Anal seks sonrası felaket ağrı?

1 aylik evliyim ve 3 gün önce esimle ilk defa anal seks yaptik. Esimin bu konuda deneyimli oldugunu biliyorum, zaten oldukça sakin ve kibarca yapti, hemen sokmadi yani. Seks esnasinda çok aci olmadi, ama onun sabahi uyandigimdan beri felaket bir agri var, 3 gündür. O kadar aciyor ki oturamiyorum bile. Açikcasi böyle bir sebep ile doktora gitmekte biraz tuhaf geliyor, ne yapacagimi bilmiyorum. Esim de sasirdi, daha önce hic rastlamadigini falan söylüyor. Daha önce aynisini veya benzer bir durumla karsilasanlar var mi?

1|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Neden söyleyebilirim..
    1. Kucağına oturduysan zorlama olmuştur.
    2. Bacaklarını göbeğe çıkık vaziyette sırt üstü olduysa yine zolanma olmuştur..
    3. Eğer boşalma oraya oldu ise çok fazla kanırtmıştır...
    Altı ile sekiz gün içinde normale dönersin.. Tamamen sen içine alıp rahatlamadan pompalama yapmaması gerekir bu ağrı olmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hep söylerim evli kişilerin burada olmasını doğru bulmuyorum

0|1
    0|0
    • Haklısın kardesim evdeki ozeli buraya tasimak dogru degil sonucta cinsel uzullarindan yorum yapılıyor

• Aynen abi evli çift görünce kendim evlen misim sanki esim buraya yazıyo gibi geliyo ki ben eşimin buraya üye dahi olmasini istemem ama böyle konular açılıyor

• Prolapsus olabilir. Anüsü elinle bir kontrol et bir çıkıntı varsa doktora görün ama normal eskisi gibiyse tahriş olmuş olabilir sonuçta anal seks biyolojik olarak olmaması gereken bişey çok yararlı değil.

0|0
    0|0
  • Kaslar zarar görmüş olmalı. Kanama varmı? ya da tuvalette çıkarken acı varmı? 😎

0|0
    0|0
  • Günah belkide ahirette çekeceğin acıların sinyalidir

1|0
    0|0
  • Nasil biliyodun deneyimli oldugunu

0|0
    0|0
  • yeni evli çift siniz ve anal yapıyonuz yuh eşine. sen 1 ay agrı çeken fazla yapma kılcal kanam yapar tutamaz olursun. demekki fazla zorlamış. sonuna kadar girdi her halde

0|0
    0|0
  • İlk yapışin sa 1 hafta rihat o acıyı cekersin boş otobüste ayakta gidersin tabiri caizse

0|0
    0|0
  • eşin rastlamadıysa rahat ol

0|0
    0|0
  • anala karşıyım ama öyle anlattın ki canım çekti şimdi ::))

0|0
    0|0
  • Anal seks cok ciddi rahatsizliklara sebep olabiliyor belki bidefada olmaz bilemiyorum bence agri hic gecmiyorsa bir doktora gorun ve mumkunse bundan sonea vajinal yeni yontemler bulup o sekil zevk alalim

0|0
    0|0
  • Kocan cok vurmuş mala tecrubeli defiğini göre geniş insansın bişey demiyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yapma kesinlikle ordaki kaslar çok hassas ve kendini onarması en zor kas çeşidi anüsde bulunur eşinle konuş yapmak zorunda değilsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...