Ben neden sürekli böyle düşünüyorum, salak mıyım neyim... :(

daha önce hiç cinsel ilişki yaşamadım ama neden sürekli bakire olmadımı düşünüyorum hatta evlenmek istemiyorum ya kızlık zarım yoksa ve ya bozulmuşsa diye korkuyorum bu düşüncelerden nasıl kurtulcam ya

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ata bin

1|0
    0|0
    • nie

• bahane bulmak içinmi yani :D bisiklete biniyorum bozulrsa orda da bozulablrdi

• atla bisiklet bir olurmu hicccc=)

Erkekler Ne Diyor 10

• Aklın böyle şeylerle fazla meşgul.Anlamsız bir korku ve endişe bu.Üzerinde olmayan bi baskı oluşturuyorsun bunu bırak.Rahat düşün.Seni kabul eden her halinle kabul edecekmiş gibi düşün.Ama bak bunu yanlış anlama :) Bu şekilde kal yani.

2|0
    0|1
  • Evlenecek adamı buldun,herşey tamamda bi bu sorun sanki yapma bunu,seni seven ve sana güvenen adam seni bakire olmasanda kabul edeceğini düşünüyorum tabi ortalık malı olmadığın sürece(kaba bir tabir farkındayım),ki sen bakiresin.Güven benim için en önemli şeydir daha önemli bir şey yok.

0|0
    0|0
    • evlenecek adamı bulmadım ama bulanıda redediyorum kendmden emin değilim saçma ama duyduklarım beni korkutuyo

• Daha önce neler yaptığını sen bizden iyi biliyosun, sağlıklı düşün kendine bile dürüst değilsin şuan

0|0
    0|0
    • bişey yapmadım mastrdan başka ve bisiklet

• parmakla bozulmazki :( bisikletle bilmiyorum ama yıllardır biniyorum umarım bişey olmamştr

• Yahu bisikletle ne alakası var yapmayınız, milyonda 10 kişinin başına geliyordur bir takım şeyle ryüzünden o söylediğiniz, parmak herşeyi bozar

• aslında sizleri kızlık zarının olmamasından çok onun orada olması zor duruma sokuyor. Oradaysa korumak zorundasın, değilse ister korursun istersen sevgilinle veya tercih ettiğin birisiyle birlikte olabilirsin. Sorun olan bu kararı verebilmek aslında.

0|0
    0|0
    • keşke sexten başka yolla bozulan bişey olmasaydı şunu yaptım bozuldu mu böle yaptım bozuldumu diye düşünmezdk off :(

• git bi test yaptır sonra göğüsünü gere gere çık :P :D

0|0
    0|0
  • ruhun bakire değil demekki

0|0
    0|0
  • çok mastürbasyona baglı kalmıssındır ondan :))

0|0
    0|0
    • çok bağlı olmasamda yapıyorum evt

• sağlamdır ya rahat ol :)

0|0
    0|0
  • belki salaksındır

1|0
    3|1
  • Bekaret testleri yaptırabilirsin. Ya da ilişkiye girip anlayabilirsin ama iş işten geçebilir.

0|0
    0|0
    • bekaret testı çok pahalımıdır

• Sanmam sağlık ocakların da bile yaptıklarını duymuştum.

Kızlar Ne Diyor 4

• normail bakire olmayan kiza baska varlik gözüyle bakilyorlar ya

KIZ larda bakire olsalarda pranoyak oluyo o düsün ceyle yatip kalkiyolar

evlilik te cinsel haz bise alinmiyo cinselik erkege özgü bir özelik mis gibi algilanma yüzünde erkeklerde ruslarla oluyo

1|0
    0|0
    • aynen öyle

• rip bey biz rusları takmıyoruz siz bizi onlarla kıyaslıyosunuz sürekli :)

• bende biliyom sevince degeri

bugün sevgilime mesaj atim

dedim sen beni deli edecen ates gibi adamsin

cok arzuluyom seni dedim bugün azmisti iyice olafa masaj yaparim elimle beslerim onu ben o türk kadinlari na benzemem

• bakire olmak cinsel birliktelik yaşamamak demektir zarın kazayla bozulması senin bakire olmadığın anlamına gelmez komiksin gerçekten canım

0|0
    0|0
    • belki öyle ama kim inancak kazayla olduna

• aynı takıntıyı ben de yaptım bi ara sonra geçti aman dedim bir de bekçilik mi yapıcaz cahil olmayan insan inanır doğuştan olmayanlar bile var

• haklısın bazı cahiller illa kan gelmeli diyo :(

• obsesif kompulsif olabilir tatlım . doktora başvurabilirsin

0|0
    0|0
  • Psikologa git..gercekten

0|0
    0|0
    • ne gerek var deli değiilim :(

• psikolog deliler icin mi? psikiatrist deliler icin..psikolog sadece konusa bilecegin bir insan

Yükleniyor...