Vajinam ve kızlık zarım bu resimdeki gibi değil, bu nasıl olur?

aynayla baktigimda zorla gordum ama, bende ilk resimdeki gibi degil, bir delik goremiyorum, gordugum bence vajina ve kapali, Doğuştan açıklığı olmayan imperfore oldugunu dusundum ama ben adet goruyorum..bu nasil olur? sadece gozle goremiyor ola bilir miyim?

link

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• ben baktımda böle bişey gördüm

link

0|0
    0|0
    • hangisi zar anlayamıyorum ben :D

• o ne lan dişleri çıkmış o.O

• ahahaha ne dişi ya :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Vajinadan da tiksindirdiniz ya :/

0|0
    3|0
  • Kızlık zarları çeşitli şekiller olabiliyor.Küçük deliklerden oluşan , elek yapısında olanıda var.Bu tarz bir yapıdaysa gözle göremezsiniz.Hemde kızlık zarını aynada görebilecek kadar açabileceğini sanmıyorum.Biraz derinde kalıyor ve canını acıtır o kadar aralamak.Bakire isen , sıkıntı yapmana gerek yoktur.

0|0
    0|0
  • Doktorlar onu anlayabilmek için biton aletle açıp bakıyolar... sen ayna ve ellerinle görmeye çalışman beni benden aldı dorusu...

0|0
    0|0
  • çatın dar veya kilolu olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bak uzman olarak sana bilgi..Ortada çok küçük açık var.. Onu sen göremezsin. Mercimek ile 10 kuruş büyüklüğünde olabilir..Veya değişik yerlerde çok ufak mercimek büyüklüğünde bir kaç açıklık olabilir..Tam kapalı sandığın yanlış...Çevrede bir kaç mercimek büyüklüğünde boşluklar var.. Bu üç şeklin biri sensin..Fazla takılma..Canlı olarak en az 12 tanesini inceledim...Devamı sansür..

0|0
    0|0
    • cok kucukse o zaman ben goremiyorum..ola bilir..tesekkurler

• İğrenç.!

0|0
    3|0
  • Orada o ikisinden daha farklı çeşitleri de var. Ürolog veya kadın doğum uzmanına danışabilirsin kesin cevap için.

0|0
    0|0
  • şu kadınlarında ne çok terimi varmış. imperforeyi araştırdım bide. valla jinekolog bi arkadaşımız varsa söylesin. ama görünmeyen köy uzaktadır yani onu da söyleyeyim hani:D

0|0
    0|0
  • sende bu delik yok mu yani..:).tam bilmiyorum ama belki hiç ilişkiye girmediğinden kapalıdır sen görmüosundur...

0|0
    0|0
  • :) Senin yapacak başka işin yokmu ? Zaten yırtıp atacak el oğlu :D Takılma bence

0|0
    1|0
  • Sn daha patlamaımışın ondan öyle sıkma canını...

0|0
    0|0
  • Doktora görün

0|0
    0|0
  • kapalı yani öylemi arkadaşım belkıde tam görememişsindir

0|0
    0|0
  • Doktorluksun durumunagarrr..

0|0
    0|0
  • başka işin mi yok senin ?

0|0
    0|0
  • Alttaki güzelmiş :P :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok iğrenc bir foto koymussun

0|0
    0|0
  • ya anlamıyorum ki boş vaktiniz çok da bunlarla mı uğraşıyorsunuz :)) 40 yıl düşünsem bi bakayım nasıl bişey demem ya...çok merak ediyorsan işin uzmanına git, yani bi doktora!

0|0
    0|0
    • ya bi arkadasim dedide merak etttim..hayir doktora gidemem..sen hic bakmadinmi?:)

• derinliklere bakmadım :))

• demekki zar falan derinde..ondan goremedim heralde..oyledir umarim:)

• git bir kadin dogumhastaliklari uzmanina görün

0|0
    0|0
  • olaya bak ya deliğim nekadar diye bakıyo millet neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • Nasıl bakıyorsunuz şaka gi bi ya. ben baksam kendimden iğrenirdim

0|0
    1|0
Yükleniyor...