Kocamın gay olduğunu hissediyorum daha doğrusu öyle!

arkadaşlar kocanızın gay olduğun öğrenseniz ve o insandan da 2 çocuğunuz varsa, ve o eş sizi çok sevdiğini hissediyorsanız ne yapardınız? ben şuan o durumdayım ve ne yapacağımı bilmiyorum

Güncellemeler:
eönce hissetmiştim acaba diye çünkü o tarz sitelere giriyordu... sadece merak dedi.. bende öyle olduğunu düşünmüştüm reelde uygulaması yok diye düşünüyordum ama bir gün hamama gideceğini söyledi. ve geldğinde bir poşet içinde iki kullanılımış prezarvatif ve sabun buldum...sizce ? öyle demekte haklıyım sanırım kendisine bir şey demedim. çünkü ne yapacağımı düşünüyorum yeni bir olay çünkü .çok ilgili alakalı iyi bir eş ve baba aslında ama demek ki bilmenediğimiz yönler oluyor... çok ayrıntıya

arkadaşlar belkide benim gibi bir durum içinde olan kişiler vardır. aslında onlarla irtibata geçmek isterdim...umerak eden arkadaşlar için söylüyorum eşimle aramda cinsellik var ..ama o günden sonra kenisine yaklaşmıyorum.. henüz kendisiyle konuşamadım en uygun anı bekliyorum...ben yine aynı ben çocuklarım etkilenmeden ebu işi halledecem.. çok araştırdım bu tarz kişiler düzelmezlermiş zaten... bir hastalık değil bir tercih olarak görülüyormuş...

1|1
21|35

En İyi Erkek Görüşü

• İşte kapalı ve muhafazakar toplumun zararları böyle böyle ortaya çıkıyor. Bu ne tercih, ne de hastalıktır. Bir varoluş durumudur, tıp da, psikoloji de bunu böyle kabul eder. Türkiye'de ise kültürsüz aileler ve çevrelerin baskısıyla, birçok gay içindeki duygulara karşı çıkmaya çalışır, bunun son raddesi de sanırım karşı cinsten biriyle evlenmektir. Duygusal olarak belki arkadaş yakınlığı hissedebilir ama eğer gayse cinsel olarak ASLA yakınlık hissedemez. İntihara kadar giden hikayeler biliyorum. Kocanı yargılamadan önce bir düşün, veya insan gibi al konuş. Kendimi senin yerine koyunca, ben de dayanamazdım, ama kocamın gay olmasına değil, beni aldatmasına. O yüzden al karşına konuş ama reddedebilir. Zaten eşcinsel olup, başka karşı cinsten biriyle birliktelik kuran biri sanırım aynı zamanda homofobiktir de, yani ben böyle düşünüyorum.

1|1
    0|1
    • Ha, bir de takıldığım bir şey var. İnsanlar, "aa canım öyle düşünme, belki kadınla aldatmıştır" gibi şeyler söylüyor. Nedir bu? Gerçekten toplum delirmiş, hani eşcinsellik olmasın da isterse eve 30 kadınla gelip birlikte olsun, millet ona razı.

• teşekkürler yorumunuzu için

onun trcihleri beni ilgilendirmiyor artık sonucunda bir sadakatsizlik durumu var . bu

Erkekler Ne Diyor 34

• nasıl anladın bacım? h.sonları tansaşa gittiğinizde salatalıklara fazla mı ilgi gösterdi nedir yani

10|4
    2|2
  • Ben kullanılmış prezervatifi çözemedim. Kullanılan prezervatif neden çantada taşınsın ki? Çöpe atarsın. Hamam olayı da yeterli kanıt değil. O tarz sitelerden kasıt, adult siteler mi? Öyle ise muhtemelen gay ya da biseksüeldir yoksa mide zor kaldırır biraz.

Konuş, tek çözüm o. Öyleyse de yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Eğer başlanğıç ise o sapkınlığa düşmesine izin verme.eğer ondan boşanırsan desteksiz kalacaktır ve lanetlenerek ölebilir. (kavimlerin helakı) evlilik iyi ve kötü günde maddi manevi destek olmak üzere kurulu değilmi zaten. itiraf etmesini sağla ve ona destek ol. gay olmasına izin verme.

0|0
    0|1
  • sımdı soyle bır durum var eger sevdıgını hıssedıyorsan zaten gay olamaz senden soguması mumkun degıl ayrıca farklı yollardan bırlesme yasayın daha fazla ıstek ve hattınden fazla bır ustalık sergılıyorsa bıraz dusune bılırsınız ...

