Penişim 9.5 cm haftaya düğünüm var eşim boşanırmı benden?

Eşim benden bosanirmi arkadaslar. Kızlar slz olsanız bosanirmiydiniz?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• sen wajinasi sarkik die bosarmisin

0|1
    0|0
    • Bosanmam ama bunu bana arkadasim soyledi zevk alamazsa bosa nir dedi. Ben her haliyle kabul ederim

• ole yapanlarda war ama esin seni sewiyosa bunu hic sorun etmez ki ewlencekmisiniz sewiyodur hem derler ya boyu değil islewi die hem normal yani bakma sen 17 18 die atanlara allah mutlu etsin eic icinde tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 6

• birşey olmaz merak etme, görsel olarak seni sevmiş evleniyorsunuz işte. ne bu büyük takıntısı millette anlamadım. mutluluklar şimdiden :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiz ama ne bilim eşimi kaybetmekten korkuyorum buzamana kadar ilişkiye girmedim karima sakladim kendimi. . yikilirim ayrilir ya da aldatirsa

• adım pembebio :D isim kullanmıyrum :S

• Cidden soruyorum gerçek hayatta adın ne?

• iyi bir insan olursa acır bosanmaz ama aldatır.. tövbe ya

0|0
    1|1
  • Ne mantıksız insanlarsınız ya hayret ediyorum gerçekten

0|0
    0|1
    • Zor durumdayım eğer boşanma ihtimali varsa bileyim

• ozaman kafana takma basit

• ben olsam boşanmam ya. penıs boyuna gelene kadar daha önemlı seyler var ılıskılerde

0|0
    0|0
  • seviyorum evlenmeye karar vermişimki kesinlikle bunun için boşanmam ama şuda kesin tatmin olmaz ben hissetmiyorum ble. bide daha öncekilerden tatmin olmadığım için bıraktım erkek tatmin edeblirsse kadın asla aldatmazda brakmazda farklı fantaziler dene mutlaka tatmin et

0|0
    0|1
    • Özelden konussak nolur bana yardımcı ol özelden nolur sevap kazanirsin Yuvam yikilmasin

• Boşanabilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• 1) Penis boyun ideal !!! Defalarca söylüyorum hangi kız 18 cm içine tamamen alabilmiş ki bu zamana kadar hiç biri. Onlar reklam şirketlerinin kandırmacasıdır yok kadınlar büyük sever vs. erkekte bunalıma giriyor sonra benim ki küçük filan tatmin edemicem partnerimi düşüncesine kapılıyor Vpills gibi ürünler kullanıyor sonuç hüsran + sağlığa zararlı.

2) P*rno filmlerinde bir program ile erkeğin penisi yaklaşık 4-5 cm daha büyük gösteriliyor bu da erkek kadın herkesi yanlış fikirler edinmesini sağlıyor.

3) 7-11 Cm arası idealdir.

4) Sen penisini tamamen sokmak mı istersin? Yoksa 5-10 cm arası dışarıda kalsın kalçadan gelen o şap şap seslerini duymayayım mı istersin? Şahsen tam oturmasını isterdim ne o öyle 5-10 cm dışarıda kalacak üstelik seks yaparken zorlaştıracak işimi.

0|0
    0|0
    • Abi sürekli çıkar yani ufak olduğundan orta parmak kadar bişey ama kalın bayaa. Nasıl doyursunki kızı :(

• Inşallah abi ya mutlu bir Yuvam olur inşallah :(

• İnşAllah. Bence bunu dert etme bu bir kusur değildir çok az uzun olsa fena olmazdı 12-13 cm gibi ama 9.5 cm de yeterlidir. Şimdi yanlış anlaşılmasın ama şöyle diyeyim belki de evleneceğin kişide de buna benzer sorunlar yaşıyordur, vajinası sarkıktır, göğüs uçları güzel değildir, göğüslerin şekli güzel değildir kötü bir kalçaya sahiptir vs.

