Cinselliği ayıp, günah yada suç olarak düşünenler cinsel hayattan bihaber midirler?

Yazdığım hemen her soru olay oluyor. Ve bazı sosyal kesimden uzak, hayatını sadece bilgisayardan idame eden, kendi düşünceleri olmayan, başkalarının sözleri ile idare eden kara cahil şahıslar. Neden sevmediğiniz beğenmediğiniz sorulara cevap yazarsınız? E tamam eyvallah yazdınız, neden hakaret edersiniz? Sizin için kimsenin kendi düşüncesi olamaz dimi? İllede herkes sizinle aynı düşünecek dimi? Siz koyunsunuz ben değil. Tüm dünya aksini söylese de, benim düşüncelerim bana doğru. Kimseye burada hiç bir soru için hakaret etmedim. Ben soru yazdığımda hatun kalkmış bana "zaten tipinde sapığa benziyor" diyor. Ve bunu kendini gizliyerek yapıyor medeni cesaret yoksunu şahıs. Yani nereden nereye.

1. Bu kafasını örümcek ağları bağlamış şahısların amacı ne bilen var mı?

2. Hakaret edince bunların eline ne geçiyor olabilir? Xper puanları mı artıyor?

3. Özellikle cinsellik konularında böyle saçma sapan yorumlar yapan şahıslar cinsel hayattan bi haber midir, yoksa hepside dört dörtlük mü yaşıyorlardır cinselliği?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence o kızlar evde koca bekleyen ve öpüşerek çocuk yapıldığını sanan tipler. Bende çok sinir oluyorum ama koyun işte yapacak bir şey yok.

0|1
    0|3
    • Dimi? Ya böyle insanlarda nefret ediyorum gelip beni buluyorlar. Kudurdum resmen sinirimden. Eyvallah dostum cevap için.

Kızlar Ne Diyor 4

• zinaya giren her cinsellik günah

2|2
    0|0
    • tamamda orada zina yazmıyor cinsellik yazıyor. Bu ülkede imam nikahı ile evli olup cinsel ilişkiye girerken aralarına yastık koyan, koymazlarsa günah olduğunu düşünen kesim var. Ben nerdeyim sen nerdesin dostum. Lütfen soru ile ilgili cevaplar yazmaya özen göster.

• turta gidelim burdan...

• Bak sen. Biriniz kadın biriniz erkek. Beraber gideceksiniz. E günah değilmi bu sizce? Bak kapı orda gidebilirsiniz.

• yetiştirilme tarzları öyle çoğunun bağnaz insanlar ileride belki sevdiğim kişiyle eve cıkarım demiştim hemen dürtüyorlar yicek gibi bakıyorlar bir garipler :) başkaları için varolmuşlar.ama annesi babası öyle öğretmiş.

0|1
    0|0
  • sorularınıza şöyle bir baktım da bunun cahillikle bir alakası yok ağır sapık soruları bunlar. çok rahat bir kadın bile rahatsız olur ...

0|0
    0|1
    • Belliki sende o kara cahil kesimdensin. Cinsellikle sapıklığı karıştıran şahıs, bir daha sorularıma cevap yazma olur mu? Gizli gizli eylemlerini devam ettir ama benim sorularımda değil. Eyvallah cevap içim

• tamam problem değil..

• dini inançları günah olarak adletmişse sana da laf düşmez ama. ayıp ve suç konusunu tartışalım.

0|1
    0|0
    • Cinsellik günah değil. Dini olarak bunu aksini kimse söylemesin bana. Zinayı kastediyorsan zaten onun konuyla alakası yok şeker ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• Cinsellik eğer evli değilsen ayıp günahtır 18 yaşından küçüksende suçtur. Büyün dünya aksini söylese fikrimi değiştiremez

1|1
    0|1
  • cinselliği evlilik harici ayıp,günah ve suç olarak gören kara cahil bir şahısım,bunun senin için bir mahsuru varmı?ben senin ulu orta cinsellik takıntına sapkınlık dediğimi hatırlamıyorum ama neyse...

1|1
    0|1
    • "cinselliği evlilik harici ayıp,günah ve suç olarak gören kara cahil bir şahısım" e gör. banane. O senin düşüncen. Benim derdimi anlamamışsın sen dostum. O yüzden kasmaya gerek yok. kasım kasım oluruz burada. Bu şekilde hatunların ilgilinide çekemessin. (Sen belki uyanığım diye geçiniyorsun ama emin ol çook zorlu biriyimdir. hani konu zekilik ise buyur derim)

• bencede gidelim..

• beraber gitmemizde günahmış:)

• ben kapkara cahilim hemde

0|1
    0|1
  • sanane millet örümcek kafasından oda onun özgürlügü bu ülkede özgürlük var sözde kimse kimseye saygı duymuyo sen kendi dünyanda yaşa senin sınılarına kmse girmekdkçe sıkıntı yok devam et :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...