Sürekli cinsellikten bahsetmesinin sebebi nedir?

2 aylık bir sevgilim var. Ona karşı ciddi anlamda birşeyler hissediyorum, yani bana dokunduğunda falan içimden birşeyler akıp gidiyor sanki. Ama çok fazla cinsellikten konuşuyoruz, yani cinsellik derken açıkça değil 'keşke birlikte uyusak, sarılsak, sen benim, ben senin olsam" falan gibisinden, o bana sürekli "ben sana dokunmam, bizim aşkımız masum kalacak" falan diyor ama yeri gelince bu tarz şeyleri söylemekten kaçınmıyor. Bunun sebebi nedir acaba? İlişkiye girmek için yol çalışması mı yapıyor ya da ben çok fesatım? :D

Güncellemeler:
ya ama iş yerime çiçek falan gönderiyo bana sürekli hediyeler alıyo herşey bunun içn mi benm bakire olduğumu da biliyo bu kadar kötü mü durum sizce

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tek sebebi var.Hormonları doğal olarak itiyor onu. Sonra da zihni "kızı ürkütme" diyince "ilişkimiz masum kalmalı vs" gibi birşeyler zırvalıyor.

Çözüm? İletişim ve saygı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Abartmışsın sanırım. Her ilişki hatta bütün ilişkide her iki taraf da beraber uyusak yada sana dokunsam senle uyusam senle olsam cümleleri kullanılır. Kime sorarsan sor. Hiç kimse ben böyle birşey söylemedim diyemez. Bütün herkes bunlar emin ol söylemişltir. Zaten dünya üzerindeki ilişkilerin hepsi bu sözcükleri kullanan insanlarla doludur. Aynı evi paylaşmıyorsanız ki paylaşma safhasına kadar gecen zamanda bile bu sözcükler gayet dogaldır.

ilişkiye girmek senin aklında varsa zaten erkegin aklında olmaması imkansız. Hatta şu bir gercek ki ilişkiye girmem diyen erkek o kadar azdır ki 100 kişiden 5 i diyebilirim belki o da.

Cünkü erkek sex ister . Bir sonraki gün yüzüne bile bakmaz. Cünkü duygusu anlıktır sonra istemez seni.

Fakat o dedigim 100 kişiden 5 i hem duygu ister hem sex onları bulan kızlar ise gercekten de degerini bile bilmezler. SAvrulur dururlar. 3-5 dakkalık zevk icin... Ne gerek var ki zaten insan doyumsuzdur. ve sürekli böyle yapmaya gerek yok 1 kişiyle ol ömrün olsun. tek kişiyle ol aşık ol. Defalarca farklı bedenlerde olmanın amacı nedir?

0|0
    0|0
  • sarılıp uyumak cinsellikten sayılıyorsa vay halimize... sarılın tabi yahu. başka şeyler de yaşarsınız elbet, normaldir. önemli olan bunlara haddinden fazla anlam yüklememek. insan istediği şeyi yaşamalıdır, normalde toplum da kişiye baskı yapmamalıdır ama türkiye'de yaşıyoruz maalesef. ya tamamen uslu duracaksınız, ya da kılıfına uydurup kimselere çaktırmadan tutkularınızı doya doya yaşayacaksınız. seçim sizin...

0|0
    0|0
  • Yol çalışması olduğu aşikar.. yorumlamaya bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ne demişler köprüyü geçene kadar :)

0|0
    0|0
  • Benimde eski bir taktiğim hala işe yarıyormu yahu :D

0|0
    0|0
  • yol yapiyor :)

1|0
    0|0
    • elde etmek icindir :) haa su da var, dokunmam askimiz masum kalacak hikayedir, ne bu kardes kardes mi duracaksiniz?

• ilişkiyi cinsellik olarak görüyodur

0|0
    0|0
  • kesinlikle amaç belli..

0|0
    0|0
  • amaç belli :D

0|0
    0|0
  • Allah Allah ! nedir bu milletin bacak arasıyla dersi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• pamuk gibi aşk cümlelerinin altında hayvani bir seks dürtüsü işte:D önce seni pamuklara sarıp sarmalar daha sonra hımmm sıkıldım ya deyip ardına bakmaz.hayat oyunu işte

1|0
    0|0
  • ilişkini ilk başlarında her erkek kesinlikle masumluktan bahsediyor ama iş sonuca gelince durumun hiçte masumca olmadığını ozaman anlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Aah ah aynı sorunun bir benzerini bende sormuştum :) Burdan çoğu arkadaş " amacı belli , şimdiden seni yatağa atma fikrine alıştırıyor " demişti.Doğru da demişler.Sonradan duydum gerçekten amacı öyleymiş.Çok şükür ki hiçbirşey yaşamadan uzaklaştım.. Her ne kadar sana aşkımız masum kalsın dese de bence aklı başka şeylere kayıyor :) Ama cesaret edemiyor belli ki .. Herşey sana kalmış durumda :)

0|0
    0|0
  • benmikide ölyedir eger biz bereber olursak ailelerimiz izin vermeseler bile birlikte oldugumuz için onlar bizi evelndirmek zorundalar diye söylüyordu ama ben onun gibi düşünmüyorum o sadece zevk almak için benle sevgili oldu yani ilişkiye girmek için

0|0
    0|0
  • o senle sadece ilişkiye girmek için sevgili olmuştur demek bu

0|0
    0|0
  • yok canım sen fesat değilsin...aynen dediğin gibi..yol çalışması...

0|0
    0|0
    • sende cinselliği seviyorsun sanırım burcu.sürekli cinsellikle ilgili sorulara cüretkar cevaplar veriyorsun..

• oo bayılırım...niye sen sevmiyormusun..anormal değilim..gayet sağlıklıyım..bildiğim herşeye cevap yazarım..

• altyapıyı hazırlamaya çalışıyor muhtemele. ben sana dokunmam'dan kastı 'her bir şeyi yaparız sen yine bakire kalırsın' olabilir.

0|0
    0|0
  • senin nabzını ölçüyor resmen.. böyle birşey istese yaparmısın yapmazmısın diye.. ama yap diye de heveslendirmeye çalışıyor :) bu konular hep konuşuyo ama zamanla azalıyo merak etme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...