Kadınlar seks objesi mi sizce?

Artık reklamlar bile cinsellik içeriyor örneğin dondurma reklamları kadın nerdeyse dondurmayla sex yapıyor,ya cips'e ne demeli cips reklamımı yoksa p..orno filmmi anlayamadık. ve daha veremediğim birçok örnek var. Kadınlar bence sex kölesi olarak kullanılıyor.

Durum ortada..

0|1
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Evet doğru düşünüyorsun kardeşim... kadınlar geçmişten bugüne kadar hep 2. sınıf varlık olarak görüldü, taciz edildi, yakıldı, diri diri toprağa gömüşdü, kuma verildi ve bir çoğu daha.. erkeklerdeki zihniyet değişmez ise kadınlar hep böyle mal muhalebesi görecek...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bazi kadinlar da kullandirtmasinlar kendilerini. hem kendileri acilip saciliyorlar hemde sonradan "biz seks objesimiyiz" diye dramatik hale getiriyorlar.

0|1
    0|0
  • Yıllardır öyle

0|0
    0|0
  • ya biscolata erkekleri :P

0|0
    1|0
  • Evet dediğin gibi aynen..

0|0
    0|0
  • hep oyle degiilmiydi :/ ?

0|0
    0|0
  • çoooooooooooooooooook haklısınız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• insanları dikkati iki şeyle çekilir; 1.cinsellik, 2.şiddet bu ikisinden birini reklamda kullananlar başarılı olur.. normal yani eğer bu ülkede pepsi içtikten sonra "beni aysun kayacı neden öpmedi" diye dava açılıyorsa bu o reklamların ne kadar etkili olduğunun kanıtıdır..

0|0
    0|0
  • kusura bakmayın ama bu hale kadınlar kendini getiriyor. para için soyunanlar, eylem için soyunanlar, zevk için soyunanlar, sokakta erkekler baksın ilgi çekeyim deyip soyunanlar, ve burada 18 yaşından küçüğüm ve biriyle yatıcam otel var mı diye soranlar oldukça inanın ki kadın değer göremez.

kadın islamın emrine uygun olarak yaşamadığı sürece de bu böyle devam eder gider.

kısacası kadını metalaştıran kendisidir...

0|0
    0|0
  • yeah baby :))) kırbac verin bana :)))) bazı kadınları görünce birden bu cümleler geliyor aklıma sonra toparlanıyorum birden :))))

0|0
    0|0
  • öyle ama bence olmamalılar.. ve eklemek isterim ki geçmişte bundan çoook daha kötüydü ortaçağda kadınlara hayvan muamelesi yapılırdı anlayın artık neler yapıldığını...

0|0
    0|0
  • parasını zamanını beynini sexi olmak için harcayan bir kız topluluğunun sex objesi olarak görülmek istememesi ne kadar büyük bir ironidir :D

0|1
    0|0
  • bana göre degil ama sistem tüm insanları bi şekilde obje yapıyor. eger kadın seks ojesiyse erkekler de seks objesi oluyor otomatikman

0|0
    0|0
  • Kime sorsan değiller der ama büyük bir çoğunluğun öyle gördüğü bir gerçek.

0|0
    0|0
  • ya ne?

0|0
    0|0
  • hayır fakat bizi ona davet ediyorlar zorla:(

0|0
    0|0
  • zorla mi yapıyorlar kendi tercihleri. Doğalarında var edilgenlik onlar da paraya bakıyor ekran merakı falan penis yalar gibi yakıyorlar çikolatayı dondurmayı çıkartıp gerçeğini vereceksin ağzına en iyisi :)

0|1
    0|0
  • ne yazık ki bunu itiraf etmek gerek. kadınlar artık sadece sex objesi, başka bir fonksyonu yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...