebep bu sebep ayrılırsınız o başka biişi iki insan aşıksa birbirini seviyosa dokunmak ister öpmek ister en gizli şeyi en kuytu yerleri yaşamak yek beden olmak ister bu başka bişi önemli olan birinin duygularıyla oynamamaktır sırf zevk için haz için birini kullanmak onun bedeninden yararlamak sonrada bakire kızla evlenmek istemek bunun adı düpedüz şerefsizlik dir vicdansızlıktır başka bir şey değil.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O erkeklerın bozuk ımalat olmasından. Affedersınde iceman06 bozmak ne ne ıgrenç tanımlar böyle ya yazdıgına dikkat et.

Bilinçaltın senınde aynı..

4|0
    0|0
    • genelde böyle kullanıldığı için bu kelimeyi kullandım. Özür dilerim

• peki. Lutfen böyle kullanılıyor diye kullanmayalım bak bır klişe bir tabuya karşı çıkıyorsun ne guzel bunlara özen göstersek toplumsal olarak daha olgunlaşırız sanırm.

Kıbarca özur dıledıgın ıçınde merci.

• hatayı kabullenmek erdemliktir

• cunku onu yapabilecekler o.cocugu..agzimi bozmak istemiyorum gece gece... serefsizdir onlar...topunun cani cehenneme...bakire kiz bulup evlensin sonra evliyken o kiz baskasina versin..en guzel beddua bu olur...baskalarinin kanina girmeyin arkadaslar...

4|1
    0|1
  • ben bi bayan olarak bunu hep düşünüyordum ama sonradanbazı şeyleri anladım.bazı kızlar gerçekten erkeklerin üstüne atlıyor.gel beni yap diyorlar.akıllı bi kız kendine elletmez.erkeklerde tabiki verene almam demezler.bu konu çok tartışılır :)

0|1
    0|0
  • bu anlayişa sahip olan erkekler imalat hataları oldukları içindir belkide !

0|0
    0|0
  • Öylesini sen direk bozacaksın ,bir daha capından geçmeyecek :)

1|0
    1|0
    • aslında kızlardada suç var(bazılarında)

ileriyi hiç düşünmüyorlar

• Kızlar çok saf oldugu için o anın büyüsüne kapılıyor sanırım çogu bayan hep birlkte oluruz düşüncesni taşıyor malsef ama öyle olmuyo işte he bazılarıda kişiliksiz oldugu için.

• en azından burdakiler öyle değil

Erkekler Ne Diyor 12

• O erkekler kusura bakmasın ama bakire kızı haketmiyorlar.Bence bekarlığında kızlık bozan erkeklere birlikte olduğu kızlar bir mühür vurmalı ve o mühürü ömrübillah taşımalı ki o erkeklere bakire kız verilmesin.

1|0
    0|0
  • bakire olup olmaması önemli değil benim için, zihniyeti oro*pu olmasın yeter

2|1
    0|1
    • +1. kesinlikle katılıyorum. bakire evlenip eşini aldatan, yıllarca ters yapıp bakireyim diye evlenen kişileri çok gördüm. ama diğer yandan bakire olmadan evlenen ve evine, eşine, çocuğuna tapan ne hanfendiler de gördüm.

• aynen katılıyorum. kadının zihniyeti bozuksa ve aklında aldatmak varsa aldatır ve kimsenin ruhu duymazz

• para mi bozuyoruz afedersin? genelde kacilir ( bakire takintisi olan catlaklar harici ) cunku kesin basa bela olacaktir... :)

2|1
    0|0
  • Benim bozma takıntım yok, hatta ben de kara kara düşünüyorum. Beni kan tutar çünkü :) Hani nasıl olcak, ama çok acıtmam ben ya. Elim hafiftir :)

0|0
    0|1
    • iş üzerindeyken bayılmada :)

• ciddiyim ama gerçekten. herhalde gözlerimi kapatıp yapmam gerekecek :) Hanım benden de ürkek çıkarsa yandık, üstüme atlaması lazım ((= Yoksa gerdek başka bahara kalır :)

• bian gözümde canlandırdım :) hiç iyi bi manzara değil :))))) tam komedi :)

• Bozmak için kız arayan hiç görmedim ki sadece seks isteyen bakire aramaz.Gelenekçi veya geri kafalı değilim ama Bekaret benim için sorumluluk demek. Bozmamı isteyen 4-5 kişi oldu ama sadece sevdiğimde kullandım hakkımı.

0|0
    0|0
  • Hiç böyle bir talebim olmadığı için bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu çok farklı şekilde sayısız kere gördüm ama böylesine ilk defa rastladım. Süper...

1|0
    0|0
  • şahsen kızlık konusunda çok katıyım, bişeyler yaşarım, ama bugüne kadar (kendi istese dahi) hiçbir kıza böyle bir şey yapmadım...ahı tutar.eminim...ne gerek var?

0|0
    0|0
  • Salağız abi, o yüzden.

3|0
    0|0
  • şerefsizlerde o yüzden

1|1
    0|0
  • yok canım bende öyle birşey yapmadım...yapsamda zaten hatamı tamir etme yoluna giderdim...ayrıca sevdiğimin kız olması çok önemli olmazdı..sadece çevre baskısından çekinirdim...çünkü en yakınlarımdan bir ömür laf duymak istemem...

0|0
    0|0
    • o evliliği en yakınların mı yürütecek yoksa sen mi? çıkın şu "elalem ne der" modundan mümkünse. o elalem sen öldükten sonra 2 gün ağlamıyor. hayatta herkes yalnızdır ve yalnız ölecektir. hayatta etrafına göre yaşanmayacak kadar güzel ama bir o kadar da kısacıktır. allah göstermesin ama bir gün siz veya çok sevdiğiniz biri ölümle karşı karşıya kalınca ne kadar kısa olduğunu çok iyi anlarsınız. haddimi aştıysam özür ama elalem ne der mantığına dayanamıyorum. çileden çıkıyorum.

• bana kalırsa siz bu mantıkla akıntıya karşı kürek çekiyorsunuz? ayrıca çevreye duyuralım demedim...sadece çevre bilirse iyi olmaz dedim...yoksa ben ayrıntı peşinde olmazdım...lütfen iyi okuyun...

• iyide çevre senin özelini, senin mahremiyetini nerden bilecek

• dün de söyledim. "hayat wc gibidir nasıl bulmak istiyorsan öyle bırakırsın..."

0|0
    0|0
Yükleniyor...