Bana metresim ol dedi..

Gizli Üye
Bizim karşı komşumuz 29 yaşında, kaşlı, esmer bir adam. Aslen Van'lı. Bende 20 yaşında bir kızım. 2010'dan beri tanışıyoruz, o yıl biz onların karşısına taşındık. Sevgili değiliz, ama aramızda cinsellik var. Yani sadece oral yapıyoruz birbirimize ben bakire olduğum için. O ev arkadaşı ile birlikte yaşıyor (oda 29 yaşında bir erkek) ve genelde ben akşamları arkadaşıma gidiyorum bahanesi ile hemen onlara gidiyorum sevişmek için ve zaten ev arkadaşı beni görünce gidiyor evden veya başka odaya girip kapıyı kapatıyor. 2 yıldır sevişmeme ramen ondan hala bıkmadım, hala ilk günkü gibi heyecanlanıyorum bana oral yaptığında. Ama sorun şimdi geliyor, benimki yakında evlenicek, 3 senedir nişanlı (nişanlısı onun memleketten, radyoda çalışıyor) ve ben ilk başlarda nişanlı olduğunu bilmiyordum. Sonradan öğrendim ve araya mesafe koymaya çalıştım ama dayanamadım 2 gün sonra kendimi yine onun kollarında buldum. Bana 'evlendikten sonrada ara sıra sevişiriz, senden aldığım tadı başkasından alamıyorum, sen apayrı birşeysin' dedi :/ Bende ona 'nasıl yani? Sen ciddi misin? Karınımı aldatacaksın?' dedim ve oda bana 'ne var bunda o karım sen sevgilim olursun, onun birşeyden haberi olmaz. benim için değerlisin, vazgeçilmezimsin' dedi :o Ya inanamıyorum resmen metresim ol dedi. Aslında onun evlenmesini istemiyorum ama elimden birşey gelmez. Onu galiba farkında olmadan çok seviyorum. Bu genç yaşımda hayatımı bir erkek için mahfetmek istemiyorum, üstelik ileride yuva yıkan metres'de olmak istemiyorum. Ailem öğrenirse ikimizde biteriz. Bana akıl verin, aynı şeyleri siz yaşasaydınız napardınız?
Güncellemeler
+1 yıl
ya acaba o nisanlisina herseyi anlatsam kiz onu terk eder mi? bu durumda nisan atilir ve bende o kizdan kurtulmus olurum! ama o kizda benim anneme babama anlatir diye korkuyorum ;/
Güncellemeler
+1 yıl
Cevaplariniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ediyorum. Sonunda dogru yolu buldum, nisanlisina herseyi anlaticam, bu adam seni 2 senedir aldatiyor diyecegim, ve böylelikle onlari ayiracagim, ve komsum bana kalicak. Bu durumda kimsenin metresi olmam.
Bana metresim ol dedi..