Bizde mi sorun var?

Merhabalar. Biz buraya gurupça üyeyiz arkadaşlar ile ama cinsellik katogerisine cevap vermesek bile okuyoruz arada girip. Ve burada kızların dediği gibi şeyler yapmıyoruz hatta birbirimize sorduğumuzda oluyor boşalma falan kızlarda. Cinsel hayatımızda olmadı 19 yaşındayız 20 e gircez hepimiz. Bu siteye gelmeden önce erkeklere abaza derdik bu siteye girdikten sonra fikirlerimiz değişti.. Normal mi bu tarz şeyler. ?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Grup olarak takılmanız güzel. Birisi "Bak bak gördün mü ne yazmış" ya da "Dur makara yapalım" deyip eğlence yaratırsınız kendi kendinize. Güzel olur.

Erkeklere abazan gözüyle bakmanız yaşınız ya da çevreniz gereği olabilir. Sizi yadırgamıyoruz tabiki.

"Normal mi?" sorunu anlamadım açıkcası, ne normal mi? Ben burada anormal bir şey görmedim. Hepiniz iyisiniz, sorun yok. =)

0|1
    0|0
    • evet güzel oluyor ya orası ayrı.. ne bileyim cinselliğe bi giriyoruz erkeklerden çok kızlar işte şunu yaptım bunu yaptım diye bizde hiç olmadı öyle şeyler cinsel istek şeyi yok tesadüf olamaz arkadaş grubumuzun hepimizde sorun olması sanırım yetiştiğimiz gördüğüm çevre ile alakalı =)

• Daha önce tecrübeniz olmadığı için vücut istemez. Sigara gibi düşün, daha önce içmemişsen bünye istemiyor.

O bayanlar daha önce seks yapmıştır, devamını vücut istiyordur. Çünkü bu olay böyle bir şey. Onları paylaşıyorlardır. Ayrıca 19 yaşındaki kızın öyle aktif olarak seks istemesi Türkiye şartlarında abest kaçar. Bu nedenle kendinizi sorguluyor olabilirsiniz.

Sonuç : Daha önce yapmadığınız için istememeniz normal.

• Açıklayıcı cevaptı bu umarım hepte böyle oluruz =)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• sizde sorun var. buraya gizli kullanıcı şeklinde yazman bile bunu ispatlayabilir. cinselliği özgürce yaşamaz ve yaşatmazsanız kocasını döven hatta öldüren adamlar peydah olur. Çocuğunu sokağa atan kadınlar olur. Kürtaj şudur budur hikaye. Prezervatif dediğin 10 liralık şey. 1 paket sigara içmezsin olur biter. Kısacası yaşayın, yaşatın, doyun. Aklınızda soru işaretleriyle kimseyle evlenmeyin. Bakire olmazsam beni sevmez diyecek biriyle evlenmeyin. Sizi siz olduğu için sevecek insanlarla evlenin. Diğe herşeyi yaşamış olarak.

1|0
    0|0
    • yoo gerek yok biz korucaz umarım bakireliliği doyum falan gerek yok bugüne kadar ihtiyaç duymadık bundan sonrada duymayız.

• aferim size aynen devam. siz şimdi işini bilen erkekte ararsınız.

• Ben bu yasima yanliz yasadim ve devam ediyorum.bir cinsel deneyim yasamayan erkege gy kiza ise lez gozu ile bakilir anlamis degilim.yapmak istemedikten sonra zorlamanin geregi yok.Onemli olan Kisinin ne dusundugu.Fakat toplum baskisi cogu zaman yaniltici olabiliyor.

1|0
    0|0
    • +1 çok doğru dediniz aşağıda bir arkadaşta bu arkadaşlar lezbiyen olur falan demiş ne alaka yani böyle olsak ayrı laf ederler diger türlü baska laf ederler. anlamış değilim.

• 31 yasindayim ben bir erkek olarak bunu basarabiliyorsam kizda basarir.İsin ilginc yani bizim gibi dusunenler kimselerin fikrine karismaz.Toplumda cogunluk onlar gibi olmadigimiz olamayacagimiz icin bizi yargilarlar.

• Size öyle dikte ettirildi çünkü beyb.Kızın cinselliği günahtır,haramdır,ayıptır dediler.Aileler bile böyle öğretti.Siz evlenirken neden kuşak bağlanır sence? Babanın ve senin namusun mu? Hayır:

Kızımızı paketliyoruz hediyen olsun damat.Burda mı yersin sarayım mı?

