Arkadaşlar acaba ben ayak fetişti ve eşcinsel miyim?

Ben bir kızın ayaklarına bakarım aslında. Ayaklarının güzel olması benim için önemlidir. Bakımlı ve temiz olacaklar. Hatta bir kızda ilk ayaklarına bakarım neredeyse yani. Ama fetişler ayak yalıyormuş. Ayak yalama işine gelince ben bunu iğrenç buluyorum yani asla böyle bir şey yapmam para verseniz bile yapmam. Bu durumda ayak fetişti oluyor muyum? Birde her insanın içinde az da olsa bir eşcinsellik vardır diye bir söz var. Şimdi ben sürekli kızları hayal ederim. Yani bir erkekle düşündüğüm zaman midem bulanır. Erkekler öpüşmek ya da o kıllı kıllı neyse konuyu açmayayım neyse. Yani erkekleri hiç hayal etmem sürekli kızları hayal ederim. Eşcinsel değilim değil mi? Hadi söyleyin içimde bir şüphe var rahatsızım korkuyorum kendimden.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinsel değilsin. kendinden bahsederken hiç bir şekilde eşcinselliğedair bir hissini belirtmedin. bayanların ayaklarına bakman sadece sence bayanlara karşı bir hoşlantı hissi ve bir bayan la birlikte olmak isteğiinin bir parçası. bir bayan tenine çok hastet olmalısın. bir bayanla son derece zevkli ve her yönü ile etkileyici bir ilişkin olsun istiyorsun sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok gayet normalsin sen ayak konusuna gelirse olması gerektiği gibi düşünüyosun yani kız dediğin bakımlı olcak yoksa kamyoncu hüseyin abiden ne farkı kalır? :D

0|0
    0|0
  • yazdıklarında bir sıkıntı yok neye takıldın bakımlı ayak güzel bişi bende dişlere bakarm mesele temiz mi düzgün mü diye onun gibi bişi

0|0
    0|0
  • sg mk her önüne gelen eşcinselim diyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayak fetişisin bende Öyleyim senin gibiyim eşcinsel değilsin

0|0
    0|0
  • Normalsin kardeş

0|0
    0|0
  • bir bayanda Ayak bakımı ve güzelliği benim içinde oldukça önemli. Çünkü ayakları bakımlıysa heryeri bakımlıdır. Çok dikkat ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...