Erkeklerin kendi cinsine ilgi duyması hakkında bazı sorular kafamı kurcalıyor...

Ciddi sor ciddi cevap al diye uyarıldım(!) ben de ciddi soruyorum

1.Homoseksüellik doğuştan mı olan bir özelliktir

2.Sonradan ise düzelebilirmi

3.Eğer doğuştan ise din neden yasaklamış cezası ölüme kadar gittiğini okumuştum bu benim fikrim değildir onu yanlış anlamayın lütfen benim herkese saygım var

4.Olayda hormonlar etkilimidir yani eğer bir erkekte ostrojen fazla işe ki bu onun dış görüntüsünü etkiler bununla beraber ruhunuda etkiler mi?

5.Bir erkek homoseksüel olduğunu saklarsa bunu nasıl anlarız?

Yani kadınlarla ilişkiye giriyor olabilir ama genede homoseksüel olamaz mı?

Güncellemeler:
6. birde tipi aslında tam bir erkege benzeyen sert biri homoseksuelliğini saklamak için bunu yapıyormuş olma olasılıgı varmıdır ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle souldancer mahalle baskısı seni epey bir yıpratmış, "allah belamı versin valla ciddiyim bak" moduna geçmişsin. bunu hiç yakıştıramadım sana:) homoseksüel olmadığım için bu soruya pek ayrıntılı cevap veremeyeceğim ama yine de birşey yazayım.

1- homoseksüellik bazen doğuştan da gelen bir özellik olabilir.

2- sonradan ise düzeltilebiir. nişantaşında yaşıyorum. bazen arada taksime gay-barların bulunduğu yerlere giderim. cadde üstünde veya barlarda, sadece karnını doyurmak için homoseksüel (gay) takılan oğlanlar da mevcut. yani bir kısmı bu işi para için yapıyor. bu arkadaşların müşterileri ise ise genelde her iki cinsi de sevici ancak girebilecek dar bir yer aramaktalar heralde. yani bugüne kadar sadece gaylerle birlikte takılmayı seven erkeğe çok çok az rastladım.

3- din hormonal nedenlere bağlı olmayan, başka saiklerle (kendi cinsiyetimdekiler beni en iyi anlar, jigolo olamadım bari gay olayım gibi) olan homoseksüelliği yasaklamaktadır. hormmonol nedenle olan homoseksüel suç olmasa da, zannedersem gizli yaşanmalı.

4- bülent ersoy'a sormak lazım. sonuçta o bir transseksüel olsa da daha iyi cevap verebilir. veya cemil ipekçi de konu hakkında ayrıntılı açıklamalar yapmakta.

5. homoseksüelse, bunu pek saklamaz. saklarsa da, kanka olduğunda sana açıklar heralde.

1|0
    0|0
    • milleti yoruyormuşum görende zaneder başka bir iş yapıyorda yoruluyor ;)

• şu an temmuz yurtta çok kimse yok

bende ayın sonunda dörtnala eve gideceğim

ordanda abime geçeceğim

bu arada senin niyet belli oldu ;)

avucunu aç dilini çıkar devamını biliyorsun :))

• aslında abilerini evlendirip, seni sığınaksız bırakmak lazımdı:)

yurttaki mevcutlarla da idare edebilirdim ama zannedersem elim hafiften terleme yapmış, biraz tuzluca bir tat geldi:)

bunca emeğimin karşılığı bu mu olacaktı, yazık bana:)

bak şimdi şu tuzlu tat da susattı, bir bardak soğuk su içeyim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• doğuştan olsa din yasaklamaz hormonlarla hiç bir alakası yoktur

homoseksüellik apaçık bir sapkınlıktır

eğer kadınlarla ilişkiye de giriyorsa bu homoseksüellik değil heteroseksüelliktir

0|0
    0|0
  • 1) homoseksüelliğn doğuştan olduğuna inananlardanım..

2) psikolog ve sosyal hizmet uzmanları aracılğıyla DSM -IV 'dwe bile tanımlamış yapılmış ve tedavi edilebilr hasatlıkları statüsüne konulmuş (ama bunun başarısı tamamen kişiyle alakalı;)

3) din konusu karışık LUt kavminin bundan yok olduğu söyleniyor,yazılıyo öyle olsay dı eğer dünyanın uyok olması lazım çünkü gay çok fazla...

4) eninde sonunda kendinei ele verir düşüncesiyle hareketiyle yada en basiti bir erkeği kesmesiyle...

5)4. cevapla aynı ...

0|0
    0|0
  • Kadınlarla ilişkiye giren versiyonuna biseksüel deniyor.

0|0
    0|0
  • 5.sorunun cevabını aldıgında bana da gönder.. şayet bende bilmek istiyorum.. :) ona göre önlem alalım değilmi..

0|0
    0|0
  • ilgi duymak kötü bişey değildir

0|0
    0|0
  • muhabbet açısından ilgi duyulabilir bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...