Unutmayalım hiç bir insan kusursuz değildir önemli olan o kusurlar ile sevebilmektir :) Üzme bu kadar kendini ilişkiye girersin baktın tatmin olmuyor son çare ameliyat olursun bir kaç cm boyunu büyültürler. Bunun dışında Vpills vb. ürünlere sakın aldanma yalan hepsi.

• Karakterini bilmeden ve evlilikte ki hayallerini bişey söylememiz çok saçma olur.. Sen karar ver boşanırmı boşanmaz mı

0|0
    0|0
  • ya bir çek git sorudaki meymenet bozukluğuna bak bir yahu... Kardeş yeni bir sentetik çıkmış sanırım onun kafası ile soruyorsun.. evlenmeden önce istersen bir birinizin cinsel organ niteliklerini noterde tastikleyin... Saçmalık bu ya evlilik meclisi bu kadar basit değil bireylerin uzluvlarına göre hareket etmez...

1|0
    0|0
  • boşanmaz 7 cm den büyükse sorun yok zaten.. çocuğunuz olması için 7 cm'i geçmesi gerekiyor..

0|0
    0|0
  • kardeş bana gizliden mesaj at afrikadan getirdiğim bir ürün var tanıtmak isterim hem de detaylı anlatırım

0|0
    0|0
  • Bunu şimdiye kadar konuşmadınmı hiç. Neden onunla oturup konuşmayı denemiyorsun. Bu gibi durumlar ilerde büyük sorunlara sebep oluyor bazen.

0|0
    0|0
    • Hayır bu konuları konuşmadık ne zaman konusucak olsak kızıyor bana

• Böyle konuşman doğru değil. Affedersin atınki gibi olsada alabilecekleri belli bayanların senin yapman gereken farklı fantezilerle bunu üst boyutlara çıkarmak. Sen sıkma canını ;)

• Oylede abi nekadari gircek nekadar disarda kalicak altı üstü ortapatmak kadar

• Eğer doyurmsan ve güvenmiyorsan belli bir süre sonra başkasının altına yatar

0|0
    0|0
  • Bir güzel oral seks yap seninkini 95 cm görmezse ne olayım?

0|0
    0|0
  • Bol bol bamya ye :) seviyorsa sorun etmez onu

0|0
    0|0
  • yapicak birşey yok hocam idare etcen ama boşanmaz eşin hayirli olsun

0|0
    0|0
  • Hayal gücünüze hayranım KS üyeleri

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • 9.5 cm penis mi olur ya ne o öyle ilk okul cetveli gibi

1|0
    1|0
  • Bosanmaz askmm

0|0
    0|2
  • kafaya takma yeterli kardeş geç boşalıyosan hiç sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Büyük bir ihtimalle ya aldatır, ya boşanır. Kadınların hiçbirine güven olmaz.

0|0
    2|0
  • kardeş sana bir bak bana; dinleme o penis görse dinamit sanacak boy sevdalısı hatunları.

bak şimdi kardeş; seksin temelinde sevgi yatar, sen önce karına onu sevdiğini hissettir ve öyle ilişkiye gir. karın zevk alacaktır. boyun tıbba göre normal, kilon varsa ver 1-2 cm daha uzar zaten. sen yeter ki sevişmeyi bil her türlü tatmin edersin, ön sevişmeyi uzun tut, klitorisi elinle ağzınla bolca uyar, karına onu sevdiğini hissettir. hiç sorun çıkmayacak.

bir de benden sana tavsiye arkadaşlarına öyle boyunu felan anlatıp durma, karına göz koyarlar kandırırlar şeytana uydurursun. mahremin sende kalsın.

0|0
    0|0
    • Hiç arkadaşım dostum yok. Olsada demem ama ne bileyim orta parmak kadar bişey nasıl girip çıkacak abi kafam almıyor avucumda kayboluyor

• Eyvallah saol abi

• sende sağol, Allah mesut etsin

• Bamya mi o :(

0|0
    1|0
  • Ya hemşo takma kafana.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı etme 7-15 arası standart ölçüdür, Zamanla uzatma çalışmalarına başlarsın artık =))

0|0
    0|0
  • Koptum l*n :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...