Gebelik ihtimali var mı? Acil cevap. lütfen?

dün bir birliktelik yaşadım içime boşalmadı adetime 5 gün var gebelik ihtimali var mı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kesin boşalmadı değil mi?

0|0
    0|0
  • Merhabalar.

Kondom gibi koruyucular kullanmadıysa ve sizde tedbir almadıysanız azda olsa risk bulunmaktadır. Hamile kalmak istemiyorsanız bundan sonraki birlikteliklerde daha dikkatli olmanızda yarar var.

Geçmiş olsun, iyi günler dilerim.

0|0
    0|0
    • kondom kullanmadık ama 34 saatte ella kullandım bende hamile kalacağıma inanmıyorum içime boşalmadı ama genede her kadın gibi şüpheleniyorum çok saçma olduğunun farkındayım aslında

• Merhabalar...

Güvenilir önleyici yöntemler kullandığınız zaman korkunuz azalabilir, daha rahat ilişki yürütebilirsiniz.

Mutluluklar dilerim.

• Düşükte olsa var malesef...

0|0
    0|0
  • İçine boşalmadıysa olmazsın.

0|0
    0|0
  • var tabi önlemini al

0|0
    0|0
  • orda olmadıgım ıcın bılemem en rısklı donem bence bır test yap daha garantı olur

0|0
    0|0
    • birazdan ertesi gün alcam da genede içim rahat değil

• bır tanede o test yapan seylerden al ondan sonra kullan o hapı çunku o tur ılaclar vucuda deforme yapıyor

• Hanimefendi icinize bosalmadan nasil gebe kalmayi bekliyorsunuz

0|0
    0|0
  • her zaman

0|0
    0|0
  • yok zaten içine boşalmamış boşalsa bile düşük ihtimal adet günün geliyor hormonların altüst olur

0|0
    0|0
  • kiminle kaç defa

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa nasıl çocuk olacak ki. zaten her ilişkide çocukta olmaz.

0|0
    0|0
  • anavatana gelmedi ise birşey yok demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 gün sonra belli olur

0|1
    0|0
  • pek sanmıyorm içine boşalmamış çünkü

0|1
    0|0
  • Valla gulum artik bir sey yapamayiz doktora gitsen bile test icin 5 gunu bekliyecekler bellie olmaz baktn adetin gecikti hemen doktora git hamile olma olasilin varsada cocogu ordan aldir don eve

0|0
    0|0
Yükleniyor...