Mastürbasyon saç dökermi?

saçı kel olan ya da seyrek olan bir adam çokmu mastürbasyon yaptığı için saçı öyle oluyor yani saç döküyormu erkekler yapınca? merak , merak...

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir Tipik türk insanlarının uydurmalari Bilimsel olarak hiç bir alakasi bile yok tamamen uydurmaca Masturbasyonun tek zararı fazla masturbasyon yapmaktir Fazla yapılan masturbasyonda Dalginlik Huysuzluk Asabilik Güçsüzlük ve mineral eksikliği görülebilir Dikkat dağılabilir Erken boşalma sorunları görülür Penis derisinde tahriş meydana gelir Eller nasir tutar Ve ileriki zamanlarda Masturbasyon yapan kişi cinsel hayatında iktidarsiz olur veyatta başarisiz olamaz veyaa Zevk alamaz bu Veyalar bukadardir başka bir etkisi yoktur masturbasyonun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Tam tersi...
    Sadece saç değil
    Masturbasyon vücudu tazelemeye aracı olur çünkü masturbasyon sırasında ve özellikle boşalma anında ücuttaki kan basıncı tavan yapar

Kalp normalin bazen 3-4 katı hızlı çalışır vücuda boşalma ya da masturbasyonu bırakma anına kadar sürekli ve aralıksız taze (temiz) kan pompalanır

Normaldede tabii temiz kan pompalanır ama o an kalp ritmi hızlandığından vücudun bütün uzuv ve organları yenilenir temizlenir arınır
    Bu yüzden özellikle erkeklerde boşalma sonrasında uyku olayı yaşanor ve kadında işini gördü döndü kiçını uyudu ayı diye ağlarlar :))
    Çünkü artık vücıtta taptaze kan vardır kalp ritmi bir anda tavandan tabana düşer bu yüzden vücut uyku yani dinlenmeye ihtiyaç duyar ;)

Ama şu var ki fazla mast. İçin bu söylenemez
    Çünkü tüm dezavantajları bir kenara çok mast. Başta kalp olmak üzere vücudu yıpratır yorar

0|0
    0|0
  • Merhabalar...

Masturbasyonla saç dökülmesi arasında bir bağ bulunmamaktadır. Erkekler için spermin yapısında protein miktarı çok fazladır. Fazla masturbasyon fazla protein kaybına neden olur. Protein eksikliği tamamlanmazsa zayıflamaya neden olabilir. Bir diğeri ise yorgunluk ve halsizliğe. Bunun dışında pek bir etkisi bulunmamaktadır.

İyi geceler dilerim.

1|0
    0|0
  • Dökülme hormonla ilgili bir durum.

0|0
    0|0
  • Hayiiir kesinlikle alakası yok, olurmu öyle şey hayatım. Kellik veya seyrek lık ya ırsi ya da hayatin vermiş olduğu sıkıntı sitres ve yoğunlukta an olur.
    Mast. Yapmakla hic ilgisi yok

0|0
    0|0
  • sence?

0|0
    0|0
  • aksıne saç çıkartıyor. alt komşum salih abi keldi bekardı şimdi benden daha gür saçları var.

0|0
    0|0
  • İbretlik tespit

0|0
    0|0
  • yok ya dökmez ne alaka

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım şahsen...

0|0
    0|0
  • 1 yaşıma daha girdim oldum 29

0|0
    0|0
  • Sen yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • alakası yok bence

0|0
    0|0
  • Eeet kel yapiyor bizin Jetsski kel oldu sac ektiriyor simdi

0|0
    0|0
  • Yok kanka alaksi yok inanma boyl seylere

0|0
    0|0
  • alakasız bağ yok aralarında saç dökümü stresten olur anca seks yapamıyom diye strese girerse ufacık bir bağ olabilir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...