Sekste 2. defa olmaması sorumlusu kim? erkek mi kadın mı?

kimileri enaz 4 diyo maşallah. peki 2. kez olmaması nekadar sorun ve eğer sorunsa müsebbibi kimdir?
sekste 2. defa olmaması sorumlusu kim? erkek mi kadın mı?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir sevgilim baya bir saçma davranırdı. kendisi isterdi. onu havalara uçururdum. ula kız orgzm oldu. beni üstünden attı :D her severinde böyle yapardı. "kızım saçma sapan davranma :) kullanılmış hissediyorum" derdim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seksin sorumluluğunu yalnızca kadına veya erkeğe yüklemek adaletsizlik, haksızlıktır.. Sekste veya sayısında bir problem varsa her iki taraf kaynaklıdır.. Çünkü seks tek kişilik değil, 2 kişilik bir eylemdir..

Kadın/erkek isteksiz, yorgun olabilir, 1 sefer yeterli gelmiş olabilir, seks sırasında birşeylerden rahatsız olmuş olabilir, bilmediğimizi bir ton şeyden dolayı 2. sefer olamayabilir.. Hoş , seks şu kadar sayıda olacak diye bir kural da yoktur.. Bu bünyeye, kişinin performansına vs bağlıdır..

Sekste suçlu aramak yerine konuşulup ortak yol bulunmaya çalışılması daha mantıklı..

0|1
    0|0
  • Pozisyon degerlendirmesi yapalim diye tekrar vermiyorlar bilemiciim

0|0
    0|0
  • karşılıklı istekten sayı artar birinde istek olmadan olması da zor.

0|0
    0|0
  • Ben. Kara kedi gibi girerim aralarına :D

0|0
    0|0
  • Olmasın hiç mümkünse !

0|0
    1|1
  • en az 3-4 olmalı bnce. yaptığına değsin

0|0
    0|0
    • tamamda olmayınca sorun nerde kimde

• bilmiormki. kim istekli değilse sorun onda

• Vücuttan kaynaklanabilir.
    Kadın yeterince tahrik edememiş olabilir.
    Erkek odaklanamamış olabilir.
    Biz sevgilimle 7 yaptık dahası acayip yoruyor

0|0
    0|0
    • haayy maşallahhh bana ütopya bukadarı

• sanırım 3. seçenek. peki siz at dopingimi kullanıosnz nedir sırrı

• :D istek arzu ve fantazi. oyunlar oynarız vs direkt sonuca odaklanmayız

• valla ben sevgilimle işten sonra buluştuğum için sadece bir kere sevişiyoruz snra bn yoruluyorm uyumk istiyorm :D ama sabah olunca sanırım dinlendiğimden bir enerji patlaması oluyo çocuğu bn soyuyorm resmen ahaha :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kişiden kişiye değişen bir durum.. kimine 1 yeterken kimine 2.3.4.5 yetersiz geliyor.. iki tarafinda arzusuna ve belinin kuvvetine kalmış birşey. en az 3 kez ve birer sigara molasindan sonra arka arkaya olmasını isterim ben ama partneriminde isteği önemli. tek taraflı istek olmuyor malesef.
    saygılar sevgiler.

0|0
    0|0
  • bunuda ilk defa duydum he: D

0|0
    0|0
  • belediye musluğumu bu?

0|0
    0|0
  • yaptıgın ılıskıye baglı kac saat yaptınız ve ve saatler boyu seks mı yaptınız

0|0
    0|0
    • süre farketmiyo. yerli yabancıda farketmiyo...

• daha ne çıkcan. sayende şu an rihanna gelse fıss

• :$😱

Yükleniyor...