Oral seksten zevk alıyor musunuz?

Baylar bayanlar, oral seks yapmaktan zevk alıyor musunuz? Yoksa partnerinizi mutlu etmek için mi yapıyorsunuz? En hoş olan ve en hoş olmayan kısmı hangi kısımdır? Farklı zevkleri olanlar veya cinsiyet değiştirenler(transseksüel)/çift cinsiyetli olanlar(transgender) diğer seçeneğinden yanıtlayabilirler.

• Bir erkeğim ve partnerimi mutlu etmek için yapıyorum.
    0% (0)21% (13)16% (13)Oy Ver
  • Bir erkeğim ve zevk alarak yapıyorum.
    9% (2)70% (43)54% (45)Oy Ver
  • Bir kadınım ve partnerimi mutlu etmek için yapıyorum.
    41% (9)2% (1)12% (10)Oy Ver
  • Bir kadınım ve zevk alarak yapıyorum.
    41% (9)2% (1)12% (10)Oy Ver
  • Diğer(Açıklayınız...)
    9% (2)5% (3)6% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Oral seks kişiden kişiye güzel oluyor.. ben genelde seviyorum.. hatta yalamıyorum yiyorum resmen :D ama hijyen onemli birşey. ayrıca oral seks ürünleri falanda kullanıyorum zaman zaman. karşılıklı zevkleri yükseltiyor, hem tad olarak hem hissiyat olarak.. örneğin; link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Prenses şaka bi yana aslında kiminle yaşadığın çok önemli bunu ve benzerlerini EL ELE TUTUŞMAK bile elektrik çarpılması yaşayarak çıktığın biriyleyse elinden resmen kıvılcım çıkıyor,ama sadece verimli(:)) göründüğü için takıldığın bi kızla 69 yapsan o aşık olduğun kızla el ele tutuşmanın hazzını veremiyor. :) Romantikmi oldum lan ben bu sabah

1|0
    0|0
  • karşılıksız saatlerce oral sex yapabilirim...

2|0
    1|0
  • yapmayıda yapılmasınıda seviyorumda..bazen şu bayanların dişleri batmasa bide çok iyi olacak..birde vajina kesinlikle temiz olmalı tabi..

2|0
    0|0
  • 1kilo cekirdek yedigimde cenem felc olur. partnerime oral yaparkende felc olurum :)

1|0
    0|0
  • Ben bayan arkadaşıma yapmaktan zevk alıyorum ve bana yapmasındanda zevk alıyorum.

1|0
    0|0
  • B ...bence kadına oral yaparken onun aldığı zevkten zevk almak gibisi yok...

1|1
    0|0
  • sakallarıma iyi geldiğini düşünüyorum =)

2|0
    0|0
  • biuvvvvvvvvvvvv wrommmmmmm iiinnnngg buffffff:) ANLADIN SANIRIM

1|0
    0|0
  • erkek olarak yapmayı çok severim. benimkisini de yapmasını çok isterim

1|0
    0|0
  • zevkli

1|0
    0|0
  • her ikisinden de zevk alıyorum

1|0
    0|0
  • pompaaa

0|0
    0|0
  • yok oral seks yapmam hıcbır zaman düzgün ilişki varken saçma sapan fanteziler aramam

1|0
    2|1
  • ulan ben bile bıktım bu sorulardan ki ben yani...

0|0
    1|0
  • bayılırım bayıltırım oral seks olmadan cinsellikmi olur yahu

0|0
    0|0
  • Severek yapıyorum... Sevmesem bile partnerimin mutlu olması bile beni mutlu eder.

0|0
    1|0
  • erkeğim ve zevk alarak yaptırıyorum :D

0|0
    1|0
    • Sen yapmıyor musun? :)

• benim tek sevgilim masturbasyon yapan ellerim :Donlara masturbasyon yapamıyorum :))

• mmmmmmmmmm..

1|0
    0|0
  • he alırik

0|0
    0|0
  • ben oral sekse karşıyım. bana ters. dolayısıyla zevkte almam.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevmediğim birine asla yapmam, hoş sevmediğim biriyle o pozisyona gelecek kadar yakınlaşmam o ayrı :) bana yapılmasından da hoşlanırım ama emin olamıyorum acaba erkekler bundan gerçekten zevk alıyor mu yoksa sadece karşı taraf için mi yapıyor diye :S o nedenle de kendimi olaya kaptıramıyorum

1|0
    0|0
  • ben yapıyorum ve gayet zevk alıyorum, sevgilim de öyle ben istemeden çok uzun süre yapıyor ve hoşuna gittiğini, yapmak istediğini söylüyor

1|2
    0|0
  • ben bilmem beyim bilir

0|0
    0|0
  • aynı anda olana bayılırım

1|3
    0|0
  • erkekler zevk alıo olabilir ama kızların cok canını acıtıyr oral.sırf kızılıgı bozulmasn diye yapanlar var...hayvanlar arkadan yapar adam gibi sevişin amk (=

1|0
    0|3
  • oral mi. böyle bir iğrençliği nasıl yapabilirim. böö

1|0
    1|7
Yükleniyor...