İlişkiye girmeye utanıyorum ne yapacağım?

Penisim 9cm ilişkiye girmeye utanıyorum napicam boy 1,94 kilo 109 yaş 19? var mı aranızda penisi küçük olan ne yapmalıyım dostlar

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• 8 cm in yeterli oldgunu duydum. Kilo verirsen balkon erir ve dalga su yüzüne çıkar yani bir 2 3 cm uzamis gibi olur. Dert edilecek bir durum değil aslinda. Sonucta kimse zenci Türk değil. Bakma burada zenci turk cok dikkat edersen 19 20 21 23 cm diolar. D 22 yok garibim yaaa. d

0|0
    0|0
    • 12,5 kilo karşılığı penis 2,5 cm daha görünür olur
      bu bilimsel bir çalışmadır
      eğer 90 lı kilolara gelirsen farkı görürüsün

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 22

• Soru:

Kilo yüzünden mi penisim çok küçük?
    18 yaşındayım. Penisimin boyu 7 santim. Penisimi nasıl büyütebilirim? Kızlar benimle dalga geçiyor. 98 kiloyum, acaba penisim kilo yüzünden mi küçük? Kız arkadaşım da çok istekli. Ne yapmam gerekiyor?

Cevap:

Değerli okurum, ereksiyon hali mi, sönük hali mi? Kasıklarda biriken yağ 2-3 santim penisi yutar. Zayıfla. Benim merakım kız arkadaşların nerede ve nasıl görüyor bunu? Yani striptiz mi yapıyorsun? Bana göre, dışarıdan kolay belli olmaz, göbeğin bir parça örtüyor onu. Kilolular dar pantolon giyemediğinde dış kapı gözlere kapalı. Görüntüyü içeri alalım. Endoskopi yapsalar, böyle bir makineleri yok. Anladım, seninkilerde insanı çıplak gösteren gözlüklerden olmalı. Seni köftehor! Eğer olayı doğal olarak gösterme aşamasına gelmişsen ve yakaladığın kuşu avucundan kaçırıyorsan, tatlı dilden, güvenden, sevgiden bir ağ ör. Kızın dünyasını onunla sar ki senden kopamasın. Buna rağmen giderse arkadan el değil, beyaz mendil salla.

Soru 2:

31 yaşındayım. Penis boyum kısa. Sağlıklı bir cinsel birleşmenin gerçekleşmesi için penis boyu ne kadar önemlidir? 125 kiloyum. Kilomun penis boyumun kısa olmasıyla ilişkisi var mıdır? Eşime karşı mahcup olmaktan korkuyorum.

Cevap 2:

Kilosu daha doğrusu yağ oranı fazla olanlarda göbek altındaki yağ dokusu penis köküne doğru yıkılarak penisin olduğundan daha kısa hatta bazen gömük halde durmasına neden olur. Sırf bu nedenle bu bölümdeki yağların alınmasına yönelik ameliyatlar da yapılmaktadır. Fakat bu durum sertleşen penisin fonksiyonel boyunu fazla etkilemez.

0|0
    0|0
  • Kalınlığı nasıl?

0|0
    0|0
  • Hangi doktora gidersen git zayıflaman lazım der. Kilon nedeniyle cinsel organın kendini topluyor. www.doktorsitesi.com sor istersen

0|0
    0|0
  • ben sana anlatacağım kiloyla ilişkisini. şimdi aç dalgayı, bastır dibine; bak nasıl çıktı ortaya. o dipteki kısım yağ tabakası işte yutuyor dalgayı. sende 15-20 kg fazla var. ver o kiloyu dalga en az 2 cm uzayacak o da sana da eşine de yetecek. maşallah boy da varmış, kiloyu ver talebin çok olur.

0|0
    0|0
  • zayıflayınca kasıktaki yağ tabakası inceldiğinden penis daha ortaya çıkıyormuş ondan zayıflamalısın.. bide çok lazım olursa ki büyütme ameliyatları varmış geçen haber vardı alman erkekleri çok yaptırıyomuş diye

0|0
    0|0
    • Abi birçok doktorla görüştüm bu tür ameliyatlar çok riskliymis hiçbir Prof tavsiye etmedi ben kilo vereyim biraz

• tabi biraz da kegel falan çalış

• Benimkide 3 cm büyütme bu kadar. Yanlız benimkinin inikken yerden yüksekliği 3 cm :) Şaka bir yana ilişkide uzunluk kısalık bunları kafana takma sağlığın yerindeyse şükret.

0|1
    0|0
  • Olum ne l*n bu 9 cm 7 cm falan hormonlarda bir sorun bence bende 21 yaşındayım ama evlad keyfi yerinde

0|0
    0|0
  • Zayıflamalısın acilen...

0|1
    0|0
  • saana tecrübelirmi söleym penis yalan is sevismeyi bilmen gerek ellmeyi dokunmayı.. bunları yap kız delirir gerisi hikaye ;=)

0|0
    0|0
  • Benimki 18 cm bir kız arkadaşım vardı küçük buldu ona göre 20 22 normalmiş 20 nin altı küçük 22 nin üstü büyükmüş

0|0
    0|0
  • ben senin kadar uzunda diilim... dua et yani. senden beterleri var

0|2
    0|1
  • Kilo ver...

0|0
    0|0
  • Zayıfla biraz daha uzun olur

0|0
    0|0
  • 6,8 cm bile yeter.
    benimki de 16 ama bende küçük diom keşke şöle yarım metre olsa diom da olmuo işte nabarsın

0|0
    0|0
  • kilolu insanların hep öyle olur

0|0
    0|0
  • İlk defa dürüstçe bir soru görüyorum:)
    Kilo verirsen penisin daha da çok ortaya çıkar sorun etme...

0|0
    0|0
  • Kilo verirsen daha uzun gözükür

0|0
    0|0
  • Kilo ver birkac cm kazanirsin

0|0
    0|0
  • Bamyami o

0|0
    1|0
  • Penis pompası diye bisey var onu kullan ama birazda kilo vermek gerek kanks

0|0
    0|0
  • takma kafana erken bosalma yeter kızlar için :)

0|0
    0|0
    • Mastürbasyon yaparken erken bosaliyorum ilişkiye girincedemi erken bosalirim

• Kalınlığı 4 cm iyimi abi kalınlık olarak

• iyi tabıkı ama ben sunu anladım bu zamana kadar cok fazla kızla yattım orspular harıc kımse boyuna takılmıyor hepsı sevdiği için yapıyor umrunda olmuyor.

• Zayıflama olm manyak mısın o boya o kilo çok iyi. Büyütücü şeyler var onlardan kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...