20 yasında rahim ağzı kanseri olunur mu lütfen acı̇l yardım !?

Arkadaslar mrb. Ben 20 yasını yeni doldurdum, 2 agustosta adetim bitti, 8 agustosta tekrar kanama basladı, akıntı degil, adet kanaması gibi ama daha az miktarda, p. tesi icin randevu aldım ama 2 gundur korkudan uyuyamıyorum, rahim agzı kanseri olamaz dimi? Sonucta bu 10-15 yılda falan ilerliyormus, yani 5 yasında buna yakalanmam mumkun degil.
Bilen birileri varsa birseyler yazın, ilk kez oldu bu arada, adetlerim genelde duzenlidir. Yardımcı olun lutfen :(

Güncellemeler:
Kimse yazmayacakk mııııı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhabalar.

Bu konunun uzmanlık gerektirdiğini düşünüyorum. O yüzden cevap alamamış olabilirsiniz. Benim uzmanlık alanım olmamakla birlikte bu konu, sadece fikir vermek amaçlı görüşlerimi söylemek istiyorum. 20 yaşında istisnai de olsa rahim ağzı kanseri olduğunu biliyorum fakat adet düzensizliğini kanserle yorumlamamak gerekir diye düşünüyorum. Hormonal sorununlardan kaynaklıda olabilir.

Geçmiş olsun. iyi günler dilerim.

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
    • Ya hakkaten bunu hic akıl edemedim biliyomusun

• Tabiki dogru duzgun tam anlamıyla bilen biri yoktur az cok bilen olabilir, neyseki bugun randevu gunum artık

• Ins sonuçlar istediğin gibi olur

• teşhisi kendin koyup panik yapmana gerek yok yüzde 1 ihtimal bile yok korkularına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sıcak havalardandır ya da stresten. hemen telaşlanma bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...