Mastürbasyonun normali nedir?

Sizce masturbasyonun normali nedir gunde kac kez yapılmalı ya da haftada? Siz kac kere yapıyorsunuz

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• senin yediklerinle alakalı çok yersen üretimde aynı orantıda olur ve ihtiyaç duyarsın ne zaman duyarsan yap rahatlat kendini özel yaşantını işlerini etkilemesin zorluk çekme dikkatin dağılmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• kişinin hormon bezlerinin çalışma hızına baglıdır. hormonları hızlı çogalıp artıyorsa ve o kişi gün içerisinde ne kadar uyarılırsa tahrik edilirse yapa bildigi kadar yapar. birde milletin yorumlarına baktımda 2-3 den aşagı yapan yok bunlar çalışmaya ne ara vakit buluyorlar :D. mesela uzun boylu kişilerin hormon bezleri çok çalıştıgı için boyu fazla ve erken uzar bu kişilerin sık mast yaptıklarına kesinlikle eminim çünkü hormonlar fazla hızlı çogalıyor. boşalınca hemen kısa sürede hormonları artar yine istekli olabiliyorlar. mesela ben 170 im normal boy normal olarak maksimum 3-4 sonra yorgunluk çöküyor mest oluyorum

0|0
    0|0
  • Al sana mastürbasyon tarzı. Pet sisenin içine doldur suyu at buzluga donduktan sonra çıkar. Bıçakla pet şişeyi kes halının üstüne bir bez veya havlu koy üstüne pet şişeden çıkardığını l buz kalbini enlemesine koy üstüne otur git gek yapmaya başla. Çok zevk alırsın kızlara hep öneririm bunları ve iyi sonuçlar aldık

0|0
    0|0
  • ıhtıyaca gore haftada 1

0|0
    0|0
  • Bu aralar sabah kalktiimda ise gitmeden bir hos olmaya basladim. ise gec kala kala 5 6 gundur her sabah.. rutine binecek neredeyse

0|0
    0|0
  • haftada 2 ye indirdim... bir gün mastürbasyon yapmadan ne kadar durabilirim diye denedim ve tam 37 gün mastürbasyon yapmadım uykuda bile tetikteydim ve 37. günün sonunu sen düşün...

0|0
    0|0
  • bunun normali olmaz ki irade meselesi

0|0
    0|0
  • yapmamaya çalışıyon mu?

0|0
    0|0
  • haftada bır ıkı ya da ıkı haftada bır fazlası evlılıkte sorun olur sen kaçkez yapıyon mesaj at bakım bır

0|0
    0|0
  • normalı haftada 2- ya da 3

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum normal mıyım :)

0|0
    0|0
  • Hafta 2-3kreee normal sekilde

0|0
    0|0
  • Haftada 2-3

0|0
    0|0
  • haftada 3-4 kez

0|0
    0|0
  • haftada bir ya da 2 defa en fazla üç duruma göre :D

0|0
    0|1
  • Bu ihtiyaç bir durum
    zinaya gideceğine mastübasyon yapmak daha iyi
    haftada bence 3 defa yapılmalı

0|0
    0|0
  • Ayda 2 ? :D

0|0
    0|0
  • günde 3 4

0|0
    0|0
  • 1 defadır. fazlası abartıdır sonrası zarardır :DS

0|0
    0|0
  • dinimizce günah hiç yapılmamalı sabretmeye bak sabredemem dıyorsan haftada 1 yap

0|0
    0|0
  • sen kaç defa yapıyosn önemli bu şimdi

0|0
    0|0
    • bu aralar yapmıyorum

• iyimiş

• saol

• normal mastürbasyondur kanka

0|0
    0|0
  • haftada 2 iyidir ama ben günde 3 kere yapıyorum. bir gün mastürbasyon yaparken ölüp kalcam.

0|0
    0|0
  • tabiki normal günah ama bir başkasına bedenini verip büyük günaha girmekten iyidir bence

0|0
    0|0
  • günde 3kez haftada 4 gün yapıyorum :)

0|0
    0|0
    • maşallah

• yok

• sen bilirsin... fikrin değişirse ekle... erenkoylu3427

• hergün akşam yatmadan 2 kere :) duramıyorum yoksa

0|0
    0|0
  • 2 3 günde bir yapmak normal geliyor bana ama bir kadın için kaç günde bir yapmak gerekir bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon zevk için değil de kendini rahatlatmak için yapılmalı normali budur ama mastürbasyonu zevke taşırsanız haram işlemiş olursun

0|0
    0|0
  • günde en az 2 akşam yatarken sabah kalkınca mecburum yoksa rezil ediyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç yapılmamalı bana kalırsa iradeli olun birazcık !

0|3
    0|1
  • Bu sayılarla sınırlama kendini. canin ne zaman istiyorsa yap. normal veya anormal diye bişey yoktur. insana ve ruh haline göre değişir. Yeri gelir günde 3 kez olur. yeri gelir haftada 1.

0|0
    0|0
  • normal, peynirli, kıymalı diye ayrılıyormu bunlar

0|1
    1|0
  • normal tabi , kisiden kisye degisir kimi gunde 2 3 kez yapar kimi hafta da 2 3 yapar

0|0
    0|0
  • Haftada 2-3 kez 4-5 defa

0|0
    0|0
  • 4-5 kez yapıyorum günde. Hem vajinal hem klitoral. Ama yine de doymuyorum :(

0|2
    0|0
  • 2-3 kez:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...