Onunla ilişkiye girmek istediğimi nasıl belli ederim onun ilki olmak istiyorum?

Sevgilimle iliskiye girmek istedigimi nasil belli ederim yaklasik iki ay olacak beraberligimiz ileriyi dusunuyoruz ikimizde kendisi hic iliskiye girmedi suana kadar bende oyle bakireyim onun ilki ve ilerde esi olmak istiyorum sizce bunu ona nasil belli ederim.. yaslarimiz 18 ve 20

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj yazabilirsin aslında

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kanka rahat bir ortam hazırla evde başbaşa olacak şekilde. film izleyebilirsiniz bu en etkili yontemdir film izlerken iyice sokulun birbirinize sarılın falan kendini hazır hissettiğinde göz göze gel ve dudaklarına yapış. sonrasını istediğin derece ilerletebilirsin kanks :)

1|0
    0|0
  • Allah akıl versin. Evlenmeden böyle bir şeyi düşünmeniz çok saçma

1|0
    0|0
  • aptal olma daha 2 ayda aşkımlı cicimli evlilik hayalleri mi kurulur?

1|1
    0|0
  • Çok erken güzelim..

1|0
    0|0
  • Malmısın kızım evlenmeden bozdurursun once sıker sonra o* der kıçına tekmeyı basa askere gıtmemış ışı gucu yok salaklık etme o* olmaya nıyetın yoksa

1|1
    0|0
  • Daha mucuksun simdi onun olursun ama i. sonjncusu olmazsin evlenince ilki olmanintavsiye ederm sonra pisman olcagkn bise yapma

1|0
    0|0
  • Ya kızım ne salaksınız ya önce eşi ol sonra ilki olursun ya ilki olduktan sonra eşi olamazsan?

2|0
    1|0
  • Acik acik soyle bence cekinme yani. Ben sennle evlilik dusunuyorum de ve sennle ilskiye girmek istyorm de. Belli etsende suana kadar bakirmis anlamaz.

1|0
    0|0
  • acele ediyorsun akıl vermek gibi düşünme

1|0
    0|0
  • yani ortamda 1 o. pu daha olsun diyorsun. yap kızım yap yarın ayrılınca yazarsın bakire değilim eşime bunu söylesem mi diye

0|1
    1|0
  • sen onun ilki ol 2 ay sonada iyice hevesini tadını alsın ondan sonra bay bay nasılsa sen benimsin diye azına s... sın sende dayanamayıp ağla

1|0
    0|0
  • düşünün düşünün yarın terkeder gider buradan yazarsın kızlığım giti şimdi ne yapmalıyım diye. ha yok sorun değil diyorsan niye soruyon git ol. söylemene gerek yok öpmeye başla sonu gelir onun.

1|0
    0|0
  • ortamı ayarla nerde yapacaksan güzel bir süpriz şeklinde sonra herşey spontan şekilde gelişir ;)

1|0
    0|0
  • Elle panpa

1|0
    0|0
  • veremmi de

1|0
    0|0
  • Evlenmeden yapma derim.

1|0
    0|0
  • sizin gibiler yüzünden işte güvenilecek kız bulmak çok zor sanki evlenmişte ne yaacağım diyor

1|1
    0|0
  • hastaym gel saril bana de sonrada yapisrsn ona :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yasindasin 2 aylik bir iliskin var... daha cok gencsin ve bence böyle bir hataya düsmemelisin ayrica evlenmeden önce iliskiye girmek büyük günahlardan biridir...

1|0
    0|0
  • ilişkiye girme istiyorum diyebilirsin.

2|0
    0|0
  • Söylemeyi dene

1|0
    0|0
  • hem sen hem ilişkiniz çok genç bu ne acele

1|0
    0|0
Yükleniyor...