Kapat

Sperm izi nasıl gider?

Bir kadınla seks yapsam onun vücudundaki sperm izi nasıl gider yani sonradan bu kişi bana tecavüz etti dese nereden anlarlar edip etmedigimi aradan kaç hafta ay geçmesi lazım ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sperm açık havada ve güneşli ortamda 2 saat yaşar. Nemli ortamda 3 saate yakındır. Canlı organizmada 24 saat. Adli durumlarda 7 gün boyunca anlaşılabilir.

0|0
    0|0
    • Sevgilimle anal seks yapmayı düşünüyoruz fakat o 17 ben 19 yaşındayım sonradan bana tecavüz etti vs gibi şeyler söyleyebilirmi ya da söylerse benim yaptıgım anlaşılınırmı

• abi başka yapacak yer yok oral yapsak fazla zevk vermiyo diger türlü kızlıgı bozuluyo deneyecegiz bir analı

• Birader ben 37 yaşındayım ve elime ne fırsatlar geçti sen ne diyorsun?
      Olmaz orası. Haram, ayıp, pislik ve adamlık değil anal seks.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• coskun panpa o isler öyle olmuyor tecavüzü kes.

0|0
    0|0
    • yok tecaavüz degil sadece sevgilim 17 ben 19 um sonradan tecavüz etti vs derse ondan korkuyorum

• zaten yasal degil tecavüze girer kendi rizasi olsa bile.

• Belli sen birine tecavüz etmişsin pislik sapık allah seni ıslah etsin şimdide korkuyorsun şikayet edilmekten

0|0
    0|0
  • adli tıpta içinde de olsa bulurlar

0|0
    0|0
    • aradan kaç ay hafta geçmesi gerek anlaşılmaması için

• bilmiyorum

• sperm ızı derken , kız gonullu bırlıkte olduysa tecavuz olmaz kı

0|0
    0|0
    • anal seks yapmayı düşünüyoruz oralda olabilir gönüllü olsa dahi şu an yaşı 17 ben 19 um o yüzden diyorum

• Yasi 17yse hic bulaşma aranzda bir sorun olsa kiz sikayet etse seni dinlemezler bile

• Ayrica da anal anlasilir sperm olmasa da

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayirdir birine tecavüz mü edicen :D :D

1|0
    0|0
    • yok kardeş oral ve anal seks yapacaz kız arkadaşım 17 ben 19 um sonradan bana tecavüz etti vs demesinden korkuyorum

• spermi derken dölü bulaştırmayacagım zaten bir mendile silecegim sadece korktugum şu bana tecavüz etti dese napacagım

• Demez herhalde neden boyle kusku icine girdin suphelendigin birsey mi var

• Valla kezzapla silsen üstüne 10 kat badana boya yapsanda buluolar hacı ya

0|0
    0|0
  • sperm izi bir süre sonra kayboluyor zaten bildiğim kadarıyla 1 hafta içerisinde yok oluyor

0|0
    0|0
    • anal seks ve oral seks yapmayı düşünüyoruz sonradan bu bana tecavüz etti diyebilirmi

• kanka tecavüzde sadece sperme bakmıyorlar ben att yim bu tarz çok fazla adli vaka ile karşılaştım mesaj atarsan sorularına cevap verebilirim..

• Tecavüz mü ettin l*n

0|0
    0|0
  • Islak mendille

0|0
    0|0
Yükleniyor...