O yüzden yavaş yavaş öğrenerek ufkunuz açıldı.Kadınların kendini sakınması gereken haram kaynakları olmadıklarını gördünüz.İnsan olduğunuzu ve her çeşit hisse sahip olduğunuzu gördünüz.Böyle devam edin.

0|0
    1|0
  • hatce sen misin kız

0|0
    0|0
  • valla haklisin bende bu siteye girmeden once seytani kotu bilirdm bu kizlari gorunce haksizlik ettigimi anladim burdan seytana seslenmek istiyorum gunahini aldik senden daha fenalarda varmis bizi affet :(

0|0
    0|0
  • bnce normal herkeste olur öyle şyler.

0|0
    0|0
    • hmm peki teşekkürler yorum için.

• fikirlerimiz değişti derken..( kızlar abaza )

normalin önde gideni...

0|0
    0|0
    • kızları böyle bilmezdik yanii sadece erkekler yapıyor sanardık

• erkeler bayanlar için bunların hepsi normal sadece abertmadan tadına varark yapmak en güzeliii ..

bundan zevk alacaksın zevk vereceksin...

tadını çıkarın...:)

• masturbasyon yapmıyorsan doktora bir görün bence

0|0
    0|0
  • normal

kızlarında istekleri var

utanmayın

bana da sorabilirsiniz

bekliyorum

0|0
    0|0
  • sizde anormallik yok ama hiç masturbasyon yapmamanıza bir anlam veremedim?

0|0
    0|0
    • yapmadık yani bu böyle gerek duymadık ihtiyaç görmedik.

• lezbiyenlik ne alaka ? biz kızlarıda görünce de tahrik olmuyoruz çıktıgımız insanlar erkek merak etme sen kızlara karşı bi ilgimiz yok soru şu cinsel istek yok cinsel istek olmayınca lezbiyen nasıl olcaz ?

• öyle düşünme bence.bakış açıları farklıdır illaki.ama neden istemesinki?ne zararı var?

• normal bir şey bunlar ihtiyaç yemek yiyip su içmek gibi

0|0
    0|0
  • Abaza yerine şimdi neyi kullanıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • hiç bişey.

• Peki daha önce abaza kelimesini neden kullanırdınız? Abaza kelimesinin anlamını bilerek mi?

• grup derken? :d

0|0
    0|0
    • herkes anlamak istediği gibi

• normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cevap vermeden önce şunu belirtmek isterim ki ben kızım,ayrıca cinsellik bi ihtiyaçtır ve tek taraflı yaşanmaz hem erkek hemde kız yaşar.Eğer bunu tarafta yaşıyorsa iki tarafında konuşması normaldir,erkeklerden çok kızlar yazıyor gibi saçma bi söz olamaz.ülke şartları ne olursa olsun şu bilinmelidir ki asıl ayıp karşıdakini yargılamaktır,kim ne düşünürse düşünsün herkes aynı düşünmek zorunda değil,ve ben bu tarz ve benzeri sorularda çok üzülüyorum nedir bu erkek üstünlüğü anlayamadım sonuçta erkekte duvarla sevişmiyor,eğer ayıp ve yasak olsaydı erkekler hayvanlarla sevişirdi kadınlarda da cinsellik olmazdı..

1|0
    0|0
    • soruyu tekrar okuyun kimi yadırgadık gayet normal şekilde kızların yazdıgını gorduk bizde mi sorun var böyle seler olmuyor dedik.

• bende bunu cok merk edıyorum. cunku bende sızın gıbıyım. mastrbasyon flanda yapmıyorum bendemı sorun var dıye dusunuyorm hep

0|0
    0|0
    • hiç mi yapmadın! kadınsı duyguların yokmu?

• bizde hiç yapmadık sanırım normal anormal durum oldugunu düşünmüyorum

• ben bırıyle konusmustum bu durumu. karsı cınsle yakınlastıktan snra ıstermıs cogu bayan. onun oncesınde olmaması norml dedı ama oyledr umarım dedıgın gıbı burdakı kızları gorunce bende sorunmu var acaba dıyo ınsan ::D

• normal aslında. tercih meselesi.

0|0
    0|0
    • erkkeklerin göründüğü kadar abaza olmadıgı!kızlarında erkekelr kadar istekli ve meraklı olduklarını burdan görebiliyoruz..

• hepimizin hormonları var gençler.

• erkekler dıasrıda genelewde benzeri yerlerde ihtiyaclarını gidereblyolar ..ya kızlar ?

Yükleniyor...