Sevgilim çok erken boşalıyo geciktirici kullanmayı düşünüyoruz. kullananız var mı?

Beyler bı bakarmısınız :)?

sevgilim çok erken boşalıyo gecıktırıcı kullanmayı dusunuyoruz. kullananız var mı? etkılı mı? yan etkısı oluo mu? ve hangı marka?

Güncellemeler:
ciddi olarak soruyorum dalga geçmeyelim lütfen

0|1
0|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne kadar sürüyor boşalması?

0|0
    0|0
  • Bu bir rahatsızlık, böyle geçici çözümler yerine bir doktora başvurulup kökten halledilmesi gereken bir problem. Uygun bir dille konuş, sevgilinde araştırsın, bir doktora başvurun ve meseleyi kökünden halledin derim ben...
    Sürekli geciktirici kullanmanın sakıncalı olabileceğini düşünüyorum ;)

0|0
    0|0
  • raid sıkıyorum ben hem böcekte gelmiyo

0|0
    0|0
  • Bu soruyu Google'da aratsan daha net cevaplar bulabilirsin

0|0
    0|0
  • ben hiç kullanma gereğiğ duymadım ortalama 10 dk altına düşmüyorum. tavsiyem aklına başka şeylerr getirip heyecanlanmaması

0|0
    0|0
  • Sevgilininkini döv

0|0
    0|0
  • daha o tur seylerı kullanmak nasıp olmadı istememde yeterkı beyını konrol edebılsın saatlerrce surer

0|0
    0|0
  • ppujur die bir llaç var 45 dakikaya kadar ilerletiyor :D

0|0
    0|0
  • gerek yok eczaneden anestol pomad ya da emla krem alın aynı etken maddeyi kullanıyorlar.

0|0
    0|0
  • hayat size güzel aynen devam

0|0
    0|0
  • bak jell ve geciktirici kondomlar var ve işe yarıyor zaten oyle sorunum yok ama geciktirici kondom denedim okey in var ve işe yarıyor geciktirici jelide eczaneden alın yüzde yüz yarar jeller ve spreyler var ama condomda işe yarıyor

0|0
    0|0
    • tesekkurler :)

• ne demek umarım işe yarar vede sevişirken seninle çok ilgilensin ve sevişmeyi en üst te tut taki orgasm yaklaşana kadar ondan sonra sını anladın bak ne oluyor :)

• :):) vahh vahhh

0|0
    0|0
  • sevgilin çok şanslı yutuyormusun

0|0
    0|0
  • Herkes halinden şikayetçi bazen keşke erken boşalsam diyorum :D

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun tut.

0|0
    0|0
  • ilişki artsın güveni yerine gelsin öğrenir dalga geçme güven ver

0|0
    0|0
  • Lustral kullansın. En az 20 dk atar, ama mastürbasyonla boşalamaz

0|0
    0|0
    • nasıl yanı bıraz anlatırmısın

• Lustral bir anti depresan hap. Ayrıca boşalmayıda geçiktiriyor. Normal insanda antidepresan özelliği işe yaramaz. İlişki esnasında seni tatmin eder. Ama mastürbasyonla boşalmak istediğinde 1 saat çalıştığımı bilirim.

• hımmm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...