0|0
    0|0
  • "çok araştırdım bu tarz kişiler düzelmezlermiş zaten... bir hastalık değil bir tercih olarak görülüyormuş... " demişsinizde sanki isteyerek yapıyorlarmış veya hastalıkmış gibi konuşmuşsunuz. Onların ellerinde olan birşey değil yaratılış doğaları gereği öyleler. Ki bu durumda da elinizden birşey gelmez maalesef. Karşınıza alıp konuşmaktan başka çareniz yok, belki konunun açılması zor olabilir ancak emin olmuş olursunuz durumdan.

1|0
    0|0
  • İşin zor arkadaşım,

0|0
    0|0
  • Eğer gerçek olan buysa, sende gerçek olanı yapmalısın.

0|0
    0|0
  • ya öyle olsa neden eve kullanılmış prezervatifle gelsin ki ya sende. belki kendisi kullandı asansörden çıkarken bi kadına denk geldi kullandı olabilir yanı. hem neden gaysa kullansın prezevatif sacmalama al kocanı karşına adam akıllı konuş kendince karar verme.

0|0
    0|0
    • al gülüm ver gülüm hesabıdır belki.. o an atamadı çantasıduna koydu atarım diye...sonra eve kadar geldi bende çantadaki eşyaları boşlatayım derken ortaya çıktı.. kadınların hammamda biilmiyorum yapar mı

• ya al karşına konuş fikir yürütmek boşuna bi düşüncen yüzünden kocandan olma derim ben git sor daha iyi ya. böle fikir yürütcek olusak çok buluruz inan en iyi cevabı kendi verir sana ama doğru sölücekmi oda var.

• Prezervatifin tek amaci hamileligi engellemek degildir! Prezervafit ayni zamanlarda seks yoluyla bulasan hastaliklardan da korur.

• Ülkemizde birçok insan kendisini baskılayıp normal bir yaşam sürmeye çalışsa da sonunda sakladıkları şeyler ortaya çıkıyor. O.o İlginç. Bence biraz göz yummaya çalış, bilmiyorum bu konuda ne yapılır.

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda açık konuşmak gerekir ve sevgi varsa boşanmadan ama ayrı hayatlar yaşayabilir yada medenice ayrılırsınız...birde çocuklardan dolayı işi ayağa düşürmemek konusunda prensipler düzenlemeli ve bu konuda bir danışma desteği almalısınız...genede ne zaman istersen soru sorabilirsin...

0|0
    0|0
  • bence onu kırmadan karşına alıp konuşmalısın.. konuşma tarzınıza dikkat etmeniz gerekiyor. eğer öyle bisey yoksa evliliğiniz bitebilir.. .s . inş. oyle bisey de yoktur..

0|0
    0|0
  • Ben böyle hikayeler duyunca çok şaşırıorum bir erkek olarak 2 çocuk babası birinin neden midesiz davrandığını anlamıyorum onursuzca bir şey bu tabi yapıyorsa , bence sizin bu konudan emin olup ona göre net kararlar vermeniz gerek.

0|0
    0|1
  • zaten tüm güzelliğin sende olduğunu biliyor neden öyle değişti neden senin değerini bilmiyor bn anlamıyorum bu tür insanları ya...

0|0
    0|0
  • Halen cinsellik yaşıyormusunuz ?

0|0
    0|0
  • Hamam ve Kamaşullah hikayesi aklıma geldi :) hihihi

Sabun ve prezervatif nirvanaya ulaşmış :D belli

0|0
    1|1
  • gaylik tercih değil ruh hastalığıdır, tedavisi yoktur bu sapkınlığın.

pedofililer gibi, onlar da bebeklere çocuklara saldırır, ama bunun ta tedavisi yoktur.

gaylik tercihse pedofili de tercihtir.

herneyse; o adamdan boşan. çünkü internette kendine adam bulurken seni de kullanıyor. ve zamanı gelince seni başka erkeklerin kollarına bırakmaktan çekinmeyecek.

bu evliliğe noktayı koy, yoksa ilerisi daha kötü olacak.

1|0
    2|5
  • Allah yardımcın olsun

0|2
    0|0
  • hamama gittiğinden emin misin ? bence sonu mutlu sonla biten masaj salonlarına uğramış olabilir... orada duş almış fazladan kıyafet götürmüş ve hamama gitmiş ayaklarına yatmış olabilir...

0|0
    0|0
  • bunu bilemezsin bence saçmalıyorsun yada kuruntu yapıyorsun elinde görüntülü kanıtmı var yada oturup konuştunmu yada gördünmü başka bir erkekle takılırken böyle birşey var ise otur konuş açık açık düşüncelerini söyle

0|0
    0|0
  • bence yanlış anlamışsındır hoş nerden biliyosun hamamda fantazi yapmadıklarını, artık masaj salonu die bişi war hemde sonu mutlu bitiyo =)

0|0
    0|0
  • yav durumuna cidden üzüldüm..bi fikirde veremiyorum.içinde bulunduğun şartları sen düğşün ve tam olarak bir karar ver..bence karşına al bir konuş baş başa..

0|0
    0|0
  • Somut bir delil olmadan nasıl gay olduğunu anladın ? Hem his diyorsun hemde öyle diyorsun. bence önce bunu bir netleştirmek lazım.

0|0
    0|0
  • Ben de yaparım lan bunu kendine gay süsü ver aleme ak :)

0|1
    0|0
  • Aha işin zorrrr ...Boşan dicemde hakime gay desen kanıtla der... işin zor..

0|0
    0|0
  • Ne Bilim Onu Değiştirmek İçin Eğer Dediğin Gibi Gay İse Anal Seviyordur Anal yapmayı dene ?

0|0
    0|0
  • şuu hayatta neler oluyor şuu hayatta neler bitiyor şuu hayatta neler geçiyor diyesim geldi

0|0
    0|0
  • tekme at sağlam

0|0
    0|0
  • şüphen de haklısın, göze alabilirsen bu işi bitir. bu işe başlayanlar normale dönmez kolay kolay

0|0
    0|0
  • ya biraz açıklama yapsaydın..belkide bıoşuna endişeleniyorsun..

0|0
    0|0
  • gay olduğunu nasıl anladın. seninle beraber olmuyo mu?:)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 21

• Bence gerçekten sadece merak olarak o sitelere girmiştir ve zamanla yaşamak istemiştir... Yinede o sana evet yaptım demeden emin olma. Gerçekten kötü bir durum, ne denir bilmiyorum ama ben bir kadınla aldatılmayı tercih ederdim :S üzüldüm ve yardımcı olamayacağım sanırım umarım sen ve çocukların için en iyisi olur.

0|1
    0|0
    • gerçekten kadınla aldatılmayı mı tercih ederdin? mesela benim kız arkadaşım bir kadınla takılsa şaşar kalırım. aldatıldığım sonucuna varmam bile zor olur :)

• anlamak için mi tercih ediyorsun? yani anlasan ne farkedecek anlamadım. aldatıldıktan sonra?

• Her şekilde aldatılmak kötü tabii ki sadece beni kadınla aldatsın daha iyi.

• Bu tarz ilişkilerde, araştırdıysan, aktif-pasif ayrımı vardır.

Pasifse, zaten seninle bile ilişkiden kaçınır bu adam.

Çünkü ilişkide anal yoldan birlikteliğe kendisi razı olur.

Senin eşin ise, prezervatifleri yanında taşıdığına göre, aktif olan taraf.

Başkasının prezervatifini yanında taşıdığını düşünmüyorum.

Sabunu mu yanına kayganlaştırıcı olarak aldığına göre, büyük ihtimal aktif.

Seninle de ilişkisi olduğunu söylediğine göre eşinin biseksüel olduğunu anlıyoruz.

Biseksüel insanlar için bu vazgeçilmez bir şeydir.

Ne senden vazgeçmek ister ne diğer taraftan.

İkinizle de ilişki önemlidir.

Bir şey merak ediyorum yalnız, biseksüelliğinden emin olabilmek için...

Eşin seninle anal ilişki yaşamak istedi mi?

0|0
    0|0
    • Sabunu kayganlaştırıcı olara kullandığını zannetmiyorum. Çünkü yakar.

• sen diyorsun elindeki çantada 2 tane kullanılmış prezervatif çıktı diyorsun ama ne malum genel eve gitmedigi veyatta baska bi kadının avine gidip orda cinsellik yaşaması bunlar normal şeyler bence kafana takmana deymez biraz bekle ama gözün üzerinde olsun sana yaklaşıyormu uzaklaşıyormu ve biraz takip et yaptıklarını ondan sonra karar ver hemen pat diye evliligini yakma yazık bide 2 çocuk sahibisiniz dediklerimi düşün sonra dönü yap .

0|2
    0|0
    • eşinin başka bir kadına veya genel eve gitmesini normal mi karşılaması gerekiyor? yahu kadınlar resmen vize veriyor :) sizi anlamak zor

• sence saçmalıyosun farkındaysan daha fazla çirkinleşme

• az önce normal olan şey şimdi neden çirkin oldu? hayır benim anlamadığım şu madem bu kadar normaldi, madem çok da zoruzuna gitmiyor neden aldatılan kadın boşanırken bir de tazminat alıyor? hopp beyler toplanın buraya. meclise yürüyoruz. yasalar değişsin!

• Merhaba, bugün kendi yaşadığım şoktan sonra inanıp inanmamakta ciddiye alıp almamakta karasızken internette senin yazıı okudum. Benim durumummda olanlarla görüşmek isterim yazmışsın. Yaklaşık bir ay önce eşimin transeksüel videolar izlediğini farkettim, ama bir iki videoydu yanlışlıkla girmiştir diye ciddiye almadım. Bugün internet geçmişine baktığmda eşimin sadece o videoları izlediğini gördüm. 3 yıldır birlikteyiz, cinsellikte hep birşeyer eksikti, bana dokunuşu bakışı her şeyde bi eksiklik vardı defalrca ayrılmak istedim ama bırakmadı, hep işin stresne vurdu. Şimdi ise hamileyim ne yapacağımı şaşırmış durudayım. Sen ne yaptın? Lütfen yardım et.

0|0
    0|0
  • biseksüel yani gay diyemeyiz çünkü çocuğunuz var. cidden zor bir durum oturup konuştunuz mu

0|1
    1|2
  • kocami bir erkekle paylasa bilirim ama bir bayanla ASLA:)))

esin pasif gay mi aktif gaymi nasil anladin ?

0|2
    1|4
  • belki de hamama gitmemiştir bu ihtimali düşündün mü ?

0|0
    0|0
  • çokkk üzüldüm yaa =(( keşke snnle evlenmeseydii yada sana zmannda syleseydiii =(( allah yardımcın olsun heralde çok zor bi durumdurr

0|0
    0|0
  • biseksüeldir çok çok dödürebiilirsin dişiliğini kullan

1|1
    0|0
  • kendıne yenşi bir erklek bul..

0|1
    0|5
  • Çocuğunuz olsa bile bu gay olmasına engel değil.

Evet, sanırım eşiniz erkeklerden hoşlanıyor. Yapılacak bir şey yok, buna siz karar vereceksiniz.

1|0
    0|3
  • "hissediyor" musun "öyle" mi? mantıklı düşünüp cevaplayabilmemiz için önce buna kesinlik getirmen lazım

0|0
    0|0
  • Gay olsa idi seninle evlenmezdi, böyle paronayak olamamalısın bence...

0|1
    0|0
  • iyice emin ol sonra yargıla.. belki hamama gitmemiştir!

0|0
    0|0
  • caps ver.

0|1
    1|3
  • eşiniz gizli ajan olabilir. birinin spermlerini çalma girişiminde olduğunu tahmöin ediyorum... yoksa niye kullanılmış prezervatifleri eve getirir ki bir insan?

0|1
    0|0
  • Gaylik sonradan olan birşeymidir ilginç geldi bana :S yani ergenlik döneminde insan kendini keşfeder o şekilde bir yol çizer kendine belkide yeni bir heyecan arıyordur yani hayatında değişiklik yapmak istemişte olabilir emin olmadan yargılama derim. Birde maddi durumunuz nasıl çünkü para karşılığı eşine cinsel ilişki teklif eden gayler olabilir..

0|0
    0|0
  • Bi kadının yanına gitmiş olmasın :S

0|0
    0|0
  • sana soğuk davranmadığından bahsetmişsin sende onu seviyorsan evlatların için güçlü ol ve ha erkek ha kadın 2. bir dış etkenin sizi ayırmasına ve bir erkeğin doğasından sapmasına engel olmaya sebep ol. ve ailen için savaş bence onunla yalnızken çocuklar evde yokken sakin sakin konuş gördüklerinden bahset çekinme ve korkmamasını bir sorun varsa bunu birlikte aşabilecek gücünüz olduğunu ona sözlerinle ve davranışlarınla hissettir. güçlü ol hayat bize sürekli olmadık oyunlar yaşatır mühim olan oyunda galip gelebilmek. onu seviyorsan ailen için çabala konuş gerekirse doktor yardımı alın.

0|1
    0|0
  • çok zor bir durum ben olsam boşanırdım.

0|0
    1|2
  • nasıl gay sonradan mı oldu gay alla alla 2 çocuk var nasıl oldu bu

0|0
    0|2
Yükleniyor...