Erkekler sorum size cinsellikle ilgili?

evlendiniz karınız ilşkiye girmek istemiyor bir sene yapmam diyor ne tepki verirdinizzz

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayışlı olmak lazım, tabiki bu birsene ilişkiye girmek istememesinin nedeni ilede alakalı. Eğer korkuları var, ilişki onu korkutuyorsa anlayışlı olmak, onun korkularını yenmek için birlikte mücaadele etmek en doğrusu. Ama onun dışında sebepleri varsa ve bunlarında izahı yoksa o zaman durum çok değişik. Unutmayın o süre içerisinde ilişkiye girilmemiş olunması mahkemede boşanma gerekçesi olarak kabul ediliyor. Sorgusuz ve sualsiz tek celsede herşey bitiyor. Bunuda unutmamak lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir sene nedir ya abartmasın. Sebebini sorarım. Mantıklı bir açıklaması yoksa benimle birlikte olmak istemiyor diye boşarım.

1|0
    0|0
  • boşanırım, beni arzulamayan insanla ne işim var

0|0
    0|0
  • Bir sene sonra ne olacak ki? Bir senenin sonunda bir sene daha ertelememenin garantisi var mı? Bu gibi durumlarda evlilik kağıt üstünde bitmese bile fiilen biter. Erkek işini dışarıda görür.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz der eyvallah deriz. 1 sene ilişkiye girmem ne demek? Altında başka bir neden ararım ben bunun...

0|0
    0|0
  • Neden karıcım derim

0|0
    0|0
  • 1 sene ne kardeşim yha..
    tamam görüsüne saygibduyarim hastalik veya korkuyordur ama 1 sene olmaz :) hiiic kusura bakmasin :))

0|0
    0|0
  • boşarım hemen

0|0
    0|0
  • Sebep derim?

0|0
    0|0
  • Çok çok özel nedeni olmazsa boşardım net.. eğer özel bir nedeni varsa ona sahip çıkardım

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra bunu söylüyorsa hik baş konuşurum kabul etmezse eve fahişe çağırım karımın gözü önünde yaparım sonrada boşarım:):)):biraz işkençeli olsun

0|0
    0|0
  • sacma bir soru kardeşim ne diyim bişey demem ayrılırım

0|0
    0|0
  • bağlar yapardım

1|0
    0|0
  • Azdırırım bir şekilde

0|0
    0|0
  • Yok ebenin... seyi yani 1 sene ne bu oyle sacma sey olurmu bosanma nedeni olur valla

0|0
    0|0
  • neden

0|0
    0|0
  • Yapmazdım. Zorlamayı sevmem ve ilişkim genelde empati yaptığım için bu kadar uzun sürdü

0|0
    0|0
  • eger evlenmeden derse 1 sene sonra evlenelim derdim :)
    bir hastalık yuzunden falansa eger evlengıgımız zaman saygı duyardım ama keyfi ise keyfi olarak aldatırdım :)

0|0
    0|0
  • ılk ısım aldatmak olurdu o otursun evde :)

0|0
    1|0
  • çok zor işi o işte umarım sen eşine yapmasın

0|0
    0|0
  • öyle bir karı olmaz mümkün değil

0|0
    0|0
  • neden 1 sene peki ne alaka